suyabatmaz kullanıcısının son içeriği

1. suyabatmaz

Renault Kangoo Koltuk Seti

Koltuklar Satılmıştır.
  2. suyabatmaz

Güncel Niva Fiyatları

Selam, Niva konusunda fikir verebilecek bir video. Video: https://www.youtube.com/watch?v=pkjoWZPQ_p4&list=PLygbQTXsjwyjSug_mmUma9l-BNnPNGvsr&index=3&t=0s
  3. suyabatmaz

Defender Bize Uygun Mu, Deneyelim Ama Nasıl?

Ynt: Defender Bize Uygun Mu, Deneyelim Ama Nasıl? Selam Gökmen, Sahibindende Defender ilanlarını inceledim; uygun fiyatlı olan araçların yapılacak çok işi var, toplanmış-senin Defender durumunda olanlar ise biraz pahalı. Esas ben pişman oldum şimdi; güzelim Defender'ı sana sattığıma :D (...
  4. suyabatmaz

Ynt: Defender Bize Uygun Mu, Deneyelim Ama Nasıl? Merhaba Haluk Bey, Defender'ların ikinci el piyasası tespitleriniz doğrudur. Bir Defender satın alacağınız veya satacağınız zaman; çeşitli fıkralarda rol almanız gereklidir. Bu, bu işin olmazsa olmazıdır :D Artık Ankara'dan Defender'ların...
  5. suyabatmaz

Ynt: Defender Bize Uygun Mu, Deneyelim Ama Nasıl? Herkese Merhaba, Defender'ı beğenmediyseniz; Series'i muhtemelen hiç beğenmeyebilirsiniz. Daha önce Discovery'leri (1-2-3..) denedi iseniz: Land Rover modelleri bitmiş ve size hitap etmemiş demektir. Eğer durum bu ise: başka marka ve modeller...
  6. suyabatmaz

Airsoft

Ynt: Airsoft Oneri icin kendi adima tesekkur ederim. Ulkemizde cesitli illerde Airsoft gruplari oldugunu, genellikle paintball sahalarini kullandiklarini veya kiralanan mekanlarda cesitli seneryolar ile oynadiklarini, pekcogunun web sitesi ve forum sitesi oldugunu gordum. Istanbul'da pekcok...
  7. suyabatmaz

Airsoft

Ynt: Airsoft Son iki haftadir ciddi ciddi airsoft silahlari inceliyorum, youtube videolari izliyorum, satilan urunleri inceliyorum ve gerekli ekipmanlari arastiriyorum. Guzel bir aktivite ve oldukca eglenceli gorunuyor fakat beni tek tedirgin eden: bu is bireysel degil, bir takim isi. Su an...
  8. suyabatmaz

Defender 2,5 Düz Dizel mi? 2,5 Benzinli mi?

Ynt: Defender 2,5 Düz Dizel Mi? 2,5 Benzinli Mi? Devlet son beş yılda, sistemli şekilde benzin litre fiyatı ile mazot litre fiyatını neredeyse aynı fiyata getirdi. Bunun sebeplerinden en önemlisi de dizel araçlara olan talep. Bu: insanlar zaten araçları ne olursa olsun yakıt almak zorundalar...
  9. suyabatmaz

Land Rover'cılar, Bizler Kaç Kişiyiz ?

Ynt: Land Rover'cılar, Bizler Kaç Kişiyiz ? Teşekkürler Fırat :D Senin 74 de hayırlı - uğurlu olsun.
  10. suyabatmaz

Land Rover'cılar, Bizler Kaç Kişiyiz ?

Ynt: Land Rover'cılar, Bizler Kaç Kişiyiz ? İSTANBUL 01 Yücel Işık (yücel) (1986 Range Rover Classic ) İstanbul 02 Naci Doğancı (ndoganci) (1996 Discovery I 3,9 V8i ES) Istanbul 03 Engin Dağhan (edaghan) (1998 Discovery I 2.4 TDdI Puma)...
  11. suyabatmaz

Baja Bug

Ynt: Baja Bug :D :D :D Yok yav ne gaz vermesı :) Karar senindir tabi. Sonuçta çok iyi anlıyorum, izin konusunda ben de aynı durumdayım :)
  12. suyabatmaz

Baja Bug

Ynt: Baja Bug Salih, turşusunu mu kuracaksın? :) Fotolardan beğendiğin modelleri indir, kap taşı, kes - biç, önlere iki adet Ok144 lastik, arkalara iki adet çıkma MT . Eğlen gitsin :) Üç günlük dünya. Ama tabi, sonuçta tüm çaba ve harcanacak para çöpe gidecek. Ben kendi adıma fikrimi yazdım...
  13. suyabatmaz

Yeni Aracım Bir Dodge

Ynt: Yeni Aracım Bir Dodge Hayırlı - Uğurlu olsun.
  14. suyabatmaz

87 Full Donanımlı 2.5 Düz Dizel Defender 110

Ynt: 87 Full Donanımlı 2.5 Düz Dizel Defender 110 Çok teşekkür ederim arkadaşlar ( Her ne kadar araç sahibi ben olmasamda :)).
  15. suyabatmaz

87 Full Donanımlı 2.5 Düz Dizel Defender 110

Ynt: 87 Full Donanımlı 2.5 Düz Dizel Defender 110 Herkese Teşekkürler. Defender 110 Satılmıştır, ilan siline bilinir.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri