Aktif Kamp Arkadaşları

Doğa_kampcisi

Yeni Üye
kamp arkadaşları
Merhabalar öncelikle niyetim yıl içinde çeşitli zamanlarda kamp yapacak arkadaşlar bulmak bir WhatsApp grubu kurup oradan etkileşime girip yeni kamp rotaları gezileri yapacak arkadaşlar ariyorum şu andan zevk almasını bilen en ufak şeyde karamsarlığa düşmeyen sorunu sıkıntısı olmayan gezmeyi seven belli bir sorumluluk kapasitesi olan bay bayan farketmesiz katılmak isteyen herkese kapımız açık

cengo1965

Kamp I
Yer
İstanbul
Bende Tuzla sahilde oturuyorum ne zaman derseniz uygunum. Polat sahile giderken önümden geçiyorsunuz muhtemelen, Tahıl da oturabiliriz, bir kampçı arkadaşımız daha vardı Tuzla’dan onada haber verebilsek.
Bu haftasonu Kırklareli civarında yağış gözükmüyor, suhulet 26-29 derece genelde güneşli pazar az bulutlu.

Ege Engür

Offroad - Camping
Kafeler restoranlar biraz kalabalık oluyor. Bu hastalık dolayısıyla gitmeyi tercih etmiyorum. Eğer uyarsa sahilde bi buluşma ayarlarız. Whatsapptan yazıcam. Yeni üye olduğum için mesajına cevap atamadım ilk 20 mesaj muhabbetine :D

Denizalp

Ana Kamp
Benim bu akşam işlerim var ama yakın zamanda görüşmek isterim beyler. Kardeşim de gelir, o da kampçıdır.

Forum istatistikleri

Konular
100,181
Kullanıcılar
168,089
Son üye
Karaeski

SON KONULAR