2000 Modeldiscovery2 Td5 Otomati̇k 7 Koltuk

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GYRY Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,061

GYRY

Kamp II
Mesajlar
207
Tepkime Puanı
5
Yer
istanbul
Gezi grubumuzdan bir arkdaşımızın aracıdır.İlgilenen site üyesi arkadaşlarımıza kolaylık sağlanacaktır.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-land-rover-sahibinden-bakimli-discovery2-td5-otomatik-7-koltuk-768995279/detay

Düzenli olarak servis/bakımları yapılmıştır. Bakım yapılan servis bilgisi telefondan verilecektir. Üç gün önce servisten çıkmıştır. Servis faturası verilecektir. Herhangi bir çalışmayanı bulunmamaktadır. Muayenesi 2021 Mart'tadır.
Standart Land Rover Discovery2 özellikleri haricinde;
* Aracım orjinal 7 koltukludur ve ruhsata işlidir,
* 2" inch Terrafirma yükseltme kiti uygulanmıştır,
* Lastikler BFGoodrich All-Terrain T/A 265/70-R16 dir, 16 inch jant uygulanmıştır, (İsteyene 18 inch jantlar da verilebilir)
* EGR düzenlemesi yapılmıştır
 

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,361
Mesajlar
1,517,058
Kayıtlı Üye Sayımız
172,017
Kaydolan Son Üyemiz
emreoz07

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst