Acı Çekiyorum Çünkü Maddi Durumum İyi Değil.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan turbolinea Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 47
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,659
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

turbolinea

Kamp II
Her ne zaman forumda dert anlatmaya çalışsam forum geriliyor...
Ufak defek gelirim var...Geçen yılbaşına gittim izledim geldim...ama bu benim maddi durumumun iyi olduğunu göstermez ki...
ufak bir yere gittiğim zaman cebimde para kalmıyor...hayat pahalı...

para olmadığı zaman ilerde ben nasıl bir aile babası olucam hayatımı nasıl yöneticem?

herkesten bir kazık yedm...bundan sonra bir şeyler yaşadığım zaman insanlara nasıl güvenebilirim diye soruyorum forum bilmiyor...bilmediği gibi de konu kilitleniyor? aynı acıları yaşamak istemiyorum.

para her şey olmuş...Lütfen bir yol gösterin...Nasıl hayatımı kurabilirim?

Etiketler
Ynt: Acı Çekiyorum Çünkü Maddi Durumum İyi Değil.

büyük işler yapacakken küçük bir ilçeye hapsedildim...

kendiniz olarak düşünün: büyük işler yapacakken türkiye nin en kötü ilçesinde düşük bir gelirle yaşamaya çalışmak sizin zorunuza gitmez mi?para olmuş her şey.

istanbul da ya da büyük şehirlerde akaryakıt istasyonu kiralayacaktım...sıfır araba satacaktım...bunları yapacakken...şimdi ağlıyorum...ve siz bana hakaret ediyorsunuz.

sahip çıkmak yerine siz de bir tekme vuruyorsunuz...yaşım 30 a geldi ben bu işi ne zaman yapacağım?

İstifa et. git sıfır araba sat, benzin sat..

imza: birdost

YavuzÇ.' Alıntı:
İstifa et. git sıfır araba sat, benzin sat..

imza: birdost

parasız bu işler olmuyor ki...ailemde para vermiyor....

kolay olsa zaten burada ağlayıp zırlamam...

yaşım 30 forum köşelerinde ağlıyorum.

o zaman boş hayaller kurmaktan vazgeç, gerçek dünya ile yüzleş. Abuk sabuk yazıp burada insanlarıda saçma sapan hayallerin ve mutsuzluklarınla germe. Doktora git, istersen seni muayene ettirme sponsoru olayım?

YavuzÇ.' Alıntı:
o zaman boş hayaller kurmaktan vazgeç, gerçek dünya ile yüzleş. Abuk sabuk yazıp burada insanlarıda saçma sapan hayallerin ve mutsuzluklarınla germe. Doktora git, istersen seni muayene ettirme sponsoru olayım?

Doktorun söyleyeceklerini kısa ve öz söylemişsiniz. Son teklifinizde takdire şayan.

YavuzÇ.' Alıntı:

BOŞ HAYEL? PARDON?

ben araba satmak istiyorum...Akaryakıt satmak istiyorum...

şu olsaydı boş hayel olurdu...Araba üreticem deseydim boş hayel olurdu...Petrol çıkarıcam dersem boş hayel olurdu...

Turbocum ben sana küstüm :( Bak dünkü "Azerbaycan" konulu başlığına bir yazı yazmıştım, ona cevap yazmamışsın :mad: Yememiş içmemiş yine aynı konuları açmışsın buralarda. Oyy ben sağa daha ne diyem, nerelere gidem bilemedim ki ??? ???

yaw arkadaşım sen bıkmadınmı aynı konuları açıp aynı muhabbetleri yapmakdan :mad: nasıl bir insansın sen ya param yok hayat pahalı diyosun ama yurt dışına gezi konuları açabiliyosun.statüm yüksek bilmem ne vizem var herkes alamaz diye milleti küçük görüyosun.o da yetmezmiş gibi küçük bir ilçede hapsedildim iş yapamıyorum diye insanları sorguluyosun.allah sana para değil akıl versin önce.

hakkı57' Alıntı:
yaw arkadaşım sen bıkmadınmı aynı konuları açıp aynı muhabbetleri yapmakdan :mad: nasıl bir insansın sen ya param yok hayat pahalı diyosun ama yurt dışına gezi konuları açabiliyosun.statüm yüksek bilmem ne vizem var herkes alamaz diye milleti küçük görüyosun.o da yetmezmiş gibi küçük bir ilçede hapsedildim iş yapamıyorum diye insanları sorguluyosun.allah sana para değil akıl versin önce.

ben asil soylu bir insanım...türkiye nin en kötü bir ilçesindeyken istanbul un göbeğinde iyi yerinde oturan insanlar bile avrupa ya gidemezken ben gidiyorum.

bu benim asil soylu insan olduğumu gösterir.

ben ülkemdei insanların iyi niyetli olduğunu zannetmiştim...bir kötülük ettiler...forumlarda sürekli sordum sordum durdum ama yanıt alamadım. çünkü bir daha kötü olay yaşamak istemiyorum.

yine de size soruyorum...sizler kızıyorsunuz..

parasız yapamıyorum...parasız yapabilsem ağlamazdım burada...para önemsiz olsaydı insanlar para için yanlışlar yapmazdı.

param var..statüm yüksek...ama statüm çok yüksek olsun istiyorum

ben de size tecrübelerinizi soruyorum ki bir daha kötü bir olay yaşamayayım!

statüm ne kadar beğenmesem de ne kadar düşük olsa da bir çok insandan yüksek...

daha iyi yerde olmak varken şu an gerçekten kötü durumdayım..

Sevgili Turbolinea,

Bakın burada çok değerli ( çok zengin , işveren, işbulan, yol gösteren) abilerimiz var.

Siz,

Önce ,ilanlar bölümüne "iş arıyorum" başlıklı bir konu açın
Oraya CV nizi geniş ve anlaşılır bir şekilde yazın. Talep ettiğiniz ücreti ve beklentilerinizi yazın.

Hatta , kısa sürede zenginleşmek veya zenginleştirmek üzerine projeniz varsa onuda yazın.

Mutlaka , size uygun bir pozisyon bulurlar destek verirler...

Her şey gönlünüzce olsun......

Not: Bakın size çok yoğun bir ilgi var.. ben bu yazıyı yazarken 10 kişi konuyu okuyordu. Bu ilgi hiç kimseye nasip olmaz. İyi değerlendirmek lazım.....

ulen mantığa bak bee.yurt dışına çıkmakla asil,soylu ve statü sahibi olunuyorsa,türkiyedeki en asil insanlar tır şöförleri ile suriyeli mültecilerdir herhalde .YÜCE YARABBİM ŞU MÜBAREK CUMA GÜNÜNDE HEPİMİZE AKIL FİKİR İHSAN EYLESİN..amin..

bulent kocoglu' Alıntı:
Sevgili Turbolinea,

Bakın burada çok değerli ( çok zengin , işveren, işbulan, yol gösteren) abilerimiz var.

Siz,

Önce ,ilanlar bölümüne "iş arıyorum" başlıklı bir konu açın
Oraya CV nizi geniş ve anlaşılır bir şekilde yazın. Talep ettiğiniz ücreti ve beklentilerinizi yazın.

Hatta , kısa sürede zenginleşmek veya zenginleştirmek üzerine projeniz varsa onuda yazın.

Mutlaka , size uygun bir pozisyon bulurlar destek verirler...

Her şey gönlünüzce olsun......

Not: Bakın size çok yoğun bir ilgi var.. ben bu yazıyı yazarken 10 kişi konuyu okuyordu. Bu ilgi hiç kimseye nasip olmaz. İyi değerlendirmek lazım.....

bugün kimse kimseye günahını vermez...

benim iş bulmak gibi sorunum yok...

giden tırcılık yaparım...gider taksicilik yaparım...ya da iş arar yönetici pozisyonunda çalışmaya çalışırım

2000tl kazanırım ama kazandığım para bu parayı geçmez...

kalkıp da bana getirip biri al bu 1milyon dollar bu parayla iş yapalım demez...

bu parası olanlar zaten iş yapıyor...yapmayanlar ise riske girmeyip yapmıyor.

kalkıp da kesinlikle vermez..

vereceği iştir...benim işe zaten ihtiyacım yok...işe ihtiyacım olsa da bulurum...

AİLEM VE KENDİ MİLLETİM KÖTÜ NİYETLİ...BU ZORUMA GİDİYOR.

o kadar bazen kin ve nefret besliyorum ki...gerçekten kötü oluyorum...

ama her şeye rağmen benim ülkemde iyi niyetli insanlar var...

kalkıp bana para vermez ama benim de paramı çalmaz...

çok iyisini bulamazsın...kalkıp da sana para vereni zaten bulmak imkansız ötesi...

devit3' Alıntı:
ulen mantığa bak bee.yurt dışına çıkmakla asil,soylu ve statü sahibi olunuyorsa,türkiyedeki en asil insanlar tır şöförleri ile suriyeli mültecilerdir herhalde .YÜCE YARABBİM ŞU MÜBAREK CUMA GÜNÜNDE HEPİMİZE AKIL FİKİR İHSAN EYLESİN..amin..

SURİYE İLE AVRUPA Yİ BİR TUTMA...ONA BAKARSAN GÜRCİSTAN LA KİMLİKLE GEÇİŞ BAŞLADI..HERKES GÜRCİSTAN A AKIYOR.

ben dünyanın her yerine gidiyor...

git türkiye de sor bakalım...kaç kişi de schengen vizesi var?

amerika ve ingiltere ye de giderim ama maddi durmum buna müsait değil.

asil ve soylu bir insanken maddiyatsızlıktan sürünüyorum.

2000-3000 tl zaten para değil ki...ve şu an fakirlik sınır 3700 tl lere kadar çıkmış

sevgili kardeşim.....
(sahip çıkmak yerine siz de bir tekme vuruyorsunuz...yaşım 30 a geldi ben bu işi ne zaman yapacağım?).....???
Öncelikle bu soruyu kendine sorman gerek..insan değerini kendi belirler ...
şansın bol olsun..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri