96 Zj Günlüğü

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan VolkanGurcan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 293
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 63,905
Beklediğim sipariş geldi.Hepsi Crown marka ve sıfır parçalar.Revizyonlu parça riskine girmek istemedim.Sürüş bakımından yaptığım en büyük iyileştirme olacak umarım.Yarın montajını yaparım diye düşünüyorum bir aksilik çıkmazsa.Sabırsızlanıyorum :smiley:

rl63OI.jpg

JxsJRI.jpg

SJh9TC.jpg

WLu8fHjoo29WDE9F7

Etiketler

Hocam gümrük vergisi +kargo+ürünler TL cinsinden nekadara mal oldu?
Birde montaj resimleri ve anlatımınızı sabırsızlıkla bekliyorum

Hocam 5 bin küsür lira bence en mantıklısını yaptınız, komple direksiyon derdinden kurtulmuş olacaksınız, revize olayı bence biraz riskli, yapılıp sonrasında tekrar bozulma yada diğer parçaları bozma ihtimali oluyormuş lokal yenileme ve revizenin. Montaj ne zaman üstad ona göre sipariş geçeceğim bende

Hocam 5 bin küsür lira bence en mantıklısını yaptınız, komple direksiyon derdinden kurtulmuş olacaksınız, revize olayı bence biraz riskli, yapılıp sonrasında tekrar bozulma yada diğer parçaları bozma ihtimali oluyormuş lokal yenileme ve revizenin. Montaj ne zaman üstad ona göre sipariş geçeceğim bende

Bugün yapmayı planlıyorum aslında ama sanki her an yağmur yağabilir gibi duruyor.

Direksiyon işi tamam :sunglasses:
Fazla kullanmadım evin etrafında bir tur attım sadece.İlk izlenimim direksiyon bariz sert ki bu benim için çok iyi.
Boşluk hissi yok o yüzden garip geldi alışmışım tekne gibi yönlendirmeye.
Montaj tahmin ettiğimden daha kolay geçti.Genelde ilk defa yapılan işlerde sürpriz problemlerle karşılaşmaya alışık olduğum için bu sefer hiç sürpriz olmadı.Sadece pompa kasnağını nasıl takacağımı hiç düşünmemiştim oda da kendimce bir çözüm buldum.Fotoğraf yine çekemedim malum yağlı eller ve işe konsantre olunca unuttum.

bXoHEb.jpg

xUdOcg.jpg

Dün Güllastan bagaj fitili aldım.Depreme de orada yakalandım zaten Bayrampaşa'nın daracık bir sokağında.Neyse bugün takayım dedim ama eski fitili sökünce altından küçük küçük paslanmış yerler çıktı.Matkaba taktığım tel fırçayla güzelce temizleyip orijinal rengine boyadım fitili takmadan.Aynı paslanma şoför kapı eşiğinde de vardı fitilin altında.Elim değmişken onu da hallettim.

BSxB3a.jpg

MAcXvO.jpg

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR