DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
Duyuruyu Kapat
Gezenbilir'den CNR BOAT SHOW ve CAMP&CARAVAN ISTANBUL 2020 FUARI'na Ücretsiz Davetiye
21 Şubat – 01 Mart Tarihleri Arasında Organize edilecek Kamp ve Karavan Fuarını Kaçırmayın!.

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

'GEZGİNİN REHBERİ' forumunda murat tarafından 27 Ağustos 2006 tarihinde açılan konu 1506509 kişi tarafından okunmuş, 15607 cevap yazılmıştır

?

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

1. Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

1.396 oy
    18,9%
  2. Üyesi Olduğum Mail Listesinden

167 oy
    2,3%
  3. Arkadaş Tavsiyesiyle

1.552 oy
    21,0%
  4. Arama Motorlarından

3.609 oy
    48,9%
  5. Radyo - TV Programından

172 oy
    2,3%
  6. Tesadüfen

1.622 oy
    22,0%
  7. Banner Reklamından

58 oy
    0,8%
  8. Diğer

489 oy
    6,6%
  1. Ali.akcaoglu

Ali.akcaoglu Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Düzenlenen organizasyonlarda yer almaktan keyif duyarim(kamp,dağ yürüyüşü,mağara gezisi)vb doğayı seviyorum.

2. Alperen35

Alperen35 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    ben İzmirden Alperen grand vitara araştırıyorsum bu formu buldum araç halen arıyorum inşallah nasip olursa alacağın

3. icewindbfly

icewindbfly Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhaba,
    Tolgay ben. Eskişehirden aranıza katılıyorum. Doğa aşığı, hayvansever Amatör bir kampçıyım.
    Kimya Mühendisiyim. Özel bir fabrikanın müdürlüğünü yapıyorum. Malesef iş hayatı vaktimin büyük bir çoğunluğunu aldığı için; az kalan boş vakitlerde, kendimi doğaya atmaya özen gösteriyorum. Eskişehir ve çevresinden doğa sever arkadaşlarla tanışmak ve tecrübelerinden faydalanmak isterim..
    Herkese iyi forumlar:smiley:

4. muzo27

muzo27 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Meslek:
    TEKNİKER (Motor)
    Selamlar,
    Çadır kampından, çekme karavan özgürlüğüne geçmek istiyorum.Daha yeniyim bu forumun faydalı olacağını ve faydalı olacağımı düşünüyorum,emeği geçen ve geçecek olan heskese şimdiden teşekkür ediyorum.İki veya üç kişilik bir çekme karavan düşünüyorum ya kendim yapacağım yada bütçeme uygun ikinci el bir karavan hayal ediyorum.

5. Gani59

Gani59 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Merhaba arkadaşlar Tekirdağ'dan yazıyorum önümüzdeki günlerde bir çekme karavan almayı planlıyorum öncesinde yazılarınızı okuyup bilgi almak yada farklı konularda fikir vermek için sayfaya üye oldum şimdide herkese teşekkür ederim.

6. mbz4270

mbz4270 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhaba,
    İsmim Mehmet, aranıza Ankara'dan katıldım.
    Arazi aracı ve biraz soft offroad merakım sonucunda, forumdan da yararlanarak, jeep Cherokee KK 2011 model aracım ile aranıza dahil oldum.
    Saygılarımla

7. akkoc

akkoc Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhaba ben de aranıza yeni katıldım. Doğa yürüyüşlerine gitmeyi seviyorum. Bu sene karavan fuarına katılacağım. Orada görüşmek üzere.

8. tgungen

tgungen Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Selamlar. Tolga ben. Ankara da oturuyorum. 2004 Jeep KJ (3.7L) aracım var. Çok offroad yapmasam da orman yollarında aracımla dolaşmayı seviyorum. Soft offroad diyelim. Herkese selamlar :smiley:

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...