Ferrino Snowbound

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mikarinos Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,865

mikarinos

Arbeit macht frei
Yer
İstanbul
Arkadaşlar merhaba,
Forumda ve internette 5 mevsimlik çadır diye aratınca TNF, Marmot ve Husky isimleri sürekli olarak zikrediliyor. Bir de Ferrino diye bir marka var. Bununla ilgili temel bilgiler dışında pek bir şey yok. Bunun nedenini işin uzmanı arkadaşlar açıklayabilir mi? Acaba bu markanın kalite anlamında sorunumu var ki hiç adı geçmiyor. Bunu merak etmekteki asıl amacım bu markanın snowbound 3 modelini almayı düşünmemdir. 2 adet TNF VE 25 çadır parçaladım. Son dönemde satın aldığım ayakkabılarından da dayanıklılık anlamında memnun kalmadım. O yüzden yeni bir marka arayışı içerisindeyim. Sizce düşündüğüm çadır extrem koşullar için nasıl?

Etiketler
Ynt: Ferrino Snowbound

slm;
ferrino iyi ve kendini kanıtlamış markalar arasındadır. sizin bahsettiğiniz model çift kurulumlu ve kurması biraz zahmetli bi model ayrıca fiyat olarakda ağırlık olarakda baya yüksek; bence ve tecrübeyle sabit size onun yerine ''Ferrino Monster Lite 2 yada 3'' Çadırı tavsiye ederim. tek kurulum ve ağırlıgı sizin modelin yarısı ayrıca fiyatıda makul. yüksek irtifa ve exrem koşullarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bi çadır. reklam yapmak gibi olmasın ama adrenalinde şua indirimde. saygılar...

Bilgilendirme için teşekkürler. Sizin de tesbit ettiğiniz üzere çadır biraz ağır. Ancak, faaliyetleri 2 kişi değiştireceğiz. O yüzden 2'ye bölünce ağırlık azalacak. Sizin anlattığınız model ise dar setlere kurmak için ideal görünüyor. Bilgi ve tecrübelerinizi aktardığınız için teşekkür ederim. Bir de şunu soracağım. Sizce TNF kalite anlamında bozuldu mu? Ben mi şanssızım.

bahsettiğiniz marka ile hiç bilgim yok çünkü hiç kullanmadım da almadımda. agırlık için iki bölününce daha az olacak dogru ama diğer hafif olan model ikiye bölününce daha da hafif olacak ama :smiley: ;) karar sizin saygılar...

İki ve 25 parçaladı iseniz.......ferrino hiç dayanmaz..... (zira daha ince bir kumaş yapısına sahiptir)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,454
Kayıtlı Üye Sayımız
172,107
Kaydolan Son Üyemiz
traveler74

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.