Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,050,865

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,931 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,953
Herkese merhaba ben Marmaris'ten. Doğa ile iç içe olmasını severim off road ve bilinmedik yerleri keşfetmeyi severim.

Etiketler
Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ismim Mihri Adanada yaşıyorum tıp doktoruyum Balık turmayı ve doğa gezilerini severim.Bu aktiviteleri daha iyi yapabilmek adına bir hafta önce Terrano aldım.Hayırlısı olur ümidindeyim

Merhaba;
ben bir Pino karavan siparişi vererek aranıza yeni katıldım. Her ne kadar henüz karavanım bitmiş olmasa da sizin paylaşımlarınızı uzun süredir takip ediyorum.
Pino karavanı bunca yazılan çizilene rağmen tercih ettim. Çünkü beklentilerime en uygun karavanın pino olduğunu düşünüyorum. Agile 530 skywindow modelini aldım.
Şu an yapım aşamasında olduğundan neleri yaptırmam, nelere dikkat etmem konusunda tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.
Herkese şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar, Onur ben, Aktif Pilot, doğa sever, gezmeyi sever, araç tekne ve karavan konularında meraklıyım. Quaghai aracım var, 4x4 cherokee veya freelander bakıyorum. Forumda bir çok konu hakkında bilgi sahibi oldum, paylaşımlar düzeyli ve faydalı, umarım bende sizler gibi faydalı olabilir aranıza katılabilirim.

Cümleten selamın aleyküm abiler yaş 21 boluda esnafım Adım Fatih off road işlerine ufak merakım var o yüzden buraya üye oldum umarim tanışır memnun oluruz...

Herkese merhaba. Adım Emirhan Çanakkale’de yaşıyorum. Uzun süredir yanıtlarını okuduğum bir forum. Katılmak anca nasip oldu. Taze Discovery 2 sahibiyim.

Merhabalar Adım Yener. İzmir’de yaşıyorum. Henüz bir zj alamamış olsamda 1-2 aydır bu forumda okuduğum samimi bilgiler ışığında oldukça bilgilendim. Sanırım yaz aylarına doğru bir zj sahibi olabileceğim. Forumda emeği geçen ve değerli bilgilerini esirgemeyen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Merhabalar ismim Olcay.İstanbul Beylikdüzü'nde yaşıyorum. Off road,karavan ve araçlarla ilgili yorumları okurken kendimi burada buldum.:smiley:
Bilgilerini tecrübelerini paylaşan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Merhaba. Ben Yunus, Ankaradan. 40 yaşındayım. Makina mühendisiyim. 2010 ducato 15m3 aracımla projeye başlayacağım. Karavan olacak kendisi. tunavanlife instagram hesabını aktif olarak kullanıyorum. Sık sık paylaşım yapacağım. Üstadlara ustalara gönülveren herkese selam olsun

Adim gökhan ceren izmirden katılıyorum araniza p38 sahibiyim
20200111 215621

Herkese merhaba Mali(Mehmet Ali) ben. 23 yaşındayım. Araç konusunda tek hedefim sıfır bir Niva alıp benimle birlikte yaşlanmasını izlemek. Senelerdir forumu takip ediyorum ama artık kayıt olmanın zamanı geldi sanırım. Herkese sevgiler, saygılar

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR