zamane4 kullanıcısının son içeriği

1. Z

avrupa seyahat

Ynt: avrupa seyahat iyi aksamlar tcborem,bizde 13 haziranda yola cikmayi planliyoruz, su anda bizde yol plani asamasindayiz sanirim yunanistandan yola cikacagiz , kesin bir plan yaptigimizda paylasiriz insallah...
  2. Z

Araba ile Italya turu

Ynt: Araba ile Italya turu Ilginiz için cok tesekkurler, yalniz bizde normal binek arabamizla seyahat planliyoruz,,, vize konusunu arastiriyoruz...
  3. Z

Hirvatistan, Kosova, Karadag, Bosna Makedonya Araba İle Gezmek?

Ynt: Hirvatistan, Kosova, Karadag, Bosna Makedonya Araba İle Gezmek? Merhaba,, 15000 cok fazla tutmus.. kaldiginiz oteller luxmuydu, ayrica tek olarak mi yaptiniz bu geziyi?? bizde haziranda dusunuyoruz,, fransaya kadar ara bayla ailecek,, acaba makedonya ve hirvatistandaki oteller diger...
  4. Z

Araba ile Italya turu

Ynt: Araba ile Italya turu Selamlar,biz de ailecek arabamizla haziran ayinda avrupa turu yapmayi planliyoruz.. Planimizda yunannistan uzerinden cikmak vardi fakat yunanistanin vize istedigini duydum bu yuzden bulgaristandan gecmeyi planliyoruz, bir arkadasimiz bulgarstani tavsiye etmemmis ...
  5. Z

Hirvatistan, Kosova, Karadag, Bosna Makedonya Araba İle Gezmek?

Ynt: Hirvatistan, Kosova, Karadag, Bosna Makedonya Araba İle Gezmek? kutlarim guzel bir gezi olmus, toplam kac gun surdu geziniz?
  6. Z

Bukalemun

Ynt: Bukalemun guzelmis...
  7. Z

Kar Sana Gelmiyorsa Sen Ona Git; Eskişehir

Ynt: Kar Sana Gelmiyorsa Sen Ona Git; Eskişehir Eskisehirimizi cok guzel anmatmissiniz ,tesekkurler 8)
  8. Z

Suriye-Lübnan-Ürdün için tavsiye

Ynt: Suriye-Lübnan-Ürdün için tavsiye Biz temmuzda oradaydik,hava cok sicakti :'( otobusle gidecekseniz yazdigim bazi seyleri yapmaniza gerek yok ;D taksicilere cok dikkat diyeyim o zaman :)
  9. Z

Avrupa Yollarında 6000Km

Ynt: Avrupa Yollarında 6000Km Tavsiyeler için tesekkurler, :)
  10. Z

Schengen Vize Sorunsalı

Ynt: Schengen Vize Sorunsalı Ayni sekilde avrupa gezisi dusunuyorum,yesil pasaportumla vede 2008 de (gorevli olarak) fransaya tek olarak gittim..Ailem ilk defa gidecegi için bizim vize meselemiz nasil olur ??? gidebilirsek ingilterede dusunuyoruz) cevap verirseniz seviniriz..
  11. Z

Ynt: Suriye-Lübnan-Ürdün için tavsiye Bir sorum daha ISIC Öğrenci İndirim Kartı çıkarsam faydasını görür müyüm bu coğrafyada? Bunu okuyunca esimle gulduk ;Dgidince goreceksiniz ,Turkiyenin 40 50 yil onceki hallerini dusunun ,ayni o sekil,beklentiniz fazla yuksek olmasin ,o kartin gececegini...
  12. Z

Ynt: Suriye-Lübnan-Ürdün için tavsiye Diger konuda size cevap yazmistim, samda bir otelde 4 kisi 75 dolara kalmistik,otel cok lux degildi ama temizdi ve samin merkezindeydi.1500 lira yetermi bilemiyorum ama 60 litre depo suriyede 40 tl ye doluyor(dizel)vede urdun oldukca pahali bir ulke bize...
  13. Z

Yalnız bir gezgine Suriye, Lübnan, Ürdün için tavsiyeleriniz ?!!!

Ynt: Yalnız bir gezgine Suriye, Lübnan, Ürdün için tavsiyeleriniz ?!!! Temmuz 2010 da suriye ve urdune karayoluyla gittik,tavsiyemiz ozellikle suriye gumrugunden mesai saatleri disinda gecmeniz,gumrukte fazlaca ayakci bulunmukta onlara guvenmeyip islerinizi kendiniz halletmeniz,her iki ulkenin...
  14. Z

Abu Dhabi - Dubai

Ynt: Abu Dhabi - Dubai Resimler harika,gitmis gibi olduk tesekkurler :)
  15. Z

Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik...

Ynt: Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik... Allah rahmet eylesin,sevenlerine bassagligi diliyorum..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

SON KONULAR

Geri