Bu Araç Alınır Mı?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SolakSelim Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,254

SolakSelim

Ana Kamp
Yer
Kocaeli
Arkadaşlar malum sitede şu ilanı buldum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-l-200-magnum-4x4-36400297/detay/

aracın sadece klima rulmanlarının biri eksikmiş başka bir problemi yok dedi. döşemeleri falan temizmiş. sizler ne diyorsunuz?

Etiketler
Ynt: Bu Araç Alınır Mı?

Motor yaptırma ihtimaline karşı 4-5 bin lira ilave bütçeniz varsa alınır.
2000 model aracın kalitesiz mazot kullanmış olma ihtimali baya yüksek.

motor problemi ve kaza bela bir şeyi yoksa fiyat gayet makul baktırmak lazım hatta bbedava gibi birşey:smiley:)

önümüzdeki haftaya kadar inşallah gidip göreceğim bi usta ile. işler bu aralar biraz yoğun satıcı ilede görüştüm nasip kısmet artık. teşekkür ederim yorumlarınız için.

Bu aracın motorua kalitesis yakıt birşey yapmaz sadece yağ değişimleri hasar verir.

Siz araca bir baktırın motoru sağlamsa alınır ..

teşekkür ederim.beni motor olarak düşündüren kalitesiz dizel kullanımından bi problem olabilir. klima rulmanı kaça patlar bilmiyorum. satıcı cumartesi geliboluya gidip geleceğini ondan sonra satabilirim dedi. BEKLİYORUZ... :smiley:

beni motor olarak düşündüren kalitesiz dizel kullanımından bi problem olabilir.

Turbo dizelse olur. Düz dizelse hiçbirşey olmaz. İlana yazmamışlar ama 2000 model olduğu için turbo dizel olma ihtimali daha yüksek.

Selam,

2006 ya kadar olan eski kasa L200 lerin motorları L300 motorunun aynısıdır (Turbolu ve Turbosuz modelleri mevcut.).

Bu motora deyim yerindeyse yağ koysan yine yakar bu nedenle kalitesiz yakıt motora zarar vermez.

Mevcut aracın motorunu sadece yağsızlık, yani bakımsızlık öldürür onada siz alırken bakacaksınız zaten.

Not: Aracın eli yüzü düzgünse bu paraya kesinlikle kaçırmayın derim ..

çok teşekkür ederim yorumlarınız için. 2 gündür satıcıya ulaşamıyoruz :( telefonlara cevap vermiyo. pazartesiye kaldı iş anlayacağınız :(bugün almaya gidicektik. aslında.

araç motor istiyor.dıştan kaporta aksamıda çok kötü.kaput falan aralık arka çamurlukları yapan ustanın elinde kalmış macun izleri belli oluyor.en önemliside araç motor istiyor.Bilginize

yolakxx' Alıntı:
araç motor istiyor.dıştan kaporta aksamıda çok kötü.kaput falan aralık arka çamurlukları yapan ustanın elinde kalmış macun izleri belli oluyor.en önemliside araç motor istiyor.Bilginize

yorumunuz için teşekkür ederim. siz aracı görmüş olmalısınız. yalnız ben aracı tekirdağdan 3 ayrı arkadaşa sordurdum ve gösterdim ki bu arkadaşlardan bir tanesi mitsubshi servisi şefidir.aracın bana 2.000 lira motor masrafı olduğunu kaporta ve boyanın iyi. 4 çekerin sorunsuz çalıştığını söyledi.

Sahibinide tanıyorum ben dün akşam pazarlığını yaptım gidip araca baktım motor istiyor.arka kapak vuruk.ve boyansa çok daha güzel olur.kapılarda nokta nokta ezikler var çok miktarda. arka çamurlukların ordada macun düzgün zımparalanmadan boya yapılmış izler var.kaputla çamurluklara kaportacıda ayar lazım.aracın hatları cok duzgun değil.motor,ufak bi kaporta işçiliği ve boya ile yani 5,000 lira gibi bir masraf yapıp çok güzel bi aracada sahip olabilirsiniz bu masraftan sonra fiyatı size uygun geliyorsa hayırlı olsun.

yolakxx' Alıntı:
Sahibinide tanıyorum ben dün akşam pazarlığını yaptım gidip araca baktım motor istiyor.arka kapak vuruk.ve boyansa çok daha güzel olur.kapılarda nokta nokta ezikler var çok miktarda. arka çamurlukların ordada macun düzgün zımparalanmadan boya yapılmış izler var.kaputla çamurluklara kaportacıda ayar lazım.aracın hatları cok duzgun değil.motor,ufak bi kaporta işçiliği ve boya ile yani 5,000 lira gibi bir masraf yapıp çok güzel bi aracada sahip olabilirsiniz bu masraftan sonra fiyatı size uygun geliyorsa hayırlı olsun.

biz bu sorunları göz önüne alıp karar verdik zaten. araç motor istiyor evet ama yürümüyor da değil. peki sizce 12,000 lira eder mi bu araç?

biz bu sorunları göz önüne alıp karar verdik zaten. araç motor istiyor evet ama yürümüyor da değil. peki sizce 12,000 lira eder mi bu araç?

Tercih meselesi içinize siniyorsa edebilir.
Motor 2bin liraya hallolacaksa sorun değil ama kaportası sorunlu ise benim içime sinmezdi. Ciddi bir kaza, kaporta altında gizli paslanma vs herşey olabilir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,088
Kaydolan Son Üyemiz
TunaKarakaya

SON KONULAR

Geri