Ben De Karavan İcin İlk Adimi Attim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan belka Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 54
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 50,473

belka

0532 2864621
Yer
Burhaniye / BALIKESİR
Merhaba karavanci dostlar, bugun karavan icin aracimi satin aldim ve istedigim ozellikte yapilmasi icin tercihimi DOLPHIN karavandan yana kullandim.
Aracim 2010 model 147 bin km'de fiat ducato.

Arac alimi icin benimle galeri galeri dolasan ve arac testine yardinci olan SUAT beye cok cok tesekkur ederim.
Nasipse mart ayinda karavanima kavusacayim.

IMG 20141225 115130

Etiketler

Ynt: Ben De Karavan İcin İlk Adimi Attim

Çaktırmadan, haklı olarak gururlu ;) ama çok sevimli poz vermişsiniz Tünay bey. :D
Bugünün gençleri "cool" diyor galiba ?
Hani güneş de ikiniz için çıkmış gibi.

Her bakımdan yolunuz açık olsun...

hayırlı olsun tünay bey.eğer sizin için açıklamakta bir sakınca yoksa.aracı ne kadara aldınız.birde dolphin karavana ne kadara yaptıracaksınız araçta ne gibi özellikler olacak.kullanlıcak ürünlerle ve ürünlerin markası ilgili herhangi bir sözleşme yaptınızmı. bizimle paylaşırsanız sevinirim.tekrar hayırlı olsun.

Hayırlı olsun,yollarda bir karavan daha olacak.Firmayla sözleşme yaptınızmı?
Maliyetler konusunda bilgilendiriseniz sevinirim,bende araştırma aşamasındayım...

EvliyaCelebi2' Alıntı:
Çaktırmadan, haklı olarak gururlu ;) ama çok sevimli poz vermişsiniz Tünay bey. :D
Bugünün gençleri "cool" diyor galiba ?
Güneş de ikiniz için çıkmış gibi.

Her bakımdan yolunuz açık olsun...

Mesut bey cok tesekkur ederim. Neredeyse 5 - 10 yillik hayalin gerceklesme adimlarini gormek mutluluk veriyor.

maranga44' Alıntı:
hayırlı olsun tünay bey.eğer sizin için açıklamakta bir sakınca yoksa.aracı ne kadara aldınız.birde dolphin karavana ne kadara yaptıracaksınız araçta ne gibi özellikler olacak.kullanlıcak ürünlerle ve ürünlerin markası ilgili herhangi bir sözleşme yaptınızmı. bizimle paylaşırsanız sevinirim.tekrar hayırlı olsun.

Sayin maranga44 arac icin cok arastirma yaptim, ilk hedefim sikintisiz arac almak oldu.
Aldigim arac cok temiz kullanilmis 147 bin km'de orjinal klimali 13 m3, arac bana 37 bin tl'ye mal oldu.

karaali71' Alıntı:
Hayırlı olsun,yollarda bir karavan daha olacak.Firmayla sözleşme yaptınızmı?
Maliyetler konusunda bilgilendiriseniz sevinirim,bende araştırma aşamasındayım...

Taner bey ben de uzun arastirmalar yaptim, firmayla sozlemye yaptik. Sozlesmenin yapilacaklar listesi asagidadir.

1419536560903 1318606040

14195366428452032884012

Hayırlı olsun,daha önceden bu firmaya karavan yaptırıp pişman olan çok kişi olmuştu,umarım siz bu sorunları yaşamazsınız

Tünay bey dolfin karavanın yapacağı işlem ne Kadar'a mal olacak acaba

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Hayırlı ugurlu olsun,
sözleşmenizi biraz daha ayrıntılı acıklamalı yapın,lpg tesisatı mesela ,neler olacak,elektrık tesısatı su tesısatıı
ayrıntılı olursa,yatak tam ortopedik hangi marka model,dolaplarda kilitli kulp olacakmı vs,banyo bölümü neler kullanılacak,ayrıntısıyla yazın,hangı tarıhte teslım edılecek,teslımde gecıkmede tazmınat olacakmı?
ödemeyi teslımde tamamı şeklinde degıl teslım aldıktan sonra bırkısmı taksıtlı olabılr,eksıkler bu arada tamamlanır...
kullanılacak tum malzeme marka ısmıyle belırtılmelı,...

maranga44' Alıntı:
Tünay bey dolfin karavanın yapacağı işlem ne Kadar'a mal olacak acaba

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sozlesme bddelini burada aciklamanin etik olmayacagini dusundugum icin belitmek istemiyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR