Ankara Offroad Organizasyonu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mlh.gndz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 45
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,445
Ynt: Ankara Offroad Organizasyonu

mlh.gndz' Alıntı:
@BURDEDE

Kursat abiyi yakinen tanirim oda beni cok iyi bilir. Nasip olursa bir gun sizlede tanisiriz.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Kürsad benim 30 yıllık arkadaşımdır, neredeyse ömrümüz beraber geçti , tanıyor olmana sevindim. Ankara küçük yer hele ki oto camiası, belki seninle de karşılaşmış olabiliriz. Hafta sonu genelde beraberiz, uğrarsanız tanışalım.

Bu arada senin araç nedir , nerede bakım yaptırıyor , sürekli gittiğin bir yer var mı ? Tabi bu konuda diğer arkadaşları da tanımak isterim.

Genelde ben cumartesi öğleden sonra 3-6 arası şaşmazda pro-serde oluyorum kısmet olursa tanışalım.

Etiketler

BURDEDE' Alıntı:
Kürsad benim 30 yıllık arkadaşımdır, neredeyse ömrümüz beraber geçti , tanıyor olmana sevindim. Ankara küçük yer hele ki oto camiası, belki seninle de karşılaşmış olabiliriz. Hafta sonu genelde beraberiz, uğrarsanız tanışalım.

Bu arada senin araç nedir , nerede bakım yaptırıyor , sürekli gittiğin bir yer var mı ? Tabi bu konuda diğer arkadaşları da tanımak isterim.

Genelde ben cumartesi öğleden sonra 3-6 arası şaşmazda pro-serde oluyorum kısmet olursa tanışalım.

Bende 98 Jeep zj var. Nasip olursa tanismak isterim organizasyon isi daha kolay olur.

Bnm aracin bakimini amerikanci seref oto yapmisti. Ben araci alali yaklasik 1 sene oldu oyle cok bakimlik isim olmadi.

umut401' Alıntı:
Proser Hasan Armutçunun mekan ise ve o saatlere kalırsam kesin uğrarım ;D

Hasan Armutçu'yu tanımıyorum , Kursad yaklaşık 6 ay önce Pro-ser'i devraldı , belki önceki sahibi olabilir. Görüşmek üzere...

Şeref Oto (hayrettin usta ) iyi ve tecrübeli bir servistir , fiyat olarak ta fena sayılmaz. Ben Özkan Otomotiv' gidiyorum. Daha önce 93 ve 76 transamlarım vardı.

Baktım dediğim yer değilmiş. Proshopmıydı acaba Hasanın yer. Burak Bey, lpg uygulaması da yapıyor sanırım burası, cumartesi sabahtan değil de öğleden sonra gelirsem mutlaka uğrarım yanınıza, tanışmış oluruz. Amerikancılık ta var bizde, 73 amc javelin amx topluyoruz son aşamaya geldik, konuşacak çok şey buluruz:smiley:))

bende bu başlığın sonunda ankarada bi organizasyon olacak diyerek heveslenmiştim..nasip lurda organizasyon olursa katılmak isterim bende.

saat 13.00 den sonra uğramak isterim şaşmazda nerdesiniz?tanışmış oluruz hem

Beyler ben de katılabilirim. Tecrübeli birisini arıyorsanız yalnış hatırlamıyorsam Sinoplu nickname ile bir arkadaş var Anakra'da. Yapılı zj si var.
Ben aracımı satıyorum ama yeni alacağım araçla da katılabilirim.

Yav şaçma sapan muhabbet ederken şaşmazda orada burada radyatörde çatlak gördük, onla uğraştım oraya takıldım buraya takıldım Prosere de uğrayamadım. 13.00 den sonra gelirim diyen arkadaşın da mesajını yeni gördüm kusuruma bakmayın...

22.06.2014 Pazar günü saat 12:00 de , Andoff tarafından organize edilen ve Batıkent-Yuvaköy mevkiinde mahalli offroad yarışları yapılacak. Mangalım ve Ben ordayım ;D

Organizasyon detaylarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.andoff.net/haberlerdetayicerik.aspx?id=182

O tarihlerde yurt disi programi var donus 21 olursa bende katilirim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR