toaxe kullanıcısının son içeriği

1. T

Yurt Dışından Araç Getirmek

Merhaba; Eşim hem KKTC hemde Türkiye vatandaşı yani çifte vatandaşlığı var. Sorum şu; Eşimin ikinci vatandaşlığından yola çıkarak yurt dışından araç getirebiliyormuyuz. Bilgisi olan arkadaşların yardımını rica ediyorum. Saygılarımla. Toaxe / Ercüment Oğuz
  2. T

Bi̇lgi̇ Alabi̇li̇rmi̇yi̇m

Sn. Doğrucu Davut; ; Gönderdiğiniz yazı tüm hayallerimizi yıktı ama yapılacak bir şey yok. Çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla. Toaxe / Ercüment Oğuz
  3. T

Sn. Börü Bars ; Yanıtınız için çok teşekkürler. Bu yazıdan anladığım kadarıyla klasik yöntem gümrükten çıkış / giriş yapıldıktan sonra sorun olmadığı... Tekrar Teşekkür Ediyorum. Saygılarımla. Toaxe / Ercüment Oğuz
  4. T

Sn. Grup üyeleri ; Bilmediğim bir konu için yardımınızı rica ediyorum. Yurt dışında kurulu bir şirketimiz var, bende o şirket çalışanlarından birisiyim. Şirketin orada arada sırada kullandığı bir motokaravan var. O karavanı Türkiye'de kullanmak istiyoruz. Bununla ilgili Kullanım...
  5. T

İran

Sevgili Arkadaşım. Zaten bizde bu yolculuktan 10 sene öncesi iki arkadaş Motosikletle gidip müthiş keyif almıştık. Ancak aradan geçen 10 sene maalesef İran' ı çooooook değiştirmiş. İlkinden aldığımız keyifi ikincisinde bulamadığımız gibi şansızlıklar da yakamızı bırakmadı ama bizi en çok üzen...
  6. T

Kuba Gezisi 2019

Merhaba. Uzun yıllar önce Castro henüz sağken Küba' yı görmüştüm. Havana ve Trinidad' ı gezmiştim. Sizinkinden farklı olarak grup değil de münferit gezdiğimiz için yerli halkla çok hoş sohbetler yapma şansımız olmuştu. Her iki şehirde' de otelde değil evlerde kalmıştık, çok güzel kahvaltılar...
  7. T

İran

Sevgili Arkadaşlar ; İlginize olumlu ve olumsuz eleştirilerinize teşekkür ederim. Öncelikle yazının uzun olduğunun farkındayım, daha önce ki yazılarımı parça parça yazmıştım. Evet okurken kolay oluyor ama herhangi bir işe dalınca (yazan açısından) toparlamak zor oluyor diye bu kez böyle bir...
  8. T

İran

Sevgili Gezenbilir Ailesi ; Merhaba. Nihayet. İran' la ilgili yazıyı bitirebildim. Sonrasında ise eşim onu açtığı bloğumuza kaydetmek için saatler harcadı ve sonuçta yayınlayabildik. www.gordum-gezdim.blogspot.com/2020/01 Umarım okumaya zaman ayırır ve okurken keyif alırsınız. Saygılarımla...
  9. T

Kiralık Karavanla Balkan Turu Planı

Merhaba, Arnavutluk' da Tiran ile Yunanistan arasındaki çok virajlı, bol araçlı ve dar dağ yolunu saymazsanız öyle sıkıntı yaşatacak bir olay yaşayacağınızı sanmıyorum. Biraz dikkat ve sabırla geçer çok da beğenebilirsiniz. Et ve balık ürünleri bence süper... Saygılarımla. İyi yolculuklar...
  10. T

İran

Merhaba ; Eylül başında araba ile İran' a gittik ve geri dönmeyi başarabildik. 9000 km.'lik gezi notlarımı uzun soluklu bir yazıyla anlatmaya çalışacağım. Umarım sıkılmadan okursunuz ve bu geziyi kendileri de yapmak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim. Saygılarımla. Toaxe / Ercüment Oğuz
  11. T

2017 Türkiye Motosiklet Fuarı Motosiklet Ve Bisiklet Kulüpleri Ile Derneklerinin De Katkıda Bulunduğ

Merhaba; Bu sene ziyaretçi katılımı ile ilgili olarak firmaların hayal kırıklığı yaşayacağını sanıyorum. Saygılarımla. Toaxe
  12. T

Araçla Kazakistan,özbekistan,kırgızistan,azerbaycan .....

Merhaba; Benzer bir rotayı biz de planladık. En güzel yol İran, Türkmenistan, Özbekistan ... şeklinde başlayan yol ancak Türkmenistan vizesi almakla ilgili okuduklarımız bizi bu yoldan soğuttu. Özbekistan vizesi bir nebze daha kolay. Bunun üzerine Gürcistan, Rusya, Kazakistan güzergahına...
  13. T

Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Merhaba ; Aşağıda linkini verdiğim ilanla ilgili yorumlarınızı esirgemezseniz çok sevinirim. Saygılarımla. Toaxe / Ercüment Oğuz...
  14. T

Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Merhaba ; Sevgili arkadaşlar; Sahibinden.com daki şu karavan hakkındaki bilgi ve görüşlerinizi paylaşmanızı rica ederim. Saygılarımla. Toaxe / Ercüment Oğuz...
  15. T

Bluetooth

Merhaba ; Geçen haftalarda gerek yazılı gerekse görsel basında yer alan bir haber vardı. Bluetooth kullanarak motosikletiyle yolculuk yapan bir arkadaşımıza yıldırım çarpmış ve arkadaşımız hayatını kaybetmişti. :( Kimseden bir yorum gelmeyince, konuyu ben biraz eşelemek istedim. Bu cins...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri