Amasyada temiz kullanılmış palio 1.2 ac

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sahin05 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,853

sahin05

Kamp III
Yer
Amasya
arkadaşlar uzun zamandan beri sahip olmak istediğim vitaraya artık sahibim bu yüzden ikinci araç durumuna düşen çok severek kullandığım beni ekonomikliğiyle ve pratikliğiyle hiç üzmeyen 2004 model 61.800km deki paliomu satıyorum araç özelikleri 1.2 motor 8v 74bg 61.800kmde klima, sürücü hava yastığı,uzaktan kumandalı merkezi kilit 4adet 3haftalık vakumlu kış lastiği yaklaşık 500km yaptı yazlık lastikleride çok iyi durumda yaklaşık 12.000km yaptılar yağı bujileri hava yağ polen ve yakıt filtreleri 60.000km de değişti motorda bor katkısı var şanzıman yağınıda değiştirdim üzerinde sony mp3 çalar 2x440w pioneer 2 adette sony hoperlörler mevcut rot ayarıda yeni yapıldı yakıt tüketimi çok ideal yaklaşık şehir içi 21krş şehirler arası 80-90km hızla 17krş yakıyor klima bakımı mayıs ayında yapıldı ve kliması faal durumda özellikle şehir içi için ideal bir araç tüm bakımlarını zamanından önce yaptırdım beni hiç üzmedi alacak arkadaşıda üzmeyeceğini umduğum bir araç temennim ihtiyacı olan bir arkadaşa gitmesi fiyat olarak 13.000TL düşündüm ama pazarlık olur saygılar. not:araçta iki parça boya vardır değişen herhangi bir kaporta aksamı olmamıştır resimlerinide ekliyorum

Etiketler
Ynt: temiz kullanılmış palio 1.2 ac

DSCN0533.jpg
DSCN0536.jpg
DSCN0537.jpg
Resim_007.jpg
Resim_008.jpg

Ynt: Amasyada temiz kullanılmış palio 1.2 ac

aracı istanbuldan alan olursa binip getiririm 18 ocakda ;D

şahin05 en sonunda aldın suzukiyi hadi hayırlısı olsun kazasız belasız kullanırsın inşallah inan senin adına sevindim.bu arada ne aldın modeli ne kaç kapı bilgi versene :smiley:

sormayın tolga bey İstanbul Ankara bakmadığım araba kalmadı neredeyse sahibinden com a abone oldum derken en sonunda olmayacak bu iş derken araba geldi beni buldu Amasya Taşovada emekli birisininmiş gönderdi baksınlar istedikleri yere baktırsınlar diye ama ben hiçbiryere baktırmadan aldım 2 yıl önce almış lpg taktırmış 2 yılda 7.000km yapmış 99 mod 1.6 16v jlx at wagon 5kapı 120 000km de sanırım ispanyol üretimi 17000tl ye aldım resmini daha çekemedim neyse Amasyaya gelirseniz takılırız çok güzel etaplarımız var bu hafta karda yağacakmış dediler amma bakalım şimdilik bol çamur ve h/t lastikle idare ediyorum teşekkür ederim iyi dilekleriniz için selamlar

yılbaşı öncesi eşim ablasının yanına gitti ben işim dolayısıyla gidemedim ama aklım orada kaldı. bu havada da sıcak bi termel de ne güzel giderdi beee ;) hayırlı olsun ispanyol yapımı suzi seninki güle güle kullan valla bendede palio vardı inanki ondan daha rahat ve süper bi araç keyfini sür ben satmak zorunda kaldım inan çok üzgünüm :-\

haklısınız tolga bey zaten bende satıştan vazgeçmeyi düşünüyorum bandrolü yakıtı bakım giderleri çok uygun şehir içinde kedi gibi 30.000km yol yaptım daha tık demedi Amasyaya keşke gelseydiniz sizde ama gelirseniz mutlaka haber verin sizinle tanışmak isterim japonunuzuda getirin takılalım güzel parkurlarımız var ama arkadaş bulmakta zorlanıyorum

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,451
Kayıtlı Üye Sayımız
172,104
Kaydolan Son Üyemiz
onur57

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.