Gezenbilir Plakalık

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan barisavci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 59
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,819

Etiketler

Ynt: Gezenbilir Plakalık

Plakalıklarımı bana sorup izin almadan değiştirdikleri için iki defa işlem yaptım birincisi aracı satınca gitti ikincisini değiştirmeyi denemek çok zor.
1. işlem, isim yazmayan zemini düz olan birçift plakalık satın alıp tabelacı arkadaşıma gidip kendi adımı soyadımı ve Beşikdüzü - Trabzon yazdırmak oldu kimse değiştirmeyi teklif bile edemedi.
2. işlem, (şimdiki aracımda) plaka boyutunda iki adet aliminyum parça satınaldım plakaları üzerlerine öyle bir yapıştırıcı ile yapıştırdımki sökebilene bravo derim sonra gerekli yerlerini matkapla deldim paslanmaz civata ile yerlerine taktım ayrıca cıvataların kafalarını da bozma niyetim var anahtar uyduramasınlar diye.
Evet arkadaşlar GEZENBİLİR plakalık çok iyi olur hepimiz zevkle takarız araçlarımıza.
Kalın sağlıcakla.

Arkadaşlar Merhaba,
servislerin yada tamircilerin taktığı plakalıkları imal eden arkadaşı buldum.
hatta altlarında yazan reklam yazılarını basan kalıbıda ben yapıyorum.
istenilen karakterde yazı yazıp sitemize özel plaka bastırabilirm.
ancak bunun dağıtımı nasıl olur. Ticari sıkıntı yaratırmı? ( çünkü toplu basılacağı için belli bi maliyet olacak.)
site adına yaptırılıp yönetim tarafından satış yapılabilrmi?
bu konular halledilirse plakalıkları bastırmak kolay. üzerine istediğimiz yazıyıda yazdırırız.( sığmak şartıyla)

saygılar.

Site sahibinin izni alınmadan imal ve satış yapılması ticari etiğe ve kurallara uygun olmaz. Bu ürün derneğin gelişimi ve masraflarını karşılayacak gelir kapısı olmalı. Sayın adminler konunun gidişat'ına göre yönlenme yapınız lütfen.

En iyisi bu konuya yöneticilerimizden birisinin el atması. Gezenbilir artık marka değeri oldukça artmış bir sosyal paylaşım ağı haline gelmiş durumda. Bu marka değeri bu tarz çalışmalarla desteklenerek hem derneğe maddi katkı temin edilir, hemde markanın daha geniş kitlelerle ulaşması sağlanır. Saygılarımla.

Süper olur GEZENBİLİR plakalık logoları araçlarımızda taşımak istiyoruz

Konuyla alakalı yönetimin çalışması başladı, buradan duyurulur malzemeler hazırlandığında sanırım.

yavuz-çelikel' Alıntı:
Site sahibinin izni alınmadan imal ve satış yapılması ticari etiğe ve kurallara uygun olmaz. Bu ürün derneğin gelişimi ve masraflarını karşılayacak gelir kapısı olmalı. Sayın adminler konunun gidişat'ına göre yönlenme yapınız lütfen.

sonuna kadar haklısın dostum ,derneğe katkı sağlaması öncelikli olmalı

e hadı bırılerı bıseyler yapsında bıranonce takalım hatta ısteyen olarak lıste yapalım ust tarafta gezenbılır olsun altta da ısmımız yada nıck imiz olabılır ???

1- Berk

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR