GEZENBİLİR DERNEĞİ | HAKKIMIZDA | SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ | FORUM KURALLARI | YARDIM | SPONSORLUK | İLETİŞİM  

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15,776
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,585,434

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,432 18.8%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 168 2.2%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,570 20.6%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,733 49.1%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 173 2.3%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,647 21.7%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 59 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 501 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    7,605

Etiketler

Ünsal06

Meraklı , hevesli...
merhaba ben ÜNSAL ankaradan ve yeni meraklılardan . Baofeng uv-b5 cizazım olmasına karşın malesef hiç bilgim yok :( . lisans almaya hevesli azimli gayretli ...
iyi ki varsınız sağolun ( neden böyle yazdığımı gün gelir belki uzun uzun ama sizleri sıkmadan anlatırım belki!)

Emre07

Yeni Üye
Selam, ben Emre. 44 yasında Antalya'da ikamet etmekteyim. Doğada olmayı çok severim. Motosiklet, bisiklet binerim.
Herkese merhabalar.

oralakbas

Kamp II
Yer
Güzelçamlı
Merhabalar
Ben Oral Akbaş
Geçtiğimiz temmuz ayında bir karavan alarak aranıza katıldık. Alım sürecinde forumdan çok faydalandık. Eşim ve ben tüm arkadaşlara katkılarından dolayı teşekkür ederiz.
Herkese iyi günler ve geziler...

Yasutay59

Yeni Üye
Yer
Tekirdağ
İyi sabahlar , Tekirdağdayım Jeep Grandcherokee ZJ 95 model sahibiyim off-road ile ilgileniyorum burdaki arkadaşlar bilgili tüm konulara hakim helal olsun size.

D.R.P61

Yeni Üye
Evet tanisma konumuzda burda dursun... Her gelen uye kendini tanitsin :p

Ben murat. Gencim, guzelim, sizi uzerim :D
Selamünaleyküm abilerim kardeşlerim. Suzuki samurai'ım hakkında bilgi toplarken sürekli bu sayfa ile karşılaşıyorum bari bir üyesi olalım dedim adım Doğan Remzi 89 model kırmızı bir Samurai sahibiyim ve ilk arabam bu oldu, şimdiden hoş bulduk diyorum

ardateker

Lada Niva 1.7i 2000 model
Yer
izmir
Merhabalar,
Ben Arda, İzmir Karşıyakada yaşıyorum. Lada Niva sahibiyim. haftasonları için çevre gezilerine çıkacak arkadaşlar olursa eklenebilirim. Herkese selamlar

murat.ctn

Yeni Üye
Yer
Çanakkale
Merhaba, Çanakkale'den Murat :smiley: Land Rover Defender merakım sebebi ile yaptığım okumalar beni buraya getirdi. Daha şimdiden paha biçilmez bilgiler edindim ve devamının geleceğine de eminim. Umarım zamanla benim de naçizane paylaşabileceğim deneyimler olur. En baştan herkese teşekkürler. :smiley: Sevgiler.

Merhaba benim adım Kosta ,
Türkiyede doğdum Türkiyede büyüdüm onbeş senedir Yunanistanda yaşıyorum.
Yunanistan konusunda herhangi bir sorunuz isteğiniz olursa , olurda Yunanistana gelirseniz yardım isteyeceğiniz herhangi bir konu olursa çekinmeden irtibata geçin . [email protected] adresinden veya 00306987098983 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
Bisiklet ve motorsiklet sporları ile ugraşıyorum. Yunanistanda emlakçılık sektöründeyim.

Tüm arkadaşlara selamlar

volkan.coskun

Yeni Üye
Merhaba ben Volkan, Antalya'da yaşıyorum. Hyundai Galloper ll hakkında aklımdaki bir çok soru işaretini sildikten sonra 2 gün önce aracı satın aldım ve deneyimlerimi zaman zaman burada paylaşmak için üyr oldum ve tabii ki tecrübeli üyelerin deneyimlerinden daha fazla faydalanmak için. ☑️

arkroid

Yeni Üye
Evet tanisma konumuzda burda dursun... Her gelen uye kendini tanitsin :p

Ben murat. Gencim, guzelim, sizi uzerim :D
Herkese merhaba,

Eşim ve ben amatörce kamp yapmakla ilgileniyoruz.

Arama motoru aracılığıyla bulduğum bu forumdan gezilerimiz sırasında oldukça yararlandım.

Benzer konulardaki tecrübelerimi paylaşabilmek için ben de üye oldum.

Teşekkürler.

ahmetburak67

Ana Kamp
Yer
zonguldak
Merhaba ben Zonguldak ta yaşıyorum, serbest iş, bu site çok hoşuma giderdi, ama diyaloglar hep 2-3 yıllık olurdu her baktığımda, yeni sohbetlere katılayım dedim bugün, eski mesajları okumaktansa yakın zamanla ilgileneyim.

ahmetburak67

Ana Kamp
Yer
zonguldak
Merhaba benim adım Kosta ,
Türkiyede doğdum Türkiyede büyüdüm onbeş senedir Yunanistanda yaşıyorum.
Yunanistan konusunda herhangi bir sorunuz isteğiniz olursa , olurda Yunanistana gelirseniz yardım isteyeceğiniz herhangi bir konu olursa çekinmeden irtibata geçin . [email protected] adresinden veya 00306987098983 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
Bisiklet ve motorsiklet sporları ile ugraşıyorum. Yunanistanda emlakçılık sektöründeyim.

Tüm arkadaşlara selamlar
yunanistan a 4 yıl önce gitmiştim, Costa gerçekten çok kullanılan bir isim, Atina da çok güzeldi ayrıca istisnalar dışında özellikle rumlar çok yakın davrandılar. hemşericilik yaptılar :smiley:

seyhankaynarca

Yeni Üye
bende arama motorunda bir konu araştırırken forumla karşılaştım .. aydın da yaşıyorum .. arazi aracım yok yani var sayılmaz ki olsa da eşim ve cocuklar faktörü nedeni ile dag bayır dolaşma imkanım olmaz idi :smiley:) bende sizin deneyimlerinizi inceleyerek bir parça da olsa mutlu olmak istiyorum .. herkese s.a diyorum ... selamlar ...

OTOMOPAR OTOMOTİV

OTOMOPAR OTOMOTİV
Yer
İZMİR
Web
www.otomopar.com
Selamlar,
Otomopar otomotiv olarak jeep-Dodge-Chrysler-Gm-Ford ve Otomatik şanzumanlı tüm araçların amerikan dahil olmak üzere yedek parça tedariği ve satışını yapmaktayız.
İsmim: Ferdi
Amerikan araçların alt takım,kaporta,elektrik aksamları orijinal veya alternatif parçaları elimizde mevcuttur.
İzmir'de yeni şubemizi açtık, İSTANBUL MASLAK MERKEZ OLMAK ÜZERE VE ANKARA, İSTANBUL BOSTANCI VE İZMİR olmak üzere 4 noktada hizmetinizdeyiz.
Bende şahsen daha önce yetkili servislerde ve özel sektörde hem tekniker hemde yedek parça sektöründe çalıştım.
Üniversiteyi Ege üniversitesi Otomotiv teknolojisinden mezun olarak bitirdim.
Genel bilgi almak isteyenler, Teorik bilgi almak isteyen grup üyelerimize yardımcı olurum.
Tanıtım amaçlı olarak aktardığım bilgilerdir.
2.Sanayi sitesi Bankalar sokağında iş bankası yanında yeni şubemiz vardır. Bende burda görev aldım.
0.541 212 9748 Numaradan isteyenler ulaşabilir.
Teşekkürlerimi sunarım, Hayırlı günler.

BENZER İÇERİKLER

Forum istatistikleri

Konular
100,257
Kullanıcılar
168,202
Son Üye
Srcnkstrt

SON KONULAR

BENZER İÇERİKLER

KURUMSAL    BAĞLANTILAR    GİZLİLİK VE KULLANIM    BİZİ TAKİP EDİN
   Hakkımızda    Gezenbilir Dernek    Forum Kuralları    Youtube
   Yönetim    Gezenbilir Kültür    Üyelik Sözleşmesi    İnstagram
   Haberler    Gezenbilir Medya    Gizlilik Politikası    Twitter
   Logo ve Görseller    Gezenbilir Stüdyo    Çerez Politikası    Facebook Grup
   İletişim      Yardım    Facebook Sayfa
         Tüm Diğer Sosyal Medya Hesaplarımız

HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

Yer Sağlayıcı: VERİTEKNİK Belge No: YS-308

Copyright © 2000 - 2020 Gezenbilir