DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Çadır Isıtmada Basit Bir Sistem (araçla Gidenler Için)

'KAMPÇILIK' forumunda ilker 72 tarafından 11 Ocak 2019 tarihinde açılan konu 5609 kişi tarafından okunmuş, 70 cevap yazılmıştır

1. talebeyim

talebeyim Sır sensin kalbine yolculuk et.

Alınan Beğeni:
    1
    İlker bey sizin projeniz için çok teşekkür ederim. Küçük çocukları kampa götürmek için engelim ortadan kalmış oldu. Lakin sizin yaptığınız hiçbir materyalleri Ben burada bulamıyorum :(

Bu nedenle Aliminyum Aspiratör borusunu bilirsiniz (davlumbazlarda kullanılan körüklü) bu borudan 2 metre alsam, bir ucuna eşdeğer büyüklükte fan taksam (elimde var. şarjlı fan 10cm çanında), diğer ucunu çadıra verip ortada kalan 30cm.lik bir alanı piknik tüpü ile ısıtsam sizce nasıl sonuç alırım?

Birde ısınan yekpare aliminyum borunun ısıyı her yerine yayacağı göz önünde bulundurarak, boruyu kesip araya nasıl bir materyal koysam.

Bu konu hakkında ivedi yardımlarınızı bekliyorum.

ilker 72 bunu beğendi.

2. ilker 72

ilker 72 Kamp III

Alınan Beğeni:
    187

Direk alüminyum boruyu ısıtırsanız delinir riskli olur. Benim elimde paslanmaz boru vardı onu kullandım bulamazsanız et kalınlığı en az 2 - 3 mm demir boru kullansanız da olur.

Son düzenleme: 3 Ağustos 2019

3. talebeyim

talebeyim Sır sensin kalbine yolculuk et.

Alınan Beğeni:
    1
    Teşekkür ederim.

4. nkorhank

nkorhank Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    12

5. ademnunal

ademnunal Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1

6. ademnunal

ademnunal Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Son düzenleme: 4 Ekim 2019
    ilker 72 bunu beğendi.

7. CAMPERMAN

CAMPERMAN Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    4
    yapmış olduğunuz düzenek gayet başarılı, bende çadır ısıtma konusunda çanta tipi webasto harici doğru düzgün güvenilir bişey bulamamıştım yardımcı olduğunuz teşekkürler...

ilker 72 bunu beğendi.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...