Gezenbilir İzmir; Güzelbahçe - Kuzgunoluk - Güzelbahçe Doğa Yürüyüşü (10 Ocak 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TezMertek Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 97
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,158
Ynt: Gezenbilir İzmir; Güzelbahçe - Kuzgunoluk - Güzelbahçe Doğa Yürüyüşü (10 Ocak 2010)

IMG 8310

IMG 8312

IMG 8326

Mustafa'nın son pozu..

IMG 8327

ve ardından şiddetli yağmur başlar.. makine ve telefonlar çantaya kaldırılır.. yağmurluk giyilir ama yinede dona kadar ıslanılır :D
çok güzel bir yürüyüştü.. yağmurda yürümeyide özlemiştim :smiley:
gerçi sonu kötü oldu ama..
yürüyüş sonrası 15 kişinin bir soba başında toplanmasıda güzeldi :D
bana izci kamplarındaki ateş başı etkinliklerini anımsattı :smiley:

Etiketler
Ynt: Gezenbilir İzmir; Güzelbahçe - Kuzgunoluk - Güzelbahçe Doğa Yürüyüşü (10 Ocak 2010)

Ellerine sağlık Yusufcuk :smiley:
Fotoğraflar gerçekten güzel çıkmış.Tebrikler :smiley:

eyw gözüm 1 hafta arkadan geliyon ama sağlam gelıyon makınana+eline+pozlamana sağlık.. telefonunu şarjlı tut, sabaha alarmı calsın ;) abi nasihatı ha bide kendıne iyi bak gorusene kadar :D

tamam Mustafa :D
hadi cümleten iyi geceler..

Yusuf, paylaşım için teşekkürler.Varsın bir hafta geç olsun.17 Ocak pazar günü verilmiş bir sözüm vardı katılamadım.Ohafta tamamen ıslanmamıza rağmen yine de çok güzeldi.Fırsat bulduğumda sizlerle birlikte olmak bana zevk verir.Herkese selamlar.

Ynt: Gezenbilir İzmir; Güzelbahçe - Kuzgunoluk - Güzelbahçe Doğa Yürüyüşü (10 Oc

Yusuf arkadaşın fotoğrafları çok çok güzel. O güzel kareleri gören gözlerine, çeken ellerine sağlık.

Yusuf fotoğrafların için çok teşekkürler.
Bol bol fotoğraf çekmeye devam et.
Orjinallerini sağlam koşullarda sakla.
İlerleyen yıllar da kişisel sergi açabilirsin.
Damlaya damlaya güzel pozlar göl olur.
" Tekrar çekebilirim." diye düşünme.!
Arşivleme çalışmalarına şimdiden başla.

Eline emeğine ve gören gözlerine Sağlık.

TezzMertek' Alıntı:
Yusuf fotoğrafların için çok teşekkürler.
Bol bol fotoğraf çekmeye devam et.
Orjinallerini sağlam koşullarda sakla.
İlerleyen yıllar da kişisel sergi açabilirsin.
Damlaya damlaya güzel pozlar göl olur.
" Tekrar çekebilirim." diye düşünme.!
Arşivleme çalışmalarına şimdiden başla.

Eline emeğine ve gören gözlerine Sağlık.

ben teşekkür ederim Murat abimm :smiley:
merak etme 4 senedir fotoğraflarımı arşivliyorum :smiley:
ilerde sergi zor.. belki sanal ortamda ufak bir sergi açabilirim :smiley:

derindeniz1' Alıntı:
Yusuf, paylaşım için teşekkürler.Varsın bir hafta geç olsun.17 Ocak pazar günü verilmiş bir sözüm vardı katılamadım.Ohafta tamamen ıslanmamıza rağmen yine de çok güzeldi.Fırsat bulduğumda sizlerle birlikte olmak bana zevk verir.Herkese selamlar.

EKARAIS' Alıntı:
Yusuf arkadaşın fotoğrafları çok çok güzel. O güzel kareleri gören gözlerine, çeken ellerine sağlık.

teşekür ederim :smiley:

Fotoğrafçı + Model + Fotoğraf = Fotoğraf ??? denklem kurmayı bile beceremiyorum :eek:

[/quote]

Sevgili Yusuf,

Evet geç de olsa enfes fotoğraflarına hayranlıkla baktım. O dakikaları bir kez daha hoş bir gülümseme ile anarken kurduğun denklem beni çok neşelendirdi. Bu nasıl bir denklem Yusuf cuğum, bak eşitlik sadeleştirmeden sonra nasıl kalıyor.

Fotoğrafçı + Model + Fotoğraf - Fotoğraf = 0

Fotoğrafçı + Model = 0
Fotoğrafçı ile modele haksızlık değil mi bu heehehhhheee :smiley:

Bu denklemi sen bir daha gözden geçir doğruyu bulacağından eminim. Yoksa Murat abin sana gerekli olan resmi hemen gönderecektir. :smiley: Bundan eminim.

Sevgiyle kal , Selim

Teşekkürler Selim abicim :smiley:
yaa o denklem olayını öylesine yazdım yoksa matematiğim o kadarda kötü değil :D

Murat abi mümkünse olaya el atmasın valla bi gün elinde kalcam diye korkuyorum.. gece rüyama giriyo sopayla :eek:

:D:D selim abicim fazla özletme kendını..haftaya ve ozellıkle 31 aralık nıf kulubeye ozellıkle beklıyoruz.... sewgiyle kal

:smiley:

Selamlar.

Biz Cumartesi günü Evka-6 ya keşif yürüyüşü yapmaya gideceğiz Ömer ile.

Sevgili Mustafa,

Böylesi sıcak bir ortamı özlemedim desem yalan olur, inşallah gelmek için çalışacağım bahane üretmek istemiyorum. Kalben çok arzu ediyorum. Ama sizleri izlemek bile bana keyif veriyor. Şimdi Ömer ortalığı boş bulup sohbete başladınız demesin de kısa keseyim :smiley: Sevgilerimle,

Selim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR