DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

'GEZGİNİN REHBERİ' forumunda murat tarafından 27 Ağustos 2006 tarihinde açılan konu 1500773 kişi tarafından okunmuş, 15566 cevap yazılmıştır

?

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

1. Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

1.388 oy
    18,9%
  2. Üyesi Olduğum Mail Listesinden

167 oy
    2,3%
  3. Arkadaş Tavsiyesiyle

1.546 oy
    21,0%
  4. Arama Motorlarından

3.591 oy
    48,9%
  5. Radyo - TV Programından

172 oy
    2,3%
  6. Tesadüfen

1.618 oy
    22,0%
  7. Banner Reklamından

57 oy
    0,8%
  8. Diğer

485 oy
    6,6%
  1. abzkrt

abzkrt Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Merhaba arkadaşlar.Ben Ali BOZKURT,60 yaşında,asker emeklisiyim.Balıkesir merkez de ikamet ediyorum.Konya nüfusuna kayıtlı nerdeyse doğma büyüme İzmir li,1995 ten buyana Balıkesir liyim.Boş zamanlarımda usta öğreticilik (A2-B) yapıyorum.Motosiklet kullanmayı ve seyehati çok seviyorum.Halen faal olarak kullandığım Honda NC 750 S DCT ve Piaggio fyl 100 motorum var.3 yıldır 2001 Freelander 1 TD4 HS sahibiyim.Aracımı çok seviyor ve severek kullanıyorum.Ufak tefek bakımları dışında sıkıntısız bir aracım var şükür.
    Hertürlü bilgi paylaşımına açık ve faydalı olacağım konularda paylaşmayı seven biriyim.Umarım beni aranıza kabul edersiniz.
    Saygılarımla...

2. Ozozdemir

Ozozdemir Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Herkese merhaba ben Marmaris'ten. Doğa ile iç içe olmasını severim off road ve bilinmedik yerleri keşfetmeyi severim.

3. Nihatcan

Nihatcan Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ismim Mihri Adanada yaşıyorum tıp doktoruyum Balık turmayı ve doğa gezilerini severim.Bu aktiviteleri daha iyi yapabilmek adına bir hafta önce Terrano aldım.Hayırlısı olur ümidindeyim

4. dr_mercan

dr_mercan Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhaba;
    ben bir Pino karavan siparişi vererek aranıza yeni katıldım. Her ne kadar henüz karavanım bitmiş olmasa da sizin paylaşımlarınızı uzun süredir takip ediyorum.
    Pino karavanı bunca yazılan çizilene rağmen tercih ettim. Çünkü beklentilerime en uygun karavanın pino olduğunu düşünüyorum. Agile 530 skywindow modelini aldım.
    Şu an yapım aşamasında olduğundan neleri yaptırmam, nelere dikkat etmem konusunda tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.
    Herkese şimdiden teşekkür ederim.

5. mustafa0686

mustafa0686 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    merhaba adım mustafa ankara kızılcacahamamda esnafım
    33 yaşındayım. doğa severim. nasip olursa s 100 alma düşüncem var.

6. PHANTOM92

PHANTOM92 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhaba arkadaşlar, Onur ben, Aktif Pilot, doğa sever, gezmeyi sever, araç tekne ve karavan konularında meraklıyım. Quaghai aracım var, 4x4 cherokee veya freelander bakıyorum. Forumda bir çok konu hakkında bilgi sahibi oldum, paylaşımlar düzeyli ve faydalı, umarım bende sizler gibi faydalı olabilir aranıza katılabilirim.

7. Fatihb2

Fatihb2 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Cümleten selamın aleyküm abiler yaş 21 boluda esnafım Adım Fatih off road işlerine ufak merakım var o yüzden buraya üye oldum umarim tanışır memnun oluruz...

8. emirhans.

emirhans. Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Herkese merhaba. Adım Emirhan Çanakkale’de yaşıyorum. Uzun süredir yanıtlarını okuduğum bir forum. Katılmak anca nasip oldu. Taze Discovery 2 sahibiyim.

9. Erdy

Erdy Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Herkese merhaba,
    Hareketi ve doğayı seven taze karavancı.
    Hoşbuldum

10. Ynrizm

Ynrizm Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhabalar Adım Yener. İzmir’de yaşıyorum. Henüz bir zj alamamış olsamda 1-2 aydır bu forumda okuduğum samimi bilgiler ışığında oldukça bilgilendim. Sanırım yaz aylarına doğru bir zj sahibi olabileceğim. Forumda emeği geçen ve değerli bilgilerini esirgemeyen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

11. olcygkc

olcygkc Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhabalar ismim Olcay.İstanbul Beylikdüzü'nde yaşıyorum. Off road,karavan ve araçlarla ilgili yorumları okurken kendimi burada buldum.:smiley:
    Bilgilerini tecrübelerini paylaşan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

12. tunavanlife

tunavanlife Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhaba. Ben Yunus, Ankaradan. 40 yaşındayım. Makina mühendisiyim. 2010 ducato 15m3 aracımla projeye başlayacağım. Karavan olacak kendisi. tunavanlife instagram hesabını aktif olarak kullanıyorum. Sık sık paylaşım yapacağım. Üstadlara ustalara gönülveren herkese selam olsun

13. Gökhan3536

Gökhan3536 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Meslek:
    Mekanik
    Çağrı İşareti:
    Gkncrn
    .

14. Gökhan3536

Gökhan3536 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Meslek:
    Mekanik
    Çağrı İşareti:
    Gkncrn
    Adim gökhan ceren izmirden katılıyorum araniza p38 sahibiyim 20200111_215621.jpg

15. İkiteker07

İkiteker07 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Meslek:
    Güvenlik Görevlisi
    Ben Can,Antalya'dan.Şu an Nivası olmayan bir Nivayım.Motosiklet severim.Foruma bilgi edinmek ve paylaşmak için katıldım.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...