Çadır almak için uygun yerler ve internet siteleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan krizantem Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,664

krizantem

pax vobiscum
Yer
Ankara - Bolu
Merhaba sevgili gezenbilir.com üyeleri, daha önce kampçılıkla ilgili çok deneyimim oldu, fakat ne yazık ki hiçbir zaman kendi çadırım olmadı. 10 gün içinde yeni bir çadır almayı planlıyorum. fakat nereden, nasıl alabileceğimi, markaların özelliklerini, çadırların ne gibi özellikleri olduğunu ve fiyat aralıklarını bilmiyorum. şu an için internetten almayı planlıyorum, bir hafta sonra ise ankaradan alabilir durumda olurum herhalde. hani, internetten bir şeyi almaya karar veririm sonra ertesi gün bir yerde yarı fiyatına bulurum - bu olsun istemiyorum.

çadır konusunda buna benzer bir "guideline" vardıysa ve görmediysem, affola.

Herkese iyi akşamlar..

Etiketler

Ynt: Çadır almak için uygun yerler ve internet siteleri

Merhaba Gizem Hanım,

Düşündüğünüz çadırı almadan önce ne tür faaliyetlerde kullanacağınızı ve bu iş için ayırdığınız bütçeyi bizimle paylaşabilirseniz seve seve yardımcı olmaya çalışırız.

Selamlar,
Murat

sadece yazın kullanacağım sanırım, ama yagmura dayanıklı olsa fena olmaz, 50 tl civarı bir şey olabilir ya da daha ucuz

Yazlık kullanacağınız ve 50 tl'ye düşündüğünüz bir çadırı bir çok büyük alış veriş merkezlerinde bulma şansınız var.Fakat su geçirmemezlik konusunda ne derece güvenebilirsiniz bilemem.Çok sık bu tür kamp faaliyetlerine katılıyorsanız bence bütçeyi biraz daha zorlayıp bir çok koşulda rahat edebileceğiniz bir çadır almanız daha mantıklı.Güneşli başlayan bir günün içerisinde sağnak yaz yağmuruna yakalanıp sonrasında 150-200 tl verip bir çadır almaktansa şimdiden 3 mevsim bir çadır almak daha mantıklı gibi geliyor.

http://www.dogaspor.net/Loap-Texas-Cadir,PR-2355.html

Selamlar,
Murat

kampanya var mi? bu aralar
dort olmadı bes mevsım banada lazım aslında yazın uygun olur belkı

RedlinE' Alıntı:
kampanya var mi? bu aralar
dort olmadı bes mevsım banada lazım aslında yazın uygun olur belkı

Merhaba Mücahit Bey,

Outdoor firmalarını zaman zaman takip etmekte fayda var.Bazen ciddi kampayalar yapıyorlar.%30 %50 gibi ciddi oranlar olabiliyor.Alış veriş yaptığım bir kaç firma adını verebilirim.

Adrenalin
Odak Outdoor
Macera Cumhuriyeti
Doğa Spor
Everest Outdoor

Saygılarımla,

Murat bey
Çok haklisinizda yetişemiyorum. denk gelsem ihtiyacim var. Ben araçda yatiyorum gerçi ama beraber gittigim arkadaşlara lazim oluyor. malum araç büyük olunca eş dost kayniyor. rahat ettirmek lazim.

şu sıralar carrefourda satılan super easy II adında bi çadır var 49küsürü satıyorlar yani dediğiniz gibi 50 lira.çift katlı.ve otomatik çadır olduğundan kurulumu 10 saniyeden fazla sürmüyor yaz için uygun biçadır olarak tavsiye edebilirim bende internetten araştırdım kendimce fakat aynı çadırı internetten 80 liraya alacağım akşam bi carrefoura urayım derken gördm ve kurulum toplamarahatlığı hoşuma gitti.bakmanı öneririm ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR