Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,051,454

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,932 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,954

Etiketler
Merhaba,
Tolgay ben. Eskişehirden aranıza katılıyorum. Doğa aşığı, hayvansever Amatör bir kampçıyım.
Kimya Mühendisiyim. Özel bir fabrikanın müdürlüğünü yapıyorum. Malesef iş hayatı vaktimin büyük bir çoğunluğunu aldığı için; az kalan boş vakitlerde, kendimi doğaya atmaya özen gösteriyorum. Eskişehir ve çevresinden doğa sever arkadaşlarla tanışmak ve tecrübelerinden faydalanmak isterim..
Herkese iyi forumlar:smiley:

Selamlar,
Çadır kampından, çekme karavan özgürlüğüne geçmek istiyorum.Daha yeniyim bu forumun faydalı olacağını ve faydalı olacağımı düşünüyorum,emeği geçen ve geçecek olan heskese şimdiden teşekkür ediyorum.İki veya üç kişilik bir çekme karavan düşünüyorum ya kendim yapacağım yada bütçeme uygun ikinci el bir karavan hayal ediyorum.

Merhaba arkadaşlar Tekirdağ'dan yazıyorum önümüzdeki günlerde bir çekme karavan almayı planlıyorum öncesinde yazılarınızı okuyup bilgi almak yada farklı konularda fikir vermek için sayfaya üye oldum şimdide herkese teşekkür ederim.

Merhaba,
İsmim Mehmet, aranıza Ankara'dan katıldım.
Arazi aracı ve biraz soft offroad merakım sonucunda, forumdan da yararlanarak, jeep Cherokee KK 2011 model aracım ile aranıza dahil oldum.
Saygılarımla

Merhaba ben de aranıza yeni katıldım. Doğa yürüyüşlerine gitmeyi seviyorum. Bu sene karavan fuarına katılacağım. Orada görüşmek üzere.

Selamlar. Tolga ben. Ankara da oturuyorum. 2004 Jeep KJ (3.7L) aracım var. Çok offroad yapmasam da orman yollarında aracımla dolaşmayı seviyorum. Soft offroad diyelim. Herkese selamlar :smiley:

Merhaba, doğa ve tarih meraklısıyım. Bir kaç yıldan beri kampçılık ve çekme karavanlarla ilgileniyorum. Alanında bir bilgi ve deneyim deryası olan Gezenbilir camiasında emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Herkese merhaba,
Yaklaşık 1,5 senedir yapılan araştırmalar, T3 incelemeleri sonucunda aklımızda olmayan T4 Transporter 'ımız bizi geldi buldu ve 13.02.2020 tarihinde nüfusumuza geçti. Aracın sahibi Ercan Bey'e, foruma yaptığı katkıları izlediğim ve Ercan Bey vasıtası ile tanıştığım Wossa servisin sahibi Hikmet Bey'e çok teşekkür ediyorum. Her ikisi de karavancılığın yaşama farklı, sakin ve keyifli bir noktadan bakmak olduğunu çok güzel gösteriyorlar. Hikmet Bey servis konusunda yıllardır aşina olduğum bir camiada inanın ilk sıralarda yer alacak bilgi, tecrübeye sahip. Yaptığınız masrafın gerçekten yapılan işin karşılığı olduğuna inanabilirsiniz.
PHOTO 2020 02 01 18 04 00

Herkese merhaba,
Yaklaşık 1,5 senedir yapılan araştırmalar, T3 incelemeleri sonucunda aklımızda olmayan T4 Transporter 'ımız bizi geldi buldu ve 13.02.2020 tarihinde nüfusumuza geçti. Aracın sahibi Ercan Bey'e, foruma yaptığı katkıları izlediğim ve Ercan Bey vasıtası ile tanıştığım Wossa servisin sahibi Hikmet Bey'e çok teşekkür ediyorum. Her ikisi de karavancılığın yaşama farklı, sakin ve keyifli bir noktadan bakmak olduğunu çok güzel gösteriyorlar. Hikmet Bey servis konusunda yıllardır aşina olduğum bir camiada inanın ilk sıralarda yer alacak bilgi, tecrübeye sahip. Yaptığınız masrafın gerçekten yapılan işin karşılığı olduğuna inanabilirsiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 517728

İlk yolculuğumuzu Ankara - Kızılcahamam - İstanbul olarak yaptık, ufak tefek elektrik problemleri çıkartmak gibi şımarıklıklar yapsa bile bizi üzmeden yormadan yol arkadaşlığı yaptı ve eşim ilk defa yolda giderken uyudu. :smiley:

İstanbul Anadolu yakasında bir elektrikçi bularak onu ödüllendirmeyi düşünüyoruz. :smiley:

Merhaba, Ben ilker izmirden.
2003 cherokee alıp sıkıntılı günler ile merhaba dediğim sisteme isyanım var :smiley:
Antalya manavgatta aracı aldığım insan ile yaşadıklarımı anlatıp yaramı daha fazla kanatmak istemiyorum
merhaba deyip konuyu kapatıyorum :smiley:

Merhaba Adım Can.
Uzun süredir misafir olarak gezdiğim siteye dün üye oldum. Karavanla hayat nasıl oluyor onun için buradayım.

Herkese Merhaba,
Ben Demet. Bu siteyi 2020 caravan fuarı sayesinde buldum. Doğayı gezmeyi ve incelemeyi çok seviyorum. Subaru ve Caravan arayışı içindeyiz. Hayallerle yol aldık ve kızımızla birlikte en kısa zamanda şehir gürültüsünden kopup yol amak istiyoruz. Umarım bu yolda güzel insanlarla karışılaşırız.

Güzel günler

Herkese merhaba,
Ekli dosyayı görüntüle 517728
Çok güzelmiş. Şanslısınız. Yolunuz açık olsun gönlünüz ferah olsun

Gezenbilir üyeleri için genel bir etkinlik düzenlenirse tecrübeli karavancılar ile bu hayata yeni başlayanlar tanışır. Tecrübeden alınacak çok şey olduğunu düşünüyorum, aracımı alırken tanıştığım karavancılardan o kısa sürede birçok bilgi aldım.

CNR da görüşmek üzere ( Birbirimizi tanımak için yakamıza çiçek mi taksak ? :smiley: )

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,088
Kaydolan Son Üyemiz
TunaKarakaya

SON KONULAR

Geri