osmansacit kullanıcısının son içeriği

1. O

Adrenalin Mağazası ve Internet Alışverişi

Ynt: Adrenalin Mağazası ve Internet Alışverişi Öncelikle ,dile getirdiğim sorun için firma adına ilk elden verdiğiniz bu ayrıntılı cevabınız için teşekkür ediyorum,yazdıklarınızdan da anlıyorum ki sizlerinde bir süredir üzerinde uğraş verdiğiniz bir sıkıntıya tesadüf ende olsa parmak basmış...
  2. O

1985 Jeep CJ-7 Renegade (Orjinal 84 Milde)

Ynt: 1985 Jeep CJ-7 Renegade (Orjinal 84 Milde) benim kafamda çocukluğumuzdan beri "jeep" yani arazi aracı dediğimizde ( ki biz tüm arazi araçlarına marka gözetmeksizin -JİP- deriz,malum!) aklıma gelen görüntü budur işte.Estetik olarak işlevselliğe dönük dizaynı,gereksiz caf caflı ayrıntılar...
  3. O

Sakarya Dağcılık; Dikmen Köyü - Hendek Doğa Yürüyüşü (22 Şubat 2009)

Ynt: Sakarya Dağcılık; Dikmen Köyü - Hendek Doğa Yürüyüşü (22 Şubat 2009) Sayın "gülşahkocaman" ,cevabınız için teşşekür ediyorum.Sakarya içerisinden vereceğiniz faaliyet haberlerini de bekliyor olacağım.Fotoğraflarla birlikte yazılan ayrıntılar hem keyifli bir okuma olanağı sunuyor,hem de...
  4. O

Sakarya Dağcılık; Dikmen Köyü - Hendek Doğa Yürüyüşü (22 Şubat 2009)

Ynt: Sakarya Dağcılık; Dikmen Köyü - Hendek Doğa Yürüyüşü (22 Şubat 2009) Bu arkadaşlar kimdir,kaç kişidir?Ulaşım da parkur da ne yol takip edilmiştir gibi biraz ayrıntı da verebilseydiniz,bu güzel resimlerin yanında geziyle ilgili bilglilenebilirdik.Açtığınız konuda böylece daha keyifli...
  5. O

Sakarya Yemekleri

Ynt: Sakarya Yemekleri Adapazarın da köfte nerede yenir?Hiç şüphesiz - Kazımpaşa beldesinde- ama illede (merkezdeki yeşil caminin dibinde ki) "Köfteci Ethem" abi de,öyle cicili bicili salonlardan değildir,salaş bile sayılabilir..Kazımpaşa nın yerlisi,ağzının tadını bilenleri ve çevre köylüsünün...
  6. O

Sağlıklı mısınız, işte size 16 ipucu !..

Ynt: Sağlıklı mısınız, işte size 16 ipucu !.. eğer kesinliği tartışılmayan bilimsel bulgularsa bence harika tespitler,çok yararlı olduğu kanatindeyim
  7. O

Adrenalin Mağazası ve Internet Alışverişi

İstanbul dışında yaşayan ve outdoor ürünlere dönem dönem ihtiyaç duyan biri olarak;outdoor mağazalarının Internet sayfaları ben ve sanırım benim gibi müşteriler için piyasa da ne var,ne yok?ne,nerede,ne kadar?Sezonluk indirimler gibi alışveriş hallerini öğrenerek takip edip – satın alabilmek...
  8. O

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi yeni bir üyeyim ama en çabuk tükettiğimiz ürünlerden olan bot konusunda bir iki şey de ben söylemek istiyorum,umarım faydam olur.Öncelikle ülkemiz de çok popüler olan ve her yaptığı "kalitelidir" önyargısına sahip -Adidas ya da -Nike gibi firmaların;outdoor ürünlere,dünya...
  9. O

Marmot Precip Yağmurluk - Ürün Değerlendirmesi

Ynt: Marmot Precip Yağmurluk - Ürün değerlendirmesi Sayın,ytansug izninizle mağazanız dışından bir müşteri ve kullanıcı olarak "Marmot Precip Yağmurluk" için bir kaç şey de ben yazmak istiyorum. Öncelikle makul kesimi sebebiyle çok rahat ve hafif ancak taşımak için basit ama işe yarar bir...
  10. O

Sakarya Genel Bilgiler

Ynt: Sakarya Genel Bilgiler Sayın Gezmen,üzülerek ve sukut u hayale uğrayacağınızı tahmin ederek te olsa merakınızı gidermek isitiyorum.Sizin çok daha doğal ve güzel zamanlarda görev yaptığınız Taşkısığı gölü (biz daha çok Çaltıcak gölü deriz) ve çevresi son on yıl gibi kısa bir zaman içinde...
  11. O

Pusula Kullanımı

Ynt: Pusula Kullanımı yanılıyorsam düzeltin ama "mezarın güneyinde durduğunuzda mezar taşı batıdadır" bilgiside görece olmuyor mu? Sonuçta naşın yüzü kıbleye dönük olarak gömülmesi gerektiğinden bu kıblenin değişiklik gösterdiği her yer de farklı bir yön demektir ki!Bu sebeple bilgilendirme...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR