DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
  1. NISSAN X-TRAIL'İ BATI TOROSLAR'DA TEST ETTİK!. OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
ARAÇ TESTİ: NISSAN X-TRAIL

NISSAN X-TRAIL'İ TOROSLAR'DA TEST ETTİK!.
OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Eskişehir'de Yeni Açılan Camping

'İÇ ANADOLU' forumunda omnitemporal tarafından 19 Ocak 2011 tarihinde açılan konu 16872 kişi tarafından okunmuş, 21 cevap yazılmıştır

Bu Sayfayı Paylaş

1. grkn-sa

grkn-sa Kamp I

Alınan Beğeni:
    378
    Ynt: Eskişehir'de Yeni Açılan Camping

Gecen hafta Musaozu Tabiat Parki'nda kaldik. Burasi ile ilgili guncelleme yapmak istiyorum. Biz kapida ve iceride hicbir gorevli ile karsilasmadik. Icerideki restaurant ve tuvaletler gibi birkac bina cok bakimsizdi. Geceyi bir kac kopegin esliginde gecirdik. Gece orada bizden baska kimse olmadigini ertesi sabah gelen gorevlilerden ogrendik. Ogrendigimize gore 2 senedir kirasini odemeyen isletmeci en sonunda kacmis. Simdi Parklar mudurlugu burayi devralmis. Gorevliler buyuk bir sevkle calisiyorlar. Bize 1 ay sonra burayi piril piril yapacaklarini soylediler ve tekrar gelmemiz icin israr ettiler. Golet ve manzarasi guzel. Tesisler tekrar acilinca motokaravanlar icin guzel bir konaklama yeri olabilir.

2. trek71

trek71 Özgürsen, Varsın!

Alınan Beğeni:
    131
    Çağrı İşareti:
    TA2OBY
    Dostlar Merhaba,

10 Şubat 2016 Çarşamba sabahı Ihlara Vadi'sinden hareket edip Şereflikoçhisar'da (Tuz Gölü) kısa bir duraklamadan sonra akşam Eskişehir'de konaklayacağız. Eskişehir'i epey bilirim. İSMAR ile Musaözü arasında tereddütte kaldım. Eğer Musaözü'nün son durumu güvenlik açısından kötü değilse tercih edebiliriz. (Elektrik vs. derdimiz yok). Hatta bize katılacak Eskişehir'li dostlar varsa da memnun oluruz. Perşembe günü öğle saatlerinde Bursa Misi Kamp'a doğru yola çıkacağız.

Gerekirse haberleşme için telefonumu da vereyim: 0530 554 76 20 (Behçet Tolga)

karaali71 bunu beğendi.

3. omnitemporal

omnitemporal MURAT ERDOĞAN

Alınan Beğeni:
    106
    Musaözu'nde en az 30 kere kamp yaptık,olumsuz bir durumla hiç karşılaşmadım, güvenli bir yer,doğa ile içiçe olursunuz,sezon dışı olduğu için sakin olur

SM-J200F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

karaali71 bunu beğendi.

4. karaali71

karaali71 Kamp II

Alınan Beğeni:
    14
    Resimleri göremiyorum..

5. drares

drares Haşmet Kalkancı

Alınan Beğeni:
    96
    geçtiğimiz yaz Eskişehir'de Kentpark otoparkında 2 gece konakladık. Elektrik, wc, su vs yok ama otopark güvenliği 24 saat çalışıyor. Tavsiye ederim.

karaali71 bunu beğendi.

6. ozgurhimmet

ozgurhimmet Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    3
    Merhabalar,

Sazova parkı otoparkında çekme karavanla kalınabilir mi?

şimdiden teşekkürler.

7. ozgurhimmet

ozgurhimmet Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    3
    Merhabalar,

Sazova parkı otoparkında çekme karavanla kalınabilir mi?

şimdiden teşekkürler.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...