Bekar Insanları Ayrıştırıp Almayan Kamp Yeri Ile Ilgili...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 64
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,661
Keşke şu toplumda ki Bekar/Evli kavramını insanın niyetine yönelik ön yargılar üzerine kurmasak. Yukarıda belirtildiği gibi kamp alanlarına Aile olarak gelip Bekar bir insanın sözde verdiği rahatsızlığın katbekat fazlasını veren Aileler var. Bekar/Evli'den çok görgü/adap ile alakalı konular bunlar halbuki ama Otellerden Kamp alanlarına Kamp alanlarından Plajlara, Plajlardan Restoranlara kadar bir sürü farklı alanlarda Aile ve Bekar kavramı ayrımlaştırılmış durumda. Günümüzde hala Bekar insanlara evini vermeyen ev sahipleri var ama nedense bu durum genel olarak Erkek nesli için geçerli söz konusu şahıs Kadın olunca onlara karşı bu namus bekçisi insanlar çok ılımlı olabiliyor. İlerleyen dönemlerde de artık Kamp alanlarına Otellere falan Bekar Erkekler olarak findeks raporu ve kefille gireriz artık.
 
Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,220
Mesajlar
1,515,465
Kayıtlı Üye Sayımız
171,852
Kaydolan Son Üyemiz
__yasin__

SON KONULARGeri
Üst