Ankara'da 12V Kompresörlü Buzdolabı Ustası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Aliço Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,791

Aliço

Kamp I
Yer
ANKARA
Bugün tanıştığım ve 12 V kompresörlü soğutucumun termostat onarımını yaptırdığım Samsun Oto Elektrik Akın Usta,
12 V kompresörlü buzdolaplarının tamir ve bakımı ile uğraşıp aynı zamanda 220 V soğutucuların 12 V'a dönüşümünü de yapıyor. Ankara OSTİM Tel: 0532 2643335

Etiketler

Ynt: Ankara'da 12V Kompresörlü Buzdolabı Ustası

İlhan Bey, Yeni karavanınızla sağlıklı ve keyfli geziler dilerim. Akın Usta, Danfoss marka da olmak üzere farklı motor seçenekleri ve fiyatlarından söz etti. Tam aklımda değil.. Telefonla direk görüşebilirsiniz. 0532 264 33 35

Hüseyin bey, Teşekkür ederim. Ankara'dayken bir kaç arkadaş bu konu hakkında düşünüyorlardı. Onların açısından iyi oldu tanıdıklarıma tavsiye edeceğim.

Aslında bu bilgiden haberim yokken tesadüf eseri geçen sene samsun oto elektirik Akın ustada 220 buzdolabımın motorunu 12 volt

danfoss motor ile değiştirdim ve çok memenunum.

ama ne kadar amper çektiğini bir türlü ölçemedik.Akın usta 2.5 amper çekeceğini söyledi.ama kesin olarak bilemiyoruz..

arkadaşlar benim 12v dolap arıza yaptı, kartında sorun var zannettik ama filtresi tıkalı olduğundan şüpheleniyoruz, bu filtre denen şey motorun içinde galiba açılıp temizlendikten sonra gaz basılması gerekiyormuş, Ahmet bey sağolsun gönder yapayım diyor ama manisaya kargo gitti geldi 220v dolap parası, bana istanbuldan usta lazım

buralpdi' Alıntı:
arkadaşlar benim 12v dolap arıza yaptı, kartında sorun var zannettik ama filtresi tıkalı olduğundan şüpheleniyoruz, bu filtre denen şey motorun içinde galiba açılıp temizlendikten sonra gaz basılması gerekiyormuş, Ahmet bey sağolsun gönder yapayım diyor ama manisaya kargo gitti geldi 220v dolap parası, bana istanbuldan usta lazım

Levent ağbi İstanbul Ankara muhakkak gelen giden olur gönderirsen burada hallettirebilirim..

Hikmet ilgin için çok teşekkürler :smiley: , eğer buradan halledemez isek dediğin gibi yapalım, selamlar

fsirin' Alıntı:
Levent çıkışlara bir bakarız, olmazsa bir Ankara gezisi yaparsın artık. ;)

Ferhat sana mecburen geleceğim zaten :smiley:
eğer karttan değil dersen tamirci arayacağız,
acelemiz yok müsait olduğunda hallederiz, selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,457
Kayıtlı Üye Sayımız
172,110
Kaydolan Son Üyemiz
Bukrek

SON KONULAR

Geri