29 Ekim Cumhuriyet Korteji 2012

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nordic1903 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,939

nordic1903

Grizzly Bushcraft
Yer
Kavacık - Istanbul
Web
www.imageresim.com
Arkadaşlar ;

29 Ekim 2012 P.tesi sabahı Bağdat Caddesinde yine tüm Türkiyeye " Yaşasın Cumhuriyet " diye haykırmaya davet ediyorum.

Yine aynı parkın önünde buluşup , yine tüm Cumhuriyet ve Atatürk sevdalıları ile yanyana konvoy oluşturalım.

Cenk

296639 10150361117527850 1925160480 n

328856 10150388125383864 107698250 o

308779 10150361118252850 1518830162 n

Etiketler

Ynt: 29 Ekim Cumhuriyet Korteji 2012

Umarım katılım güzel olur! Başarılar diler, tüm " Gezenbilir " ailesinin Kurban ve Cumhuriyet Bayramı'nı kutlarım. ;)

Ali bey merhaba, malesef bir çok arkadaşımız bayram tatili için şehirdışında olduğundan geçen senelerdeki gibi bir katılım olacağını düşünmüyoruz :smiley: İstanbulda kalan bizler dolduracağız bu sene caddeleri :smiley:

Sedat bey, giden arkadaşlarımızında gittiği yerler de T.C. sınırları içinde netice itibariyle! ::smiley: Ulaşabildiklerinizi, bulundukları yerde harekete geçirebilseniz bence daha büyük bir iş yapmış olursunuz!
Sitenin başında oturursanız,başınızı böyle ağrıtırlar ;D ;D ;D
Kolay gelsin,Allah yardımcınız olsun... ;)

bu seneki kortejle ilgili ilk cevap benden olsun
harika oldu baştan caddenin kapalı olması ekibi toparlamada bayağı zorladı bizi ama
sonunda 20 araçtan fazlaydık galiba.....
motorcular kadar kalabalık olmasakta olsun......
avrupayakasına geçtim caddeden adamlar enaz 1000 1500 motor olmuşlar
çamlıcadan köprü çıkışına konvoydular...
sedat bey arkamdaydı görmüştür muhakkak...
resimleri bekliyoruz arkadaşlar...
benim telefon arızalıydı 1 kare dahi çekemedim...:smiley:))

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR