Freelander Almak İstiyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tanyolu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 104
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 79,774

Etiketler

Ynt: Freelander Almak İstiyorum

suziki vitara 5k alabılırsın. izlenimlerim araziye cıkarmak için en az maliyet gerektir araç. işletim maliyeti de ekonomik denebilir.
garaj bölümünde yapılmış 1-2 tane suziki var bir göz atın. ama discolar çok daha etkileyici. yanyana gelince aralarında ebat olarak oldukça fark var ama aynı işlevi rahatlıkla yerine getiriyor suzikiler

arkadan bakınca o egzos susturucusunu gördükten sonra o araç benim için bitti
:smiley:
ama kullanirken güzel bir binek araba
:smiley:

MERHABA ARKADAŞLAR.
BEN 2006 MODEL FREELANDER 2.0 TD4 HSE BULDUM. ARKA SAĞ KAPI VE ARKA SAĞ ÇAMURLUK DEĞİŞTİRİLMİŞ.115.000 KM DE.
ARABAYI 36.000 TL YE BIRAKIYOR.
SİZCE BU RAKAMA ALINIR MI?

s a kimse yoğurdum ekşi demez abi benim bi kaç tane yorumum var onlra vaktin olursa bak sonra sonrası go beyond...(eğer almaya niyete koyarsanız nasip allahtan,araştırın sonuçta ikince el alacaksınız sabır edin ben iki yıl bekledim 64 binde 2000 model aldım hiçde sorun yok yaradan rabbimden hayırlısı kimi üzer kimi güldürür saygılarımla.)

ben kullanıyorum, şu anki kullanım amaçlarım için gayet iyi, nihayetinde şehir içi ve hafif-orta arazi şartlarında beni hiç üzmedi, ancak ben ağır arazi şartlarına dalayım diyorsanız onun içi biraz lüks ve güçsüz kalacaktır, ben de hedeflerimi ve amacımı yükselttiğimden değiştirmeyi düşünüyorum ama av ve trekkingler giderken dediğim gibi beni çamurda, karda hiç mahcup etmedi, ne derlerse desinler o da bir Land Rover ve belirttiğim hedefler için ciddi bir alternatif. Gönlünüze göre bir araç alıp kazasız belasız binmenizi dilerim, selamlar...

yayla4x4' Alıntı:
MERHABA ARKADAŞLAR.
BEN 2006 MODEL FREELANDER 2.0 TD4 HSE BULDUM. ARKA SAĞ KAPI VE ARKA SAĞ ÇAMURLUK DEĞİŞTİRİLMİŞ.115.000 KM DE.
ARABAYI 36.000 TL YE BIRAKIYOR.
SİZCE BU RAKAMA ALINIR MI?

aynısının hatasızını bacanağım 45.000 TL civarında verdi, rengi siyahtı, piyasası hakkında fikir versin diye yazdım, hayırlısı olsun sizin için, alırsanız da kazasız belasız binmeniz dileğiyle.... selamlar...

Çok teşekkür ediyorum bilgileriniz için.
Ben de zaten sizin de belirttiğiniz gibi hafif arazi şartlarında kullanacağım.Bu sene yaylamıza çıkabileyim artık diyorum inşallah.
Sizin arabanızın modeli ne bu arada?
Madem siz de satıyorsunuz sizinkini de değerlendirebilirim.

yayla4x4' Alıntı:
Çok teşekkür ediyorum bilgileriniz için.
Ben de zaten sizin de belirttiğiniz gibi hafif arazi şartlarında kullanacağım.Bu sene yaylamıza çıkabileyim artık diyorum inşallah.
Sizin arabanızın modeli ne bu arada?
Madem siz de satıyorsunuz sizinkini de değerlendirebilirim.

özelden atayım, ayıp olmasın arkadaşlara....

freelander bir tutku, ancak alırken biraz bilgi sahibi olmak gerekiyor. kullanacağın yerdeki yol koşulları ağırsatavsiye etmem. ancak stabilize ve hafif engebeli ise problem çıkarmaz. tabi alacağın aracın gerekli bakımları yapılmış ve değişmesi gereken parçalar zamanında değiştirilmişse. Bende 99 model 1.8 i var. uygun bi fiyata aldım ancak aracı tam kullanılır ve probsiz bi hale getirmek için 14 bin lira para harcadım. şimdi sıfırındn farksız. ancak satmak istediğimde bayağı bi zarar ederim. bu koşullara gözünüz kesiyosa binmek için mükemmel bi araba. başıma tüm gelenlere rağmen arabamı seviyorum.

bende discovery almayı düşünüyorum 99 model tüm servi işlemleri ve ağır bakımları olmayan düşünürseniz mail adresinize daha detaylı bilgileri atabilirim

yöntem' Alıntı:
freelander bir tutku, ancak alırken biraz bilgi sahibi olmak gerekiyor. kullanacağın yerdeki yol koşulları ağırsatavsiye etmem. ancak stabilize ve hafif engebeli ise problem çıkarmaz. tabi alacağın aracın gerekli bakımları yapılmış ve değişmesi gereken parçalar zamanında değiştirilmişse. Bende 99 model 1.8 i var. uygun bi fiyata aldım ancak aracı tam kullanılır ve probsiz bi hale getirmek için 14 bin lira para harcadım. şimdi sıfırındn farksız. ancak satmak istediğimde bayağı bi zarar ederim. bu koşullara gözünüz kesiyosa binmek için mükemmel bi araba. başıma tüm gelenlere rağmen arabamı seviyorum.

ne kadar yakıyor litre olarak söyleyebilirmisiniz?

slm. katalitik konvektörün ömrü dolmuştu, o yüzden konvektörsüz kullanmama rağmen şehir içi 26 kuruş yakıyordu. cumartesi günü yani iki gün önce sıfır katalitik konvektör taktırdım ve depoyu doldurdum. konvektörle ne kadar yakacağını bilmiyorum ama servisin söylediği minumum %7-8 farkeder. buda ortalama 23-24 kuruş yapar. (landirenzo marka LPG ile).

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.