2 Aile 2 4x4 3 Çocuk Saroz Da Çadır Kampı.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dturan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 190
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 134,665

dturan

hayal ettiğin yere git..
Yer
Kocaeli
Web
www.dekalazer.net
Telsiz Çağrı Kodu
TA1IDT
Bütün bir yılın koşturmasındından stresinden yorgunluğundan kurtulmak için her yıl olduğu gibi yine kendimizi saroz'un serin sularına atmak için yola çıkmaya karar verdik. Ama tek fark bu yıl otel pansiyon yerine çadır kampı yapmaya çocuklarımızın az da olsa doğa ya daha fazla yakınlaşması için Saroz Körfezi'nin en uç noktasında olan büyükkemikli koyunda sahilde ailece çadır kampı kurmayı düşündük.

Bir nebze survivor tadında geçeceğini düşündüğümüz bu geziyi Emre (mrdnmz) eşi ve 4.5 yaşındaki oğlu Kaan. Ben ,(Derya) eşim, 4.5 yaşındaki kızım rüya ve 1.5 yaşındaki oğlum Deniz le beraber katılıyoruz. Bölgeyi bilmeyenler için kısaca anlatmak gerekirse ;

En yakın yerleşim bölgesine 17 km mesafede elektrik ve sudan yoksun bir şekilde bir Opel frontera ve land rover defender ile kumsalda kamp kurma planı içerisindeyiz. Neredeyse bir koy u kapatacak şekilde donanımla gidiyoruz. ;D Tek ekstra mız bölgeyi 25 yıldır tanımamız ve profesyonel dalgıç olmamız. Yani mecbur kalmadığımız sürece köye inmeden kendi yemeğimizi yakalayarak 10 gün boyunca kamp kurma düşüncesindeyiz.

Gelişmeleri fırsat buldukça (internet el verdiği sürece) buradan bildireceğiz. Yolu o tarafa düşen herkezi kampımıza bekleriz. Adres: büyükkemikli burnu yazıtı sahili saroz. ;D ;D

Etiketler

Ynt: 2 Aile 2 4x4 3 Çocuk Saroz Da Çadır Kampı.

Saroz en çok sevdiğim kamp yerlerinden birisidir.ozellikle de kömür limanı.iyi eğlenceler diliyor ve merakla fotoları bekliyoruz....

sisdagili61' Alıntı:
Merhabalar,
Misafirlerimiz geldiler, onlar dönünce mutlaka eşimle ziyaretinize geleceğiz.
Şimdiden iyi tatiller diliyoruz.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.
teşekkürler Niyazi abi. Yarın yola çıkmayı ve engeç Çarşamba kabatepe de olmayı planlıyoruz. Kahve ye hoş sohbete bekleriz :smiley:

muratl' Alıntı:
Saroz en çok sevdiğim kamp yerlerinden birisidir.ozellikle de kömür limanı.iyi eğlenceler diliyor ve merakla fotoları bekliyoruz....
Kömür deki son durumu bilemiyorum ama en az 1gece orada kalma planımız var. İnternet müsaade ettiği sürece fotoları buradan paylaşacağız.

Yarın sabah Silivri'den hareket edeceğiz. Sakin sakin Trakya'nın köylerini gezerek kömür e gitme programımız var.
Emre iş programı nedeniyle Pazartesi akşam kömürde bize katılacak. Duruma göre salı sabah oradan beraber hareket edeceğiz.

Gurcistan dedik motor yapitirdik, 2nci Frobtera bulusmasi dedik ailece issiz kaldik, simdi canakkle diyoruz muhtemelen 3ncu dunya savasu cikacak. O yuzden herkes hazir olsun ;D

Derya komur limaninin kapatildigini okumustum gitmeden kontrol etmekte fayda var. Neyse aksam gorusuruz zaten.

Hepinize iyi yolculuklar dilerim.
Bizde yarın sabah Sinanobadan yola çıkıyoruz.
Belki yolda karşılaşırız bir şekilde.
Benim araç Galloper.
Güzergahlarımız benzer.
Eceabat tarafında Aqua Hotelin karşısında bir park alanı varmış.
Belki orada konaklayabiliriz.
Pazarteside karşıya geçerim artık.

AKİVA' Alıntı:
Hepinize iyi yolculuklar dilerim.
Bizde yarın sabah Sinanobadan yola çıkıyoruz.
Belki yolda karşılaşırız bir şekilde.
Benim araç Galloper.
Güzergahlarımız benzer.
Eceabat tarafında Aqua Hotelin karşısında bir park alanı varmış.
Belki orada konaklayabiliriz.
Pazarteside karşıya geçerim artık.
Teşekkür ederiz.sizede iyi yolculuklar iyi tatiller. Malkaraya kadar aynı güzergahtayız belki karşılaşabiliriz. Malkaradan sonra köyleri gezerek erikli oradan kömür Limanı'na inmek düşüncemiz.

Size de hayirli yolculuklar Atilla Bey. Aqua Hotel in yani denize sıfır konaklama imkanı sunuyor. Umarim yer bulursunuz.

Niyazi Abi bekliyoruz mutlaka. Yakinlasinca ben ararim zaten.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR