utku06 kullanıcısının son içeriği

1. U

Günlük Kullanım Hangi Hangi Grand Cherokee?

Merhaba, ZJ, XJ, WJ 2.7 ve daha sonra WJ4.7 kullanan biri olarak GC alacaksanız dizel değil, benzin/lpg'li bir araç tercih etmenizi öneririm. 2004 model 2.7 Crd'yi büyük umutlarla alıp çok uğraştım. Sonra satıp 2001 model 4.7 aldım. Düşük kmde ve bakımları yapılmış bir araç tercih edin, lpg...
  2. U

95 Model Zj Aldım

Ynt: 95 Model Zj Aldım Hayırlı olsun, bende de 95 zj var, kumandayı ebay'den getirttim, araca tanıtmak çok basit bir işlem, siz kumanda edindiğiniz zaman yardımcı olurum, kimseye para kaptırmayın.
  3. U

ZJ ALARM PROBLEMİ

Ynt: ZJ ALARM PROBLEMİ Bu arada orjinal alarmı anahtarla susturmak ya da devreden çıkarmak için sürücü kapısı veya bagaj kapağını anahtarla kilitleme işlemi yapmalısınız. İşlemin başarılı olduğunu görmek için gösterge panelindeki security yazısının söndüğünü kontrol edin...
  4. U

ZJ ALARM PROBLEMİ

Ynt: ZJ ALARM PROBLEMİ Siz de eğer sonradan takılan alarmdan memnunsanız orjinal alarmı benim yapacağım yöntemle devreden çıkarabilirsiniz. Önce karar verin hangisini iptal edeceğinize. Ama benim önerim, eğer fabrika alarmınız düzgün çalışıyorsa sonradan takılan sistemi komple söktürün...
  5. U

ZJ ALARM PROBLEMİ

Arkadaşlar merhaba; 95 ZJ GC 5,2 min alarmını manuel olarak devreden çıkarmaktan bıktım. Eğer kilitledikten sonra alarmı devreden çıkarmazsam bir süre sonra araba ötüyor. jeepforum'da bir kablo şaseleme yöntemi ile alarmın araç kilitlense bile devreye girmemesi sağlanıyormuş. Ne dersiniz...
  6. U

Jeeplere Konulan Yağlar

Ynt: Jeeplere Konulan Yağlar Evet bu restore bence piyasadaki en güvenilir ürünlerden. Daha önce dizel bir Volvo'ya, 6 silindir Nova'ya koydum ve ciddi anlamda faydasını gördüm. Cherokee'de ise zaten ses-vuruntu-sallantı gibi şeyler yok. O sebeple dışarıdan bir sonuç alamadım ancak dualarımızla...
  7. U

Jeeplere Konulan Yağlar

Ynt: Jeeplere Konulan Yağlar Bir kutu restore'u attım bile küçük olandan. Yağ değişimine 3000km var, o zaman bi daha koyacağım...
  8. U

Jeeplere Konulan Yağlar

Ynt: Jeeplere Konulan Yağlar Teşekkür ederim. Bu cevabı duyacağımı bile bile sordum zaten.... :(
  9. U

Jeeplere Konulan Yağlar

Ynt: Jeeplere Konulan Yağlar Merhaba; Benim 95ZJ 5.2 için 10-40 magnatec kullanıyorum. Arabam 10.000km'de yaklaşık 1-1,5lt. yağ eksiltiyor. Ancak uzun yola çıktığımda 600-700km. bir yolda çok sıkıştırmadan kullandığım halde 0.25-0.50lt civarında yağ eksiltebiliyor. Nedir sizce bu işin sonu...
  10. U

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) Merhaba; Ben Utku, 95 Grand Cherokee Limited 5.2 aracımla ilgili döküman tararken bu siteyi keşfettim. Daha çok amerikancıların bilgi-belge sahibi olduğu konularda hiç paylaşım yapmayıp herşeyi kendilerine sakladıkları bir ortamda bu kadar güzel bir yardımlaşma...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri