mamix_34 kullanıcısının son içeriği

1. mamix_34

Frontera Airbag Sorunu

selam arkadaşlar 3,2 almaya niyetim var ama araçda airbag ışığı yanıyor ve korna çalışmıyor satıcı sargının koptuğunu ve çıkardıklarını söyledi bu sargıyı bulabilirmiyim veya uyumlu başka bir marka varmıdır bilen varsa ortalama fiyatı nedir teşekürler
  2. mamix_34

Fj62 Isınma Problemi

3. mamix_34

Fj62 Isınma Problemi

4. mamix_34

Fj62 Isınma Problemi

abiler merhaba yeni fj62 aldım 4000 v6 motor 86 model arac hava soğukken ısınmıyor harici ölçüsan hararet göstergesi mevcut en fazla bugün hava güneşliyken 60 dereceye çıktı oda azbir trafikde kaldım hızlanınca ve kalörifer açılınca hemen 40 50 dereceye düşüyor termostat değiştirdik orjinal...
  5. mamix_34

1987 Model Benzinli Defender 110 İçin Hidrolik Direksiyon

Abiler merhaba konu başlıklarına baktım ama göremedim eğer varsada kusura bakmayın aracıma hidrolik direksiyon yapmak istiyorum istanbulda bunu uygun fiyata yapacak ısta varmıdır nasıl hallederiz bu işi şimdiden teşekkürler
  6. mamix_34

SUZUKİ SAMURAİ HARD TOP

Ynt: Suzuki Samurai Hard Top arkadaşlar yardımcı olmak amacıyla paylaşıyorum http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-suzuki-samurai-bestop-tente-180967464/detay
  7. mamix_34

Arazi Araçları için Dodik - Monvisaor - Şnorkel - Spoyler İmalatı

Ynt: Arazi Araçları İçin Dodik - Monvisaor - Şnorkel - Spoyler İmalatı İyi günler ustam tek kapı 88 model pajero için momvisör varmıdır varsa fiyat alabilirmiyim
  8. mamix_34

ARAZİ ARAÇLARINA GÜNEŞLİKLERİ FLANŞLAR!!PROFFROAD OTO YEDEK AKSESUARLARI

Ynt: ARAZİ ARAÇLARINA GÜNEŞLİKLERİ FLANŞLAR!!PROFFROAD OTO YEDEK AKSESUARLARI ismail hocam selamlar vitara için spacer lazım ancak işlerden dolayı çıkamıyorum pazar günü açıkmısınız
  9. mamix_34

AGOFF; Polonezköy Civarı Trophy Görselleri :)

Ynt: AGOFF; Polonezköy Civarı Trophy Görselleri :) tebrik ederim gezilerinizi imrenerek izliyorum maşallah diyeyim :)
  10. mamix_34

Şnorkel Montajı

Gunadin selim abi haklisin bende konuyu actigima pisman oldum Dusundum bu isi ustasi varken neden bilmeyen veya daha once rast geletakmis birine gotureyim diye En iyisi murat ustaya gitmek
  11. mamix_34

Şnorkel Montajı

iyi günler işim gereği küçükçekmecedeyim ve hafta içi bir yere ayrılamıyorum küçükçekmece yakınlarında 98 model vitara'ya şnorkel montajı yapabilecek bir servis varmı acaba sayglar
  12. mamix_34

AGOFF; Darlık Gezimizin Görselleri

Ynt: AGOFF; Darlık Gezimizin Görselleri mükemmel görseller ellerinize sağlık bizde bugün lopezdeydik bayağı güzel gezi oldu ben piknik alanından çıkarken aydın abi geliyordu heralde eğer yanlış görmediysem
  13. mamix_34

98 vitara ısı sorunu

Ynt: 98 vitara ısı sorunu
  14. mamix_34

98 vitara ısı sorunu

arkadaşlar merhaba 98 model 5 kapı vitara aracım ısındıkdan sonra kaput dışına aşırı derecede sıcaklık geliyor hele güneşli havalarda ön kaputa dokunulmuyor bunun bir çözümü varmı yoksa bu genel bir olaymı (çok şükür hararet sorunu v.s yok)
  15. mamix_34

Parca ve Offroad bilgi

Ynt: Parca ve Offroad bilgi henüz araziye girmek kısmet olmadı ama kime sorduysam otomatiğin hiçbir sakıncası yok dedi kullanan arkadaşlar var ve hepsi memnun otomatik vitesle araziye çıkanlarda var ama hiç birinden olumsuz bir tepki görmedim

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,130
Kaydolan Son Üyemiz
siyahçoraplılar

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri