mimmmar kullanıcısının son içeriği

1. M

Mirafiori kilitli differansiyel ihtiyacı

Ynt: Mirafiori kilitli differansiyel ihtiyacı Merhaba, Dursun usta size mesaj atmaya çalıştım ancak sistem izin vermedi. Kilit konusunda yardım rica etmiştim. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. Saygılarımla Kenan Kocakaplan Not: Buradan iletişim kurabiliriz.
  2. M

Mirafiori kilitli differansiyel ihtiyacı

Merhaba arkadaslar. Geçenlerde el yapımı bir araç aldım. Off- road İcin. Arabanın motoru sahin 1,6 karburatorlu, sanzuman 5 ileri, ancak differansiyel 124 den alınma ve kaynaklı %100 kilitli, bunu değiştirmek istiyorum. Mirafiorilere takılan bu differansiyel nerede bulunur. Ayrica bu sanzuman...
  3. M

pajero 3.2 dakar vergisi hakkında

Ynt: pajero 3.2 dakar vergisi hakkında Bilgi için teşekkür ederim. Sanırım buradasınız. Kullanıcısı olarak size birkaç soru sorsam umarım cevaplarsınız. Bu aracın ekonomi kullanımında değil de standart kullanımda şehir içi ve dışı yakıt verileri nasıldır. Yani ben köprü trafiği de çekiyorum ama...
  4. M

pajero 3.2 dakar vergisi hakkında

Merhaba. 2008 model bir pajero 3.2 dakar almak istiyorum. Ancak vergisi beni düşündürüyor. Vergi listesinde gördüğüm kadarıyla 5750 TL yıllık vergi çıkıyor senelik. Ama bir galeri bir alt kategoriden ödeyebiiyorsun gibi birşey söyledi. O şekilde olursa alacağım. Bilgisi olan arkadaşlardan rica...
  5. M

Mitsubishi Pajero Pinin Hakkında Bilgi Rica Ediyorum

Ynt: Mitsubishi Pajero Pinin Hakkında Bilgi Rica Ediyorum Bence eğer arazi aracı kullanırım masrafa da ço önem vermem dersen kesinlikle al çünki kıramazsın. Ama kırarsan vitara ya da lada gibi omaz. Motor gauet yeterli sadece gaz kelebeğini sök bak alıcağın arabaya çünkü ben değiştirdim 3600...
  6. M

Otomatik Vitesli Araçta Oksijen ve Maf Sensörü Problemi ?...

Ynt: Otomatik Vitesli Araçta Oksijen ve Maf Sensörü Problemi ?... afedersiniz kalibrasyon konusunda ezber oldu. Nissan konusunda tekrar bilgi alın. Gerekebilirmiş.
  7. M

Ynt: Otomatik Vitesli Araçta Oksijen ve Maf Sensörü Problemi ?... Bu ateşleme tiplerindeki iki aet elektromanyetik mıknatıs gövdeye yapıştırılmak sureti ile monte ediliyor. Ve sürekli harekete maruz kalan bu mıknatıslar zamanla içe ve yanlara doğru hareketlenerek ayrılmaya başlıyor...
  8. M

Ynt: Otomatik Vitesli Araçta Oksijen ve Maf Sensörü Problemi ?... Gaz kelebeğine baktırman gerekli. Eğer maf yada O2 sensörleri arızalı olsa araç rolenti devri ayarlayamaz ama stop edecek kadar araca etkiyen bir sensör motor arıza lambasını yakar. Daha 3 gün önce pajeromda oldu aynı arıca. Gaz...
  9. M

Ampermetre Araca Nasil Bağlanır ?

Ynt: Ampermetre Araca Nasil Bağlanır ? Ampermetreler ölçülmesi istenilen ekipmana seri bağlanır.
  10. M

Ynt: Otomatik Vitesli Araçta Oksijen ve Maf Sensörü Problemi ?... Aracın marka ve modeli nedir.
  11. M

Asfaltta En Sessiz MT Lastik Hangisi ?

Ynt: Asfaltta En Sessiz MT Lastik Hangisi ? Sessiz mt olmaz. Bencede önce amacına karar vermelisin.Araziye girmeyeceksien kesinlikle yanlış tercih olur. Mt lastikler 120 km üzerinde tehlikeli de oluyorlar. Yol tutuş gerçekten çok kötü oluyor. Ayrıca asfaltta yağıştada çok işe yaradığı...
  12. M

Diferansiyel Kilidi

Ynt: Diferansiyel Kilidi Arkadaslar valla kimseden cevap alamıyorum bu konuda. Diff taktırıcam verimli olucağından kesinlikle eminim. A ma bı diff manuel başlatmalı değiş. Yani sürekli devrede. Benim arabam kısa şasi. Virajlarda kayma yapabiliyor. Hele kaygan zeminlerde drift yapıyorsunuz. Bu...
  13. M

Diferansiyel Kilidi

Ynt: Diferansiyel Kilidi Merhaba. Pajero pininlerde sadece orta dif kilidi var. Ancak araç iki tekeri boşlarsa diff bir işe yaramıyor doğal olarak. Ben de arka diff taktırmak istiyorum. Ama onlar normal pajerolar gibi mekanik olmuyormuş. %85 - %15 otomatik kavrama oluyormuş. Ama bu da klasik...
  14. M

Pajero Pinin Gaz Kelebek Problemi

Merhaba arkadaslar. Tek kapı manuel pinin kullanıcısıyım. Arabama BP Levent istasyonundan yakıt aldım ve 5 km sonra araba devir ayarlayamaz oldu. Sonrasında servis diye Maroto mitsubishiye götürdüm ama tabiki nereden bilirdim orasının çiftlik olduğunu?... Neyse asla arabanızı götürmeyiniz...
  15. M

Pajero Vitesler Hakkında Yardım

Ynt: Pajero Vitesler Hakkında Yardım çok teşekkür ederim. Konu için o zaman bu ışık bende yanmıyor. Sanıyorum bir problem var. Peki ya defrensiyel için yanan ışıklar. onlar konusunda bilginiz varmı. Ve bir de vitesler tabii. Kusura bakmayın çok uzun süre oldu cevabınıza ancak bakabiliyorum...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri