Edremit'in Hüzünlü Komşusu: Havran

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gezmen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,502
Ynt: Edremit'in Hüzünlü Komşusu: Havran

Pelitköyde yazlığım olduğu için o tarafları nispeten bildiğimi sanıyorum. Havran' a da birkez leblebi almak için girmiş ve fazla dolaşmamıştırm. Ama resimleri görünce daha etraflıca gezme gereği duydum. Resimleri paylaşan ve Havranı tanıtan herkesin eline sağlık...

Etiketler

Merhaba Vedat Bey,

Profilinize baktım, adınızı da gördüm bu arada. İlk iletinizi görmemişim; geçmiş olsun!.. Karavancılıkla ilgilendiğinizi belirtmişsiniz; katılımınızı bekleriz: http://www.gezenbilir.com/index.php?action=forum;c=16

Cavid Sezen

Teşekkür ederim Cavit Bey.
Kendimi tam tanıtma fırsatı bulamadım. 58 yaşındayım.İzmirli' yim ancak İstanbul' da yaişıyorum. 33 yıldır Bilişim Sektörüne hizmet veriyorum. Biraz klasik müziğe düşkünüm biraz da macera yönüm vardır. Herhalde bu huylarım oğullarım arasında paylaşılmış olmalı ki büyük oğlum MSÜ Konservatuarı'ndan Orkestra Şefi olarak mezun oldu. Onun sayesinde onlarca konserde değişik eserleri bariton olarak seslendirme olanağı buldum. Bunun yanısıra Sevil Berberi opereti ve The Fantasticks ile Mutlu Prens müzikallerinde rol alarak sanatsal yönümü bir ölçüde tatmin ettim. Küçük oğlum ise İTÜ' den Kimya Mühendisi olaralk mezun oldu ama AKUT' un aktif üyesi ve benim macera yönümü almış olmalı ki dağcılık yapıyor. Arama Kurtarma konusunda eğitim ve danışmanlık hizmeti veriyor. Kendi kendime "Şimdi küçük oğlumun ilgi alanına yönelip macera yönümü de tatmin etmenin sırası geldi de geçiyor" dedim. Bunun en iyi yolu da bir karavan almak olmalı derken internetde araştırmaya girdim ve tesadüfen bu siteyi buldum. İyi ki bulmuşum. Bu kadar doğaseveri birarada bulmak inanılmaz güzel. 3-4 Temmuzdaki Doğa Festivaline katılmayı çok arzu ederdim ama aynı tarihlerde Pelitköyde olacağım.

Ancak fırsat buldukça etkinliklere katılmayı istiyorum.

Selam ve sevgilerimi sunuyorum...

Vedat Bey, kendinizi tanıtan bu yazıyı, taşırsanız ya da orada kendinizi tanıtırsanız iyi olur; yoksa burada bu yazıyı okuyanların dışındaki arkadaşların bu tanıtımı görme olanakları olmaz: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=41777.540

Karavansever bir arkadaşın daha aramızda olması, ne güzel... Her konuda paylaşımınızı bekleriz.. Karavan hayalinizin de gerçek olması dileğiyle, hoşgeldiniz..

Cavid Sezen

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR