arkadaşlar kazdağlarında yaz kampı yapma planımız yardım !

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan debreli Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,192

debreli

Yeni Üye
Kazdağlarıyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? doğal koşulları nasıl ? kurttur ayıdır cıkar mı ilk kampımızda genel bilgi verebilecek olan var mı acaba

Etiketler

Ynt: Arkadaşlar Kazdağlarında Yaz Kampı Yapma Planımız Yardım !

Aracımla ailece İstanbuldan yola çıkıp İzmire doğru Saroz ve Kazdağları üzerinden sahili gezerek 4-5 günlük bir tur yapmak istiyorum.
Normalde ana yoldan göremeyeceğimiz doğal ve kültürel güzellikleri görmek ve akabindede mümkün olduğunca çadırda veya pansiyonda konaklamak istiyoruz.
Kazdağlarında uygun alan ve yer tavsiyesinde bulunabilirmisiniz.

Tşk.

merhabalar kaz dağlarında, edremit zeytinli kasabası mehmet alan köyü var orda kamp alanları cadırlı yada bungalov tarzı evler var oralarda kalabilirsiniz akelos kampiğ var ali akbulut ben orda konakladım tavsiye ederim bir kaç tanede resim atayım fikir edinmiş olursunuz

523996 3966621156824 583139876 n

602455 3966630517058 1513217338 n

523649 3966629997045 2119996141 n

295101 3966627516983 631414050 n

599588 3966712199100 848027547 n

Harika resimler Ersin bey.
elinizde bir iletişim no varmı?
Özellikle bungalow kiralamayı isterim.
Çok teşekkür ederim.

AKİVA' Alıntı:
Harika resimler Ersin bey.
elinizde bir iletişim no varmı?
Özellikle bungalow kiralamayı isterim.
Çok teşekkür ederim.
ali hocanın yeri cadır konaklamalı,bungalav için endes kamp var necdet aydoğdu teli 0532 267 0064 ordan irtibata gece bilirsiniz

Merhaba konuyu hortlatacağım :smiley: Bizde haftasonu icin izmir den Mehmet Alan koyüne gitmeyi düsünüyoruz. Daha önce akeleos camping de kalmıstık. Bu sefer doğada kamp atmak istiyoruz. Forumda hızır kampın ilerisinde terkedilmiş balık çiftliğinden bahsedildiğini okudum. 2 çeker arac ile gidebileceğimiz. Derede yüzebileceğimiz doğada kamp atacağımız bir yer arıyoruz Yardımlar icin simdiden tesekkür ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,455
Kayıtlı Üye Sayımız
172,108
Kaydolan Son Üyemiz
desiredesire

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR