Ankara'da Kamp Alanı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dr. fahrenheit Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,224

dr. fahrenheit

Yeni Üye
Herkese selamlar :smiley:Biz Ankara'da üniversite okuyan 3 arkadaşız.Daha önce Kaş Camping'te kamp deneyimimiz var.Ancak bu sene bir de Ankara'yı denemek istedik.Ankara içinde(mümkünse merkeze yakın) ve ilçelerinde çadır kampı için uygun yerler var mıdır?daha önce bu yerlerde çadır kuran arkadaşların bizlerle deneyimlerini (kamp alanlarının yerlerini ve çadır kurma ücretlerini)paylaşmalarını rica ediyoruz.Teşekkür ederiz.

Etiketler
Ynt: Ankara'da Kamp Alanı

Tam kamp alanı bilmiyorum ancak araştırmanız için küçük bir bilgi vereyim. Ankara'da ben hiç boşuna zaman öldürmeyin derim, başka yerlerde değerlendirin. Ha illa biz yapalım diyorsanız Kızılcahamam'da kamp yapılacak uygun yerler var. Dağ başında sessiz sakin, kafa dinlemek, metropol yaşantısından kaçmak için gidilebilir, sessiz sakin dediysem geceleri çakal ve baykuş seslerini hesaba katmıyorum, bildiğin uyandırma servisi. Jandarma falan da var oralarda, güvenlik sıkıntılı değil. Onun dışında Beypazarı civarında var bir kaç dağlık arazi. Bir de googleda Ankara kuş gözlem yerleri diye araştırırsanız oralardan da bir şeyler çıkacaktır.

Ynt: Ankara'da Kamp Alanı

ankarada kamp alanı var, güdül sorgun göleti,etrafı tel örgülerle cevrili bekcisi tuvaleti olan biryer yazın piknikci çok olur mayıs ve eylül aylarında sakindir,kızılcaham soğuksu milli parkı var, kızılcahamam ışık dağı karagöl var kamp için müsait yalnız ormalık bir alan,kızılcahamamı gecince çamkoru göleti var,dahada ilerde yayla mokamp var orası ücretli ve restoranı olan bir yer,yine kızılcahamamda kurumcu göleti kap için uygun bilindik yerlerdir

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR