4x4 Buggy Yaptırmak İstiyorum ?..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ikaraman Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,723

ikaraman

Kamp I
Yer
İstanbul
Merhaba herkeze buggy yaptırmak istiyorum ama fikir almak istiyorum nerede yaptırabilirim veya ne tavsiye edersiniz.

131 0901 01 z4x4 rock buggy buildfront view shop

Etiketler
Ynt: 4x4 Buggy Yaptırmak İstiyorum ?..

Aşağıda linkini verdiğim başlıklar yardımcı olabilir ;)

Özel İmalat Off-Road Aracım :
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=39831

Buggy İmalatı :
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=24145.0

üsteki resimi yapan ustayla irtibata geçme imkanımız varmı yardımcı olursanız sevinirim tabi Türkiyedeyse yoksa bundan yapabilirim diyen bir usatada olsa farketmez teşekürler

dablaya' Alıntı:
üsteki resimi yapan ustayla irtibata geçme imkanımız varmı yardımcı olursanız sevinirim tabi Türkiyedeyse yoksa bundan yapabilirim diyen bir usatada olsa farketmez teşekürler

Antalyada Ahmet usta var, ekli baglantidaki konudan ulasabilirsiniz kendisine.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=38868.0

merhaba ben ne tür bir araç istiyorsunuz bunu biraz açarsanız size yardımcı olmıya çalışırım mesela türkiyede her tür aracı biraz modifiye edip buggy yaptım diyen arkadaşlar çok aslında buggy tamamen el yapımı ve arazi şartlarına uygun araçlar katagorisine giriyor benim bildiğim gadarıyla yabancı sitelerde buggy dedinmi amerikan yapımı araçlar ağırlıklı olarak çıkıyor ve çok güçlü araçlardan oluşuyor kafes biçimi çekme çelik borudan kontriksiyon sistaminde yapılıyormesela bulunduğum bölgede bu tür işlerle ben deniz meşgul oluyorum şu an bir aracın yapım aşamasını bitirmek üzereyim yani 2 aydır prıjesini bitirdim yapım aşamasıda 15 güne kalmaz biter buraya resim koymıya çalışacam incelersin eğerki bu kadar güçlü bir araç istersen model seçersin gerekli işlemleri aşarsak yapabilirim mesela benim şu an üzerinde çalıştığım makina 4*4 doç kamyonetten yapıyorum sıralı 6 silindir 3700 cc motor er iki gifransiyeli de kilitli hale getidim arazi şanzımanı çif devirli çok güçlü bir alety olucak bakalım test sürüşlerinin sonunda yine bilgi verebilirim sayugılar şaban usta

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR