Büyükyayla Göleti Hk.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cgokhana Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,184

cgokhana

Ana Kamp
Merhaba,
Haftasonu 3 aile Büyükyayla Göleti'ne kamp için gitmeyi planlıyoruz. Yaklaşık 8 kişi olacağız. Bursa'dan da gelecekler olduğu için orta mesafe olduğundan burayı seçtik.

Yanımızda 2 tane bebek ve bir hamile olacak. Dolayısı ile göl etrafında tecrübeli arkadaşlardan güzel bir konum tavsiyesi alabilir miyim? Hamilemiz olduğundan tuvalet ihtiyacı için uygun bir yer olması iyi olur.

Diğer kamp kurulabilecek alanları seçemedik çünkü ya Ankara'ya uzak ya Bursa'ya.

Yardımcı olursanız memnun olurum.

Etiketler
Büyükyayla göleti Eskişehir Seyitgazi ilçesinde , Eskişehir nire Ankara ve Bursa nire , hangi büyükyayla göletinden bahsediyorsunuz

iyi günler harita üzerinden google earth den resmini gönderiyorum.Ancak çevredeki tesisler in varlığı açısından internet üzerinden sıkı bir araştırma yapmanızı tavsiye ederim.Daha önce oraya gitmediğim için tam olarak aydınlatamayacağım.

Byk yayla gleti

Eskişehir seyitgaziliyim. Lokasyon olarak uzak kalır hocam size. Özellikle yanınızda hamile olacaksa. Ben onun yerine bilecik küçükelmalı göleti ni önereyim. Bozüyük devlet hastanesi bile yaklaşık 30 35 dakika mesafede. Tuvalet var idi. Doğası güzeldir. Hemen yakınındaki bozcaarmut daha güzeldir ama tuvalet gibi imkan yoktur ve biraz daha uzaktır.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunu yanında Ankaradan geldiğinize göre bilirsiniz. İç Anadolu gündüz sıcaktır ancak geceleyin ekipman iyi ve yeterli değilse sabaha kadar dondurur. Yanınızda bebek olacağı için söyleyim dedim. Mutlaka yanınızda odun bulundurun.

@pashcat Küçükelmalı yarım saat daha uzak kalıyor. Bir de tuvaletler eminim çok pistir zaten. Büyükyayla tam orta ve güzel yer olduğu için seçmiştim. Piknikçiler gelmeden 10 gibi orda olsak yeterli sanıyorum değil mi?

@pashcat Küçükelmalı yarım saat daha uzak kalıyor. Bir de tuvaletler eminim çok pistir zaten. Büyükyayla tam orta ve güzel yer olduğu için seçmiştim. Piknikçiler gelmeden 10 gibi orda olsak yeterli sanıyorum değil mi?
Tuvaletleri hatırlamıyorum ancak memleketin neresi temiz ki, haklısınız. Büyükyaylay bize ters olduğu için gitmedim. Ancak oranın piknikçiden ziyade olta balıkçısı çoktur diye düşünüyorum. Bu sene yasaklı mı bakmak lazım. (ara ara bazı bölgeler yasaklanır) Ben yanınızda bebek ve hamile kadın olduğu için orası da merkeze uzak kaldığı için pek tavsiye etmemiştim. Belki de ben fazla paranoyağım:smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.