DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

'GEZGİNİN REHBERİ' forumunda murat tarafından 27 Ağustos 2006 tarihinde açılan konu 1470266 kişi tarafından okunmuş, 15447 cevap yazılmıştır

?

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

1. Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

1.371 oy
    19,0%
  2. Üyesi Olduğum Mail Listesinden

167 oy
    2,3%
  3. Arkadaş Tavsiyesiyle

1.537 oy
    21,3%
  4. Arama Motorlarından

3.526 oy
    48,8%
  5. Radyo - TV Programından

172 oy
    2,4%
  6. Tesadüfen

1.599 oy
    22,1%
  7. Banner Reklamından

57 oy
    0,8%
  8. Diğer

476 oy
    6,6%
  1. lord_haydari

lord_haydari Geometriye giden bir kral yolu yoktur

Alınan Beğeni:
    0
    Meslek:
    Öğretmen
    Merhabalar.
    Doğaya olan yönelimim üniversite yıllarında dağcılık topluluğuyla başladı. Aynı yıllarda bisikleti gezintilerde kullanmanın ötesine geçirip ana ulaşım aracı haline getirdim. Evlilik filan derken bisikletle ulaşım biraz sekteye uğradı. En son edindiğim Mosso Marine 26” katlanır bisiklet ile tekrardan ana ulaşım aracım konumuna geldi.
    Bunun dışında kendi halinde elektronik ve ahşap oyma işleriyle (masum birer hobi olarak) ilgileniyorum.
    En son aldığım 98 Grand Vitara 2.0 ile yavaştan doğa turlarına (off road şimdilik iddialı geliyor) geçiş yapmayı istiyorum. İleride ise karavan biraz daha ileride ise tekne almayı düşünüyorum fakat maddi durumdan ötürü şimdilik ufuk çizgisinde gözüküyorlar.
    Henüz bilgi paylaşımında alıcı konumundayım. Önce bir miktar sizleri sömürüp yeterli seviyeye geldiğimde sömürülmeyi düşünüyorum.

2. Chefiso

Chefiso Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Selam ben İsmail
    Karavan veya pick up alarak haftasonu kaçış planları yaparak istanbulun yorgunluğundan uzaklaşmak istiyorum sizlerin tecrübeleri benim için çok değerli bu aralar iz tv izmekten kendimi emeklilik planları yaparken buluyorum bu arada

3. StayHungry

StayHungry Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhabalar bende yeni bir üye olarak katılıyorum aranıza ismim Tolga Bursadan yazıyorum 26 yaşındayım tüm doğa severlere selam olsun

4. baris1891

baris1891 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhaba ben Barış. Bir Artvin'li olarak doğayı fazlasıyla severim voleybol antrenörüyüm. Ankara'da yaşıyorum

5. Ayka1985

Ayka1985 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Herkese selamlar,
    Ben Aykut, dogaya ve Turkiye'ye gonul vermis biri olarak araniza katilmaktan mutluluk duydum, hersey gonlunuzce olsun.

6. gokay.akin

gokay.akin Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhabalar bende foruma yeni katıldım. Herkese selamlar

7. goblis

goblis Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Selamlar,
    İsmim Orhan, Ankara'da yaşıyorum. Şimdilik Google/Youtube seviyesinde kampçılık, offroad ile ilgileniyorum. ZJ/WJ 5.2/5.9/4.7 bir grand cherokee almak planlarım arasında.

Bu arada geçen ay, kendi aracım ile sekiz günlük balkanlar turu yaptım, kayda değer tek aktivitem bu şimdilik :smiley:

8. Skol61

Skol61 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhabalar ben sezgin araç arayışında Suzuki Vitara da karar kıldım. Doğru aracı kısıtlı bütçem ile alırken yardımlarınızı bekliyorum

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...