(bilgi Alma)1996 Vitara 2.0 V6 4xfourart Ve Sorular

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SituSs Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,195

SituSs

Yeni Üye
Merhaba herkese, 4x4 araba alma isteğim oluştuğundan beri forumda 50'den fazla makale okudum ve her biri için ayrı teşekkür ederim.
En son karar kıldığım Suzuki Vitara 2.0 V6 model aracımı 3 ay önce satın aldım.
Expertiz ile satın almama rağmen birçok sorunla karşılaştım aldığımdan beri. Alt kısımda birçok parçanın değişme zamanı geldiğinden, salıncak tedariği olmadığından ve fiyat farkının isteğimle çakışmasından dolayı 4xFourArt kit satın alacağım.

4xFourArt kullanan arkadaşlara birkaç sorum olacak bunlar;

- Yakıt performansını nasıl etkiliyor
- Bu kit arazi gezileri için yeterli mi ? Uzun kullanımda kesin sorun çıkarabilecek parçalar mevcut mu ?
- Arazı dışı kullanımı çok etkiler mi ?

Değerli görüşleriniz ve yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Etiketler
Merhaba
2004 grand vitara aracımda 4xfourart yükseltme kiti kullanıyorum.
Kit yakıtı etkilemez yakıtı etkileyen kit sonrası takılan büyük lastiklerdir.(Lastiği büyütmeyecekseniz kiti neden takıyorsunuz dimi :smiley: )
Ben aracı aldığımda amortisörleri bitmişti kitin amortisör takımı 5.000₺ orijinaline bakmadım ama bayağı fark var sanırım.
Yükseltme kitleri aracınızı sağlıklı yükseltmek için tasarlanmış malzemelerdir.Asvalt sürüşünde de arazi sürüşünde de sorun çıkarmasın diye kullanılırlar.

fourart kit kullanmadım bende get ile yükseltme var, ancak kullanan ve bilen deneyimli arkadaşlar o fourart kitin aracı asfalttan uzaklaştırdığını ve sürüş karakteristiğinin tamamen değiştiğini belirtiyorlar. kit güzel ancak amacına uygun yapılmış bir ekipman, araziye yaklaştıkça asfalttan uzaklaşıyorsunuz doğal olarak. suzuki 4x4 türkiye foruma bi göz atın orada da çok değerli çok güzel bilgiler mevcut.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.