stormwinder kullanıcısının son içeriği

1. S

Bot Ve Motor Seçimi

Konu epeyce eski ama yine de okuyan biri olur, faydalanır diye yazıyorum. Benim tavsiyem 3.20 bota 15 beygir motor kombinasyonu. 6 hp gibi motorlar çok yavaş kalır plane'e kalkamaz haliyle hem yavaş gider hem çok yakar. 15 hp ile yarım gazda 3 kişi plane'e kalkabilir. Benim bugüne kadar...
  2. S

Suzuki X90 Lastik Seçimi Yardımı

Herkese merhaba. Suzuki x90 aracımın yükseltme işlemi olmadan maximum hangi ebatta lastik takabilirim? Jimnylerde oynamadan orjinal araca 195.80r15 lastik takılabiliyor diye biliyorum. Bu arada aracı da 3cm get ile yükseltmeyi düşünüyorum yükselttikten sonra 195.80r15 rahatlıkla takılabilir mi...
  3. S

Honda HR-V

Ynt: Honda Hr-v herkese merhaba honda hrv araç almayı düşünüyorum. aracı biraz yükseltip asfaltta rahat gidebileceğim at arazi lastiği takmayı düşünüyorum. bu araca maxsimum hangi ebatta lastik takılabilir. 2-3cm yükseltmek istesem kit olmadan nasıl yükseltebilirim. birkaç cm yükseltip büyük...
  4. S

ekonomik 4x4

Ynt: ekonomik 4x4 ben karadenizliyim. yaylalara tatillerde de olsa gidip gelen bir kişi olarak yapılı bir samurai tercih ederdim. hem parçası ucuz hem de pek sorun çıkarmayan, arazide kabiliyeti iyi olan bir araç. özellikle memleketimde hemen hemen hiç samurai sj araç yok fakat lada niva...
  5. S

En Ekonomik Vinç, Hemde Manuel.

Ynt: En Ekonomik Vinç, Hemde Manuel. ttogan bahadır bey verdiğiniz bilgiler gerçekten harika. çok açıklayıcı olmuş şahsım adına teşekkür ederim. teori ve pratik farklı olduğundan vinç kullanımını en iyi öğrenmek için offroad gezilerine çıkmak ya da offroad yarışlarını canlı izlemek iyi...
  6. S

Ynt: En Ekonomik Vinç, Hemde Manuel. bahadır bey teşekkür ederim çok açıklayıcı oldu. vinç dediğimiz aleti çoğu insan (sürekli kullananları tenzi ederim) senede bir kez belki kullanırız belki kullanmayız. ama göze hitap ettiği için insanlar araçlarında olsun istiyorlar. takınca da tam çalışsın...
  7. S

suzuki x90 aracına uygun mt - at lastik seçimi

Ynt: suzuki x90 aracına uygun mt - at lastik seçimi suzuki x90 gibi çamurluk özellikleri olan suzuki jimny ve daihatsu terios tarzı araçlara 205x80x16 lastik takıyorlar. bu lastiklerin 75 cm civarı çapları var. 3 cm yükseltme yaparak ve ayna mahrutiyi değiştirerek bu araçlarda sorunsuz...
  8. S

Ynt: En Ekonomik Vinç, Hemde Manuel. kusura bakmayın bilmediğimden soruyorum. daha önce böyle bir alet hiç görmemiştim. bu alet nasıl kullanılıyor? yani vincin çektiği gibi nasıl çekiyor? manuel elle mi sarıyoruz? detaylı resimli anlatabilirseniz sevinirim. en mantıklı kurtarma aracı bu...
  9. S

Ynt: suzuki x90 aracına uygun mt - at lastik seçimi evet ilk araç 15'' ikinci araç 16'' gibi..ben de katılıyorum. ama acaba lastik ebadı nedir? x90 alırsak bu duruma getireceğim. en doğrusu x90 alınca yeniden bir başlık açıp orada tartışmak. zaten bu işler için en doğrusu suzuki aksiyon'a bir...
  10. S

Ynt: suzuki x90 aracına uygun mt - at lastik seçimi yaşar bey selamlar. yanıtınız için çok teşekkür ederim. sizin bir x90 kullanıcısı olduğunuzu bildiğimden doğru yönlendirmeyi yapabileceğinizi umuyorum.. ben ısrarla ilk mesajımdaki iki x90'daki lastik ebatlarının ne olduğunu sordum ama bir...
  11. S

Ynt: suzuki x90 aracına uygun mt - at lastik seçimi fotograftaki yokohamanın ve onun altındaki fotograftaki x90'ın lastiklerinin ebadı nedir acaba? bu iki fotografta herhangi bir kesme ya da yükseltme var mı? bana sorarsanız ilk iki fotografta ebat, 235x75 lastik ebadı diye düşünüyorum...
  12. S

Ynt: suzuki x90 aracına uygun mt - at lastik seçimi ilker bey teşekkür ederim. 30x9.50x15 gerçekten büyük bir ebat ve bu büyüklükte lastiği kaldırmayacaktır. herkese bir sorum daha olacak. ilk yüklediğim 2 fotograftaki lastiklerin ebadı nedir? 235x75x15 ya da bir step küçüğü gibi? yanlışsam...
  13. S

Yeni Kasa 5K Grand Vitara için Lastik Önerileriniz

Ynt: Yeni Kasa 5K Grand Vitara için Lastik Önerileriniz herkese merhaba. suzuki x90 aracı fotograftaki gibi aracı kit'le yükseltmeden takabileceğim en büyük lastiği takmayı düşünüyorum. fotograftaki lastiklerin ebadı nedir? ya da en fazla hangi ebatta lastik takabilirim. vitaralara en fazla...
  14. S

Yükseltme Maliyeti ?..

Ynt: Yükseltme Maliyeti ?.. herkese merhaba. suzuki x90 araca yükseltme kiti olmadan takılabilecek en büyük lastik nedir? vitaralara yükseltme kiti olmadan en fazla 235x70x15 büyüklükte lastik takılabiliyor. x90'a bu lastikler yükseltme yapılmadan takılabilir mi? yükseltme kiti olmadan...
  15. S

herkese merhaba. öncelikle offroad ile ilgili birçok sorunun cevabını rahatlıkla bulabildiğimiz harika bir site. uzun zamandır suzuki x90 araç satın almayı düşünüyorum. internette gezinirken bu araca takılan büyük lastiklerle görüntüsünün oldukça değiştiğini gördüm. birkaç sorum olacak. -...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri