oygar kullanıcısının son içeriği

1. O

Offroad Tamponu Ve Yükseltme Kiti

Ynt: Offroad Tamponu Ve Yükseltme Kiti güncel...
  2. O

Ynt: Offroad Tamponu Ve Yükseltme Kiti yükseltme kiti tyt hilüx 2005 ve üzeri
  3. O

Ynt: Offroad Tamponu Ve Yükseltme Kiti offroad tampon
  4. O

toyota hilüx (2005 ve üzeri) amartisör üzeri yükseltme kiti... amerikan malı cnc yapımı aleminyum malzeme...2 inch aracınızı yükseltir. bütün parçaları ile paket halinde 2. el. 500 tl Bir çok pickup a uyabilecek 160 cm genişliğinde uzak doğu yapımı ARB tampon sisleri ve sinyalleri üzerindedir...
  5. O

2012 Toyota Hilux Arctic Style Made in Turkey

Ynt: 2012 Toyota Hilux Arctic Style Made İn Turkey güzel bir hılüx olmuş... elinize sağlık... bende nissanımı sattım ve aynı beyazdan sıfır bir hilüx aldım... Bunuda ufaktan yapmaya başlıyacağım... lift kitlerde sadece amartisör ve yay mı var? yoksa yay üzerinde uzatıcı parçada varmı?
  6. O

NİSSAN 4X4 (COUNTRY -- SKYSTAR - RALLY RAİD ) kaç kişiyiz.. tüm sorular..

Ynt: NİSSAN 4X4 (COUNTRY -- SKYSTAR - RALLY RAİD ) kaç kişiyiz.. tüm sorular.. buda benim kuşum. 30 binde aldım. 170 binde. harika bir araç
  7. O

2005 Skystar 4x4 off road 60 litre mazot ile kac km gidiyor

Ynt: 2005 Skystar 4x4 off road 60 litre mazot ile kac km gidiyor offroad ekipmanları takmadan önce yani araç mütahit arabasıyken (standart lastikleri ile) 100 km de 8,5-9 lt arası yakıyordu. (60 binde 2004 modeldi) Şu anda 165 binde offroad ekipmanlı (ön tampon, arka tampon, vinç port bagaj...
  8. O

SKYSTAR ım 5 AYDA 2 KERE ES ROT ARIZASI VERDİ

Ynt: SKYSTAR ım 5 AYDA 2 KERE ES ROT ARIZASI VERDİ http://www.snakeracing.com.au/d22_navara.html bu sitede bir çok parçayı inceleyebilirsiniz..... mavi 3 delikli parça Z rot koruması..:)))
  9. O

SKYSTAR ım 5 AYDA 2 KERE ES ROT ARIZASI VERDİ

Ynt: SKYSTAR ım 5 AYDA 2 KERE ES ROT ARIZASI VERDİ selamlar... ben çok uzun yol ve sık offroad yapıyorum...Kullandığım rotlar debriyaj balataları orj. eğer yan sanayi ucuz olan parçaların ömürleri çok az oluyor...debriyajdan gelen kokularda büyük bir ihtimal yan sanayi ucuz balatadan meydana...
  10. O

NİSSAN 4X4 (COUNTRY -- SKYSTAR - RALLY RAİD ) kaç kişiyiz.. tüm sorular..

Ynt: NİSSAN 4X4 (COUNTRY -- SKYSTAR - RALLY RAİD ) kaç kişiyiz.. tüm sorular.. 3 senedir 120 bin km üzeri yaptım arazide ve yolda... yolsuzlar tayfası dangur dungur team (face) de görebilirsiniz... :)
  11. O

Nissan Pickup 4x4

Ynt: Nissan Pickup 4x4 Arkadaşım sende başka bir araba istiyorsun anlaşılan..:))) Şaka bir yana bende 3 seneyi aşkındır hertürlü ortamda country i kullanmaktayım.Sıkı offroad girişimlerimde olmakta...Sıkıntılarının oluyor olmasına ama bu kadar hırpalayıp paraladığım aracında biraz buna hakkı...
  12. O

Nissan NP 300 Pickup

Ynt: Nissan NP 300 Pickup ön koltukları kasaya bağlayan 4 adet vida var.2 si önde 2si arkada...Arkadaki vidaları sökün... araya lastik takoz koyun (4cm bende yeterli oldu) lastik takozları sanayilerde lastik kaucuk ürünler satan yerlerde bulabilirsiniz... Küçük sabun kalıbı gibi bir takozu...
  13. O

Nissan NP 300 Pickup

Ynt: Nissan NP 300 Pickup sürücü ve şöför koltuklarının arkadaki yer bağlantılarının altına 4 cm lik lastik takoz koydum...otomatik olarak arkada oturanların diz mesafesinde artış oldu , tavsiye ederim...Boyunuz 1.80 ve üzeri değilse sorun olmuyor (şöför ve önde oturan için) Hemde ön görüş...
  14. O

federal mt 265x75x16 jantları ile 6 bijon bütün pickup ve japonlara

Ynt: federal mt 265x75x16 jantları ile 6 bijon bütün pickup ve japonlara Resim koymaya fırsat olmadan satılmıştır...İlginize teşşekürler...
  15. O

Nissan NP 300 Pickup

Ynt: Nissan NP 300 Pickup Ama önemli olan çamur ve arazi performansları... İnan ki asvalt zemindeki en az ses yapan ve en iyi yol tutan lastik bu... www.offroaders.com bu siteye bi göz at... bütün lastiklerin değerlendirmeleri var...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri