DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
  1. NISSAN X-TRAIL'İ BATI TOROSLAR'DA TEST ETTİK!. OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
ARAÇ TESTİ: NISSAN X-TRAIL

NISSAN X-TRAIL'İ TOROSLAR'DA TEST ETTİK!.
OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

'GEZGİNİN REHBERİ' forumunda murat tarafından 27 Ağustos 2006 tarihinde açılan konu 1358407 kişi tarafından okunmuş, 14799 cevap yazılmıştır

?

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

1. Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

1.264 oy
    19,4%
  2. Üyesi Olduğum Mail Listesinden

166 oy
    2,5%
  3. Arkadaş Tavsiyesiyle

1.477 oy
    22,6%
  4. Arama Motorlarından

3.131 oy
    48,0%
  5. Radyo - TV Programından

166 oy
    2,5%
  6. Tesadüfen

1.498 oy
    23,0%
  7. Banner Reklamından

55 oy
    0,8%
  8. Diğer

445 oy
    6,8%

Bu Sayfayı Paylaş

1. tolgathered

tolgathered chivitofficial

Alınan Beğeni:
    3
    merhabalar herkese
    ilk aracımız 91 model defender 110 pikap sayesinde gezenbilir den haberdar oldum. umarım önümüzdeki süreçlerde aracımızı en iyi şekilde değerlendirip kullanmamız için yardımlarınızı esirgemezsiniz :smiley:
    eşim ve benim tüm süreçlerini elde ürettiğimiz deri ürünler hazırladığımız CHİVİT adında bir markamız var.

2. Mr.Wish

Mr.Wish Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhaba,
    Murat ben, İstanbul'dayım. Bilişim sektöründeyim. Aracımı aldıktan sonra araştırma yaparken forumu keşfettim. Kullanıcı adım 18 yılı aşkın süredir aynı. Her zaman, herkese yardım etmeye çabaladığım için, dilekleri gerçekleştiren adam olarak üzerime yapıştı. Severek kullanıyorum :smiley: Bazen adım gibi de kullanıldığı oluyor.
    Kendim hakkında ekleyebileceklerim; Airsoft hobisini icra ediyorum, amatör telsiz lisansı sahibiyim. Ateşli silahlar ve hafta sonu doğa kaçamaklarından keyif almaktayım. Herkese selam olsun.
    Saygılar.

3. fatih_70

fatih_70 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    herkese slm lar olsun yenıyım

4. ferabenja

ferabenja Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Herkese selamlar. Land Rover sahibi olup da bu siteye üye olmayanı dövüyorlarmış,çünkü outdoora dair en iyiler hep buradaymış. İyi olmaya geldim.

5. fasl-ı gül

fasl-ı gül Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Herkese merhaba, doğa gezileri ve trekking hakkında araştırma yaparken bu siteyle karşılaştım Hatay'dan selamlar...

6. dogancankapici

dogancankapici Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhaba,

2007 Cherokee sahibi olarak aranıza katıldım. İstanbul'dayım. İlk defa JEEP araç aldık, bundan öncekiler hep binek araçtı. Telekomünikasyon sektöründeyim, inşallah birlikte bilgilerimizden faydalanacağız.

Teşekkürler.

7. cemrehan

cemrehan Discovery TD5

Alınan Beğeni:
    1
    Merhaba arkadaşlar ben Cemrehan, bende boş zamanlarımda off road ve doğa sporlarına aşırı merak saldım zaten Sapancada doğup büyümüş biri olarak her ne kadar İstanbulda olsamda Doğadan yeşillikten ve ormandan kopamıyorum. Herkese keyifli vakitler dilerim...

8. timurtekbas

timurtekbas Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    11
    Merhaba tum arkadaslara.. İsmim Timur Tekbas
    Google a yazar bakarsınız kım olduguma :smiley:

9. mtuban

mtuban Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Selam yol dostları.
    Bursa da oturuyorum.Yeni otokaravan yaptırıyorum,kısmet olursa temmuz ayında tecrübelerinizden yararlanarak gezeceğim.Ben de sizlerle güzel şeyler paylaşmak isterim.
    Herkese selam ve sevgiler

10. Blake

Blake Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Merhaba ben de antalya'da ikamet etmekte olan bir frontera 2.0 sahibiyim. Bir süredir forumu zaten takip ediyordum, üye olmak bu güne nasip oldu.
    Selamlar tekrar : )

timurtekbas bunu beğendi.

11. alisahindemir

alisahindemir Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Merhaba , dağ yürüyüşleri ,kamp etkinlikleri ve doğayı keşfetmek için buradayım. Selamlar.

timurtekbas bunu beğendi.

12. Osmanbngl

Osmanbngl Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Kod:
    Herkese merhabalar. Ben 25 yaşında, 2 metre boyunda, üniversite öğrencisi, kamp ve doğa tutkunu, yaşamaktan keyif alan çok ağır bir işsizim. Sizlerle tanışmak fikirlerinizden ve deneyimlerinizden faydalanmak, fikirlerimi ve deneyimlerimi paylaşmak isterim. Yaşamak bir adım ötede! 

13. fatih_özgen

fatih_özgen Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    2
    Merhaba,

Bilişim sektöründeyim. Daha bir araç sahibi değilim ama yakında bir tane edinmek istiyorum.

Hem sizle tanış olmak, hem de kendime en uygun aracı bulabilmek için aranıza katılıyorum.

Hepinize selamlar.

14. ervils

ervils Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Slm ben erkan eşimle beraber bu sistemden erken yaşta kurtulmak için kolları sıvadık . bu savaşımızda bu siteden çok destek aldık ve almaya devam edeceğimizi umuyorum hepinize tekrardan hoşbulduk tekeriniz dönsün havanız aydınlık olsun...

15. erolgecgell

erolgecgell Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    3
    Merhaba, Bende Erol GEÇGEL Giresunluyum,

İlk 4x4 maceram 2011 yılında 2008 model Ford Ranger ile başladı, Daha sonra 2016 yılında Nisan ayında 2012 Toyota Hilux alıp 2016 Aralık ayında satarak 0(sıfır) Isuzu D-max V-Cross aldım. Şu aralar garanti ile yükseltme konusunda kavga ediyor olsak da aracımdan çok memnunum.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...