Aramızda 3+1,4+1,5+1 Koltuk Ruhsatı Alan Motokaravan Sahibi Var Mı?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ermus35 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,046

ermus35

Kamp II
Yer
izmir\ tire
herkese iyi günler. değişik(aşağıda link verdim) bir kaç konuda 3 kişiden fazla aileler için motokaravan sahibi olmanın yollarını aradık fakat her ne kadar yönetmelikler vs. bunun olabileceğini söylese de bize yol gösterecek canlı bir şahit gerekiyor. herkesin bilgisi duydukları veya yönetmeliklerden bildikleri kadar. asıl onay mercii (tse) ise olamayacağını söylüyor. bize yol gösterecek kendi motokaravanını 3+1,4+1 veya 5+1 şeklinde onaylatıp ruhsat alabilen birini arıyorum. aramızda varsa ya da bildiğiniz biri varsa buradan bizlere yardımcı olursa seviniriz. (nerede projesi yapıldı?- hangi ilde kontrol edilip, onaylandı?)teşekkürler.
Proje Çizimi, Koltuk Sayısı Ve Mevzuattaki Son Değişiklikler
Çocuklu Motokaravan Sahipleri Ve Yolcu Sayısı Sorunu

Etiketler

Hakan Korucu aracı 5+1 kişi ruhsatlı. Videosu aşağıda..

daha önce başka konuda da yazdım. resimlerini görünce hemen Hakan beyi aradım. "TSE yi çok zor ikna ettim fakat bakanlıktan onayının iptal edildiğini" söylemişti bana. şimdi ilana 5+1 ruhsatlı yazmış ama tekrar aramadım. oturulabilecek koltuk sayısını belirtmek amacıyla yazdığını düşündüm. ayrıca hakan bey forumda kayıtlı mı acaba kendisi buradan yapsaydı açıklamayı daha güzel olurdu.

Benim aracım 18 kişilik Isuzu otobüstü, Mayıs 2018 de 4 kişilik motokaravan olarak dönüşüm yaptırdım. TSE ve TÜV de hiç problem çıkmadı. Şöför yanındaki koltuk dönerli TSE ve TÜV de seyahat halinde koltuğun öne doğru dönük olmasını istediler o kadar.

WhatsApp Image 2018 10 09 at 132559

WhatsApp Image 2018 10 09 at 132601 2

Benim aracım 18 kişilik Isuzu otobüstü, Mayıs 2018 de 4 kişilik motokaravan olarak dönüşüm yaptırdım. TSE ve TÜV de hiç problem çıkmadı. Şöför yanındaki koltuk dönerli TSE ve TÜV de seyahat halinde koltuğun öne doğru dönük olmasını istediler o kadar.

Ekli dosyayı görüntüle 509855

Ekli dosyayı görüntüle 509856
İyi akşamlar. Projenizi hangi mühendise yaptırdınız? Hangi ilde onaylandı?

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.