DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Doğa Aktivitelerinde Kullanmak Için Kol Saati Önerirmisiniz ?

'FAYDALI BİLGİLER' forumunda farazicosmos tarafından 6 Nisan 2018 tarihinde açılan konu 469 kişi tarafından okunmuş, 3 cevap yazılmıştır

1. farazicosmos

farazicosmos Kamp II

Alınan Beğeni:
    59
    Ben saat konusuna takık birisiyim. Şehirde kullandığım saati her ne kadar doğada da kullanabiliyor olsam da bir yere çarparım kırarım çizerim gibi endişelerim var. Bu yüzden doğa aktivitelerinden kullanmak için saat almak istiyorum bana ne önerirsiniz ? elzem özeliklerden daha çok saati tarihi adam gibi göstersin sağlam olsun şık dursun bunlar benim için yeterli özellikler olur.

Etiketler:

2. sener.eren

sener.eren Yenilgi yenilgi büyüyen bir zafer vardır.

Alınan Beğeni:
    27
    Meslek:
    Öğretmen
    Web Sitesi:
    http://senereren.blogspot.com/
    Suunto, Garmin ve Casio markalarının modelleri arasından ihtiyacınız olan özelliklere ve bütçenize göre seçebilirsiniz.

farazicosmos bunu beğendi.

3. aslan28

aslan28 Dağ Bayır Demedim Dolandım Durdum.

Alınan Beğeni:
    105
    Swach

4. Mertosbi

Mertosbi Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    2
    Casio Protrek ve Gshock modellerini tavsiye ederim. Protrek 110T modelini 10+senedir kolumdan çıkarmıyorum. Tuzlu suya dahil dayanıklı ve güneş enerjisi olduğundan pil derdi yok.
    Gshock modellerinin waterproof özelliklerinin üstüne bir de mudproof özelliklerinin olduğunu duydum. Kulağa ilgi çekici geliyor bence incelemek lazım.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...