Balıkesir Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yerbezi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 159
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 46,486
Ynt: Balıkesir Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

balıkesir offroad

41574 113598575321580 8264 n

Etiketler

Haftasonu vizelerim olduğu için bursa dışına çıkamayacağım ama katılmayı çok isterdim.

cakir030' Alıntı:
yapan arkadasa tşkler

Rica ederim, 10 dk içinde amatörce netten aşırma bir logoyu uyarlamaya çalıştım.
Aramızda profesyonel bir çalışma yapabilecek birileri vardır mutlaka.
Gezide konuşalım.

Gezi için ise önerim şudur:
Tarih: 07 Kasım Pazar,
Saat: 12:00
Çıkış: Kipa Otoparkı,
Güzergah: Spontan

Uygun olan arkadaşları beklerim, henüz hiç kimseyle konuşmadım,
Arkadaşları telefonla bilgilendireceğim.
Kimse gelmezse bile ben köpeğimle orada olacağım.
Selamlar.

selam çağatay abi pazar günü orada olacağım ama sadece tanışmak için gezi olursa eğer katılamayacağım vaktim yok inş. görüşmek dileğiyle...telsizi açık tut fm 21...

selam arkadaşlar dar bir zamanda elimden gelen bo ama daha iysini yapacağıma söz verebilirim yarın görüşmek dileğiyle...

[attachment=1]

Gezenbilir

Balıkesir'de 2010'daki tüm geziler ve 2011'in ilk bir gezisininden yayınlanmamış fotoğrafları
"Balıkesir'den Off-Road Manzaraları" başlıklı yazıda yayınladım.

Bu linkten ulaşabiliirsiniz.
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=67195.0

Elinde farklı fotoğraf olan arkadaşların eklemelerini rica ediyorum.

Merhaba yeni katıldım aranıza sadece doğa yürüyüşleri ile ilgileniyorum düzenlenen bir etkinlik varsa katılmak isterim.

cigdos' Alıntı:
Merhaba yeni katıldım aranıza sadece doğa yürüyüşleri ile ilgileniyorum düzenlenen bir etkinlik varsa katılmak isterim.
Selamlar
hoşgeldiniz, bizim ekipte yürümeyi pek seven olduğunu söyleyemem.
doğada off-roadın içeriği mekanik spor ile tatmin oluyoruz.
ancak balıkesir de trekking organizasyonu yapıldığını biliyorum ama off-roadcularda yok diyebilirim.

Herkese selamlar,,, Bende 2-3 yıldır çoğu Kapıdağ olmak üzere düzenli olarak tek başıma veya 2-3 araç orman gezileri yapmaktayım...
Bildiğiniz üzere Kapıdağ bir offroad tutkununun tüm arzularını yerine getirecek özelliklere sahip büyük bir dağdır.
Erdek'e beklerim herzaman...

Saygılar,,,,

cigdos' Alıntı:
Balıkesir çevresinde doğa yürüyüşleri düzenliyoruz.www.baldak.net

merhabalar pazar günleri sanıyorum sizin offroad ekibi
kipanın bahçesinde buluşup giden :smiley:
gıpta ile bakıyorum bilesiniz :smiley:

ilk yazılanları okudumda çağatay umarım güzel aktiviteler yaparız yazmış. :smiley:)) umduğun başına geldi dostum

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.