Assos Ve Ayvalık Kamp Yeri Önerileri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan websteronur Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,823

websteronur

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar,
5 Ağustos Cumartesi itibariyle 1 haftalık kamp tatiline çıkacağım ve bu bir haftayı 2 durakta geçirmeyi düşünüyorum; Assos ve Ayvalık. Eşimle birlikte gideceğim için uygun kamp alanları bakıyorum. Fakat internet üzerinden bulduğum kamp alanlarına bakıyorum da hem tam fikir edinemiyorum hiç gitmediğim için hem de sanki rakamlar bana uçarı geliyor. Sonuçta tüm teçhizatım var, tek ihtiyacım su ve tuvalet olacak, bunun için de kişi başı 40tan günlük 80 tl vermek fazla gelir bana (Öğretmenim biraz daha üstüne koysam Öğretmenevinden kalabilirm neredeyse). Araca buna ek olarak park parası isteyenler de cabası bu arada. Bu civarları bilen, tanıyan, deneyimleyen arkadaşlardan Assos ve Ayvalık civarındaki uygun fiyatlı kamp yerleri hakkıda bilgi rica ediyorum. Yardımcı olacak arkadaşlara da şimdiden teşekkür ederim.

Etiketler
merhaba
assos civarında şamata restrnt ve kampingde kaldım. cok memnun kaldık. cok temiz ve aile cok samimi. cekme karavan icin 50 tl idi. cadır sanırım 20 civarında hatırlıyorum.
iyi tatiller

merhaba
assos civarında şamata restrnt ve kampingde kaldım. cok memnun kaldık. cok temiz ve aile cok samimi. cekme karavan icin 50 tl idi. cadır sanırım 20 civarında hatırlıyorum.
iyi tatiller

Altın değerinde bir cevap oldu vakitin daralmasından dolayı, hemen araştırayım, çok teşekkür ederim cevap için.

Hatta şu an şamata kampingdeyiz. İnanılmaz da güzel yer bulduk üstelik. Kişi başı 25 tl. Tuvalet banyo tertemiz, dayatmaları yok bunu burdan içeceksin diye. Denizi tertemiz. Yarın veya sonraki gün cundaya gidicez orası için de yer sorguluyorum. Tavsiye için tekrardan teşekkür ederim tekrardan.

Hatta şu an şamata kampingdeyiz. İnanılmaz da güzel yer bulduk üstelik. Kişi başı 25 tl. Tuvalet banyo tertemiz, dayatmaları yok bunu burdan içeceksin diye. Denizi tertemiz. Yarın veya sonraki gün cundaya gidicez orası için de yer sorguluyorum. Tavsiye için tekrardan teşekkür ederim tekrardan.
CUNDA için de güncel bilgi paylaşabilir misiniz?

SÖZÜNÜ TUTMAYAN ŞAMATA
Çadır ile deniz kampı yapma sevdalısı olarak Ağustos ayı başlarında Assos – Akçay arasında kendi çadırımızla eşim ve çocuğumla birlikte yapacağımız tatilimize uygun bir yer aramak için internette birkaç hafta süren bir araştırma yaptım. Kamp alanlarının kendi sayfalarından ve kamplarda kalanların yorumlarından yola çıkarak ŞAMATA Kamping’de çadırımızı kurmaya karar verdim. Telefon ile irtibata geçerek Seher Hanım ile görüştüm. Kendisine Ankara’dan aradığımı, kendi çadırımız ile Şamata Kamping’e gelmeye karar verdiğimizi, bize deniz kenarında çadır kurma yeri ve ocak/aydınlatma için elektrik verip veremeyeceklerini sordum. ( Özellikle çay demlemek için elektrik ocağı kullanıyoruz.) Kendisi kampa gelmeden 1 hafta önce tekrar arayıp hatırlatmam halinde bunları sağlayacaklarını ifade etti. Ben de 4 gün öncesinden arayarak kampa geleceğim günü belirttim, deniz kenarı ve elektrik konusunu yeniden hatırlatarak Seher Hanım’ın olurunu aldım, bir aksilik olması halinde de bilgilendirilmem için de telefon numaramı bıraktım. Kendilerine bildirmiş olduğumuz 10 Ağustos tarihinde, saat 16 gibi yorgun olarak ulaştığımız kampta Seher Hanım ve eşi, internet üzerindeki bilgi ve galeri fotoğraflarına dayanarak hayal ettiğimize hiç de benzemeyen, klasik kamping imkanlarına ve güvenliğine sahip olmayan kamp dışında (yan bahçe) bir yeri bize gösterip elektrik de veremeyeceklerini söylediler. Yaptığım telefon görüşmesini ve verilen sözleri hatırlattığımda ise Seher Hanım yaptığı onca telefon konuşması arasında bizim taleplerimizi aklında tutmanın güçlüğüne dem vurup kendini haklı çıkarmaya çalıştı. Eşi ise çadırda klima çalıştıran bir çadırcıya olan kızgınlığı ile elektrik hizmetini iptal ettiklerini söyledi. Onca yol katedip, 5 senelik çadırcı düzenimiz ve tercihlerimize uygun bir kamping alanında çadırımızı kuracağımızı düşünürken, yaşadığımız hayal kırıklığı ile akşam akşam ortada kaldık. İnternet üzerinden ulaştığımız güzel fotoğraflar ve bilgilere dayanarak yola çıkmanın yanlışlığını yaşayarak gördük.
ozzkan@hotmail.com

biz
SÖZÜNÜ TUTMAYAN ŞAMATA
Çadır ile deniz kampı yapma sevdalısı olarak Ağustos ayı başlarında Assos – Akçay arasında kendi çadırımızla eşim ve çocuğumla birlikte yapacağımız tatilimize uygun bir yer aramak için internette birkaç hafta süren bir araştırma yaptım. Kamp alanlarının kendi sayfalarından ve kamplarda kalanların yorumlarından yola çıkarak ŞAMATA Kamping’de çadırımızı kurmaya karar verdim. Telefon ile irtibata geçerek Seher Hanım ile görüştüm. Kendisine Ankara’dan aradığımı, kendi çadırımız ile Şamata Kamping’e gelmeye karar verdiğimizi, bize deniz kenarında çadır kurma yeri ve ocak/aydınlatma için elektrik verip veremeyeceklerini sordum. ( Özellikle çay demlemek için elektrik ocağı kullanıyoruz.) Kendisi kampa gelmeden 1 hafta önce tekrar arayıp hatırlatmam halinde bunları sağlayacaklarını ifade etti. Ben de 4 gün öncesinden arayarak kampa geleceğim günü belirttim, deniz kenarı ve elektrik konusunu yeniden hatırlatarak Seher Hanım’ın olurunu aldım, bir aksilik olması halinde de bilgilendirilmem için de telefon numaramı bıraktım. Kendilerine bildirmiş olduğumuz 10 Ağustos tarihinde, saat 16 gibi yorgun olarak ulaştığımız kampta Seher Hanım ve eşi, internet üzerindeki bilgi ve galeri fotoğraflarına dayanarak hayal ettiğimize hiç de benzemeyen, klasik kamping imkanlarına ve güvenliğine sahip olmayan kamp dışında (yan bahçe) bir yeri bize gösterip elektrik de veremeyeceklerini söylediler. Yaptığım telefon görüşmesini ve verilen sözleri hatırlattığımda ise Seher Hanım yaptığı onca telefon konuşması arasında bizim taleplerimizi aklında tutmanın güçlüğüne dem vurup kendini haklı çıkarmaya çalıştı. Eşi ise çadırda klima çalıştıran bir çadırcıya olan kızgınlığı ile elektrik hizmetini iptal ettiklerini söyledi. Onca yol katedip, 5 senelik çadırcı düzenimiz ve tercihlerimize uygun bir kamping alanında çadırımızı kuracağımızı düşünürken, yaşadığımız hayal kırıklığı ile akşam akşam ortada kaldık. İnternet üzerinden ulaştığımız güzel fotoğraflar ve bilgilere dayanarak yola çıkmanın yanlışlığını yaşayarak gördük.
ozzkan@hotmail.com

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,453
Kayıtlı Üye Sayımız
172,106
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmet AKGÜN

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR