MEZZANO kullanıcısının son içeriği

1. MEZZANO

İstanbul'da Motosikletle Günübirlik Gidilebilecek Yerler?

Ynt: İstanbul'da Motosikletle Günübirlik Gidilebilecek Yerler? Bende seni gördüğüme çok sevindim:)) Hoşbuldum...Dağa bayıra devam mı : ))
  2. MEZZANO

İstanbul'da Motosikletle Günübirlik Gidilebilecek Yerler?

Ynt: İstanbul'da Motosikletle Günübirlik Gidilebilecek Yerler? Emekliliğe hazırlık varsa avrupa yakasından çıkın anadolu yakasına geçin:) şileye gelmeden önce gözlemecilerde güzel bir kahvaltı yapın.Daha sonra şile sahilde ki fenerin oraya gidip teknede martı sesleriyle balık,midye yemenizi...
  3. MEZZANO

Piaggio mu ? Kymco mu ? Ya da Öneriniz ?

Ynt: Piaggio mu ? Kymco mu ? Ya da Öneriniz ? Suzuki AN 125 HK'yi tavsiye ederim.Ufak gibi duruyor ama çok seri ve güçlü motor 3 veya 4 ay geçsede sağı solu dökülüp ses çıkarmıyor...
  4. MEZZANO

Motosiklete Bin Oğlum, Çünkü Motosiklet Hayattır

Ynt: Motosiklete Bin Oğlum, Çünkü Motosiklet Hayattır Bu yazıyı öncedende motosiklet sitelerinde zevkle defalarca okumuştum.Sıkılmadan yine okudum.2 teker 4 teker hiç farketmez...tehlikenin nereden geleceği belli olmuyor.16 yaşından beri motosiklete biniyorum ve gün geçtikçe sevdam...
  5. MEZZANO

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? İyi anlamda dedim.Her alanda ilgili olup zevk sahibi olman hoş bir durum.
  6. MEZZANO

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? egemen,halen senin royal star kullandığına inanamıyorum:)) beni hatırlamışsındır sanırım: )
  7. MEZZANO

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? Öncelikle selamlar herkese.Bu sitede yeniyim.NURSEN-İM nickli canımdan çok sevdiğim arkadaşım sayesinde buldum.Bayan olarak başlangıç motorum cbf 150'di.Onu sattım şimdi R1 de artçı olarak devam ediyorum.Ama bahara 250lik bir tane düşünüyorum.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri