Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,430 18.8%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 168 2.2%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,570 20.7%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,724 49.0%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 173 2.3%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,646 21.7%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 59 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 501 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    7,593

lord_haydari

Geometriye giden bir kral yolu yoktur
Yer
İstanbul
Merhabalar.
Doğaya olan yönelimim üniversite yıllarında dağcılık topluluğuyla başladı. Aynı yıllarda bisikleti gezintilerde kullanmanın ötesine geçirip ana ulaşım aracı haline getirdim. Evlilik filan derken bisikletle ulaşım biraz sekteye uğradı. En son edindiğim Mosso Marine 26” katlanır bisiklet ile tekrardan ana ulaşım aracım konumuna geldi.
Bunun dışında kendi halinde elektronik ve ahşap oyma işleriyle (masum birer hobi olarak) ilgileniyorum.
En son aldığım 98 Grand Vitara 2.0 ile yavaştan doğa turlarına (off road şimdilik iddialı geliyor) geçiş yapmayı istiyorum. İleride ise karavan biraz daha ileride ise tekne almayı düşünüyorum fakat maddi durumdan ötürü şimdilik ufuk çizgisinde gözüküyorlar.
Henüz bilgi paylaşımında alıcı konumundayım. Önce bir miktar sizleri sömürüp yeterli seviyeye geldiğimde sömürülmeyi düşünüyorum.

Chefiso

Yeni Üye
Selam ben İsmail
Karavan veya pick up alarak haftasonu kaçış planları yaparak istanbulun yorgunluğundan uzaklaşmak istiyorum sizlerin tecrübeleri benim için çok değerli bu aralar iz tv izmekten kendimi emeklilik planları yaparken buluyorum bu arada

StayHungry

Yeni Üye
Merhabalar bende yeni bir üye olarak katılıyorum aranıza ismim Tolga Bursadan yazıyorum 26 yaşındayım tüm doğa severlere selam olsun

baris1891

Yeni Üye
Merhaba ben Barış. Bir Artvin'li olarak doğayı fazlasıyla severim voleybol antrenörüyüm. Ankara'da yaşıyorum

Ayka1985

Yeni Üye
Herkese selamlar,
Ben Aykut, dogaya ve Turkiye'ye gonul vermis biri olarak araniza katilmaktan mutluluk duydum, hersey gonlunuzce olsun.

goblis

Yeni Üye
Selamlar,
İsmim Orhan, Ankara'da yaşıyorum. Şimdilik Google/Youtube seviyesinde kampçılık, offroad ile ilgileniyorum. ZJ/WJ 5.2/5.9/4.7 bir grand cherokee almak planlarım arasında.

Bu arada geçen ay, kendi aracım ile sekiz günlük balkanlar turu yaptım, kayda değer tek aktivitem bu şimdilik :smiley:

Skol61

Yeni Üye
Merhabalar ben sezgin araç arayışında Suzuki Vitara da karar kıldım. Doğru aracı kısıtlı bütçem ile alırken yardımlarınızı bekliyorum

Okan55

Yeni Üye
Selamun aleyküm. Adım Okan. Samsundan aranıza katıldım. Uzun süre dağ bayır gezdim. Epeyce uzak kaldım. Dayanayip bir frontera aldım. Allah sağlık ve nakit nasip ederse gezilerde pas attıktan sonra off-roada geçiş yapmayı düşünüyorum. Önceden üye olmasamda sık takip ettiğim bir ekipsiniz. Sağlıcakla kalın.

tcgberk

Yeni Üye
Yer
ANTALYA
Telsiz Çağrı Kodu
tcgberk
selamlar
Adim Tunc As
1955 CJ3B williys sahibiyim
yedek parca aksesuar tedarigi icin onerebileceginiz yerler var midir
antalyada veya yakin cevresinde WILLIYS ustasi var midir?
forumun guncel kalmasi dileklerimle

oguzhan00

Yeni Üye
Oğuzhan, yaş 29 Ankara'da bilgisayar mühendisiyim. Sağlam bir suv alıp Ankara ve civarındaki hafif off-road rotalarını gezmeyi planlıyorum, iyi günler.

MustafaCAM

Yeni Üye
Selamlar ;

Tokattan Mustafa.Oto yedek parça işinde çalışıyorum. Sanırım bir yıl içerisinde bir karavancı olacağım.Herkezin işi rast gitsin.

Forum istatistikleri

Konular
100,200
Kullanıcılar
168,110
Son üye
Rokoğlu

SON KONULAR