semaver kullanıcısının son içeriği

1. semaver

Tavan Sepeti Ara Atkı Imalatı. Her Araca Uygun

Defender için boydan boya maliyetiniz ne olur?
  2. semaver

İsteğe Ve Araca Özel Off-road Tampon-port Bagaj -yükseltme İşlemleri

Merhaba, defender için tavan sepeti yaptırmak istiyorum, yalnız ekteki katalogu göremiyorum. Bir de yeriniz nerededir?
  3. semaver

Dms-suzukı Vitara (3kapı-5kapı) Tavan Sepeti (imalat)

Hala tavan sepeti yapıyor musunuz?
  4. semaver

Xl7 Dizel Yakıt Tüketimi

Eski XL-7 kullanıcısı olarak depoyu ağzına kadar doldurtmak ve oldukça dikkatli (tasarruflu) kullanmak sureti ile uzun yolda hep elde ettiğim değer 7,56-7,6 l/100 km oldu. Gaza yüklenince bu değerlerin net arttığını gördüm, ancak daha azını hiç görmedim. 1830 kg bir araçtan bahsediyoruz...
  5. semaver

Overland Turkey // Keyfi Hizmete Mahsusdur...

Ynt: Overland Turkey // Keyfi Hizmete Mahsusdur... Emre Bey, epeydir foruma girmemiştim, yeni gördüm, aracınız hayırlı olsun.
  6. semaver

12,000LB Vinç

Ynt: 12,000lb Vinç Teşekkürler Emre Bey, tam da aradığım anda gördüm, ben genellikle yalnız dolaşıyorum, şimdiye kadar kürekle idare ettim ama, ne olur ne olmaz.
  7. semaver

12,000LB Vinç

Ynt: 12,000lb Vinç Emre Bey, özelden mesaj gönderdim.
  8. semaver

DIGITÜRK DEKODER İADE KONUSUNDAKİ YAŞADIKLARIMIZ

Ynt: Dıgıtürk Dekoder İade Konusundaki Yaşadıklarımız Acı ama gerçek, yasal soygun dönemindeyiz. Vatandaşı yolmanın türlü yasal yolları keşfedilmiş, başarı ile uygulanıyor. TTnet benden epey bir süre tivibu parası kesti, ayda 4.99 tl (yanlış olmasın 5 değil...) Neymiş, bunu benim kapattırmam...
  9. semaver

2000 Model Hyundai Galloper Iı, V6, 3000 Motor, Otomatik, Kazasız, Boyasız, Masrafsız

Ynt: 2000 Model Hyundai Galloper Iı, V6, 3000 Motor, Otomatik, Kazasız, Boyasız, Masrafsız Hayırlı olsun Niyazi Bey.
  10. semaver

2000 Model Hyundai Galloper Iı, V6, 3000 Motor, Otomatik, Kazasız, Boyasız, Masrafsız

Ynt: 2000 Model Hyundai Galloper Iı, V6, 3000 Motor, Otomatik, Kazasız, Boyasız, Masrafsız Niyazi Bey aslında sorunlar elektronikle başlıyor. Arabanın içine elektronik ne kadar girdiyse sorunlar da o kadar fazla oluyor. Eski elektronikler japon veya alman, amerikan vs. idi, ve sakyuz...
  11. semaver

L200'de EGR iptali

Ynt: L200'de Egr İptali EGR valfinin tek görevi motora giden temiz havaya oksijensiz eksoz gazı katarak motorun içindeki yanma sıcaklığını düşürmek. Belli bir sıcaklığın (yanlış hatırlamıyorsam 1200 derece ) üzerine çıkıldığında zehirli azot oksit oluşumu çok artıyor, amaç yanma...
  12. semaver

Ynt: 2000 Model Hyundai Galloper Iı, V6, 3000 Motor, Otomatik, Kazasız, Boyasız, Masrafsız Allah kolaylık versin, bir gelişme yok herhalde?
  13. semaver

1991 - 1999 4x4 Dodge 250 Hakkında Bilgi ?..

Ynt: 1991 - 1999 4x4 Dodge 250 Hakkında Bilgi ?.. Benim de ilgimi çeken bu araçlarla ilgili kafama takılan bir nokta, Efsane148 in verdiği bilgilerde yazılan: Boş ağırlık 2800 kg Azami yüklü ağırlık 3500 kg Azami yüklü katar ağırlığı 6120 kg Ön dingil kapasitesi 2000 kg Arka dingil...
  14. semaver

Modifiyeli Araçlara Trafik Yasağı

Ynt: Modifiyeli Araçlara Trafik Yasağı Bence o çok gürültü yapan araçları da çevirmiyorlar, hergün görüyorum...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri