DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

1:25.000 Ölçekli Bilgisayar Haritası Nerden Bulunur?

'GPS VE ELEKTRONİK HARİTALAR' forumunda betacam tarafından 1 Haziran 2008 tarihinde açılan konu 129141 kişi tarafından okunmuş, 149 cevap yazılmıştır

1. highoutput

highoutput Zirve

Alınan Beğeni:
    2.430

2. gunhantekin

gunhantekin Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0

3. ozan kaya

ozan kaya Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    iyi günler kususra bakmayın rahatsız ediyorum hocam bana topografik harita lazım 1/25000 ölçekli ağrı dağı ığdır bölgesi trabzon rize ve genel doğu karadeniz bölgesi bir araştırma ödevim var bu illerin haritaları lazım bulmam konusunda yardımcı olurmusunuz.

4. ceozce

ceozce Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    4
    Onlarca Farklı Harita Tamamen Ücretsiz. (androidler Için)
    Tek uygulama içinden çok sayıda topografik haritaya ulaşılabiliyor. (GoogleTerrain ve OpenMap grubundaki topografik haritaları ben özellikle tavsiye ederim.) Bu haritaların web sayfaları tek tek araştırıp ayrıca ulaşılabilir; web üzerinde zaten varolan, ve yıllardır bedava olan, ancak farklı adreslerde dağınık halde bulunan harita verilerini bir araya tolama ve hepsini aynı formatta sunma marifetinde bir uygulama bu tavsiye ettiğim.

ASUS_Z00MD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Arcgisci

Arcgisci Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhaba banada antalya paftaları lazım yardımcı olabilirmisiniz

6. karakartal_34

karakartal_34 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Arkadaşlar merhaba elinde beykoz ve şile ilçeleri 1/25.000 haritaları olan varsa yardımcı olurmusunuz?
    mail: salih_cakir89@hotmail.com

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...