Hangi GPS Cihazı?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ercumentoflas Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 63
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,276
Ynt: Hangi GPS Cihazı?

PIRANHA VOYAGER 4.3 INC EKRANLI GPS BLUETOOTH NAVİGASYON SİSTEMİ
Genel Özellikler
i-GO™ MyWay 8.0 3D (Üç boyutlu) Navigasyon yazılımı (http://www.piranha.web.tr/igo8)
81 ili kapsayan detaylı BAŞARSOFT™ 2009 harita
4.3 İnç Dokunmatik TFT LCD ekran
Cep telefonları ile bütünleşmiş kullanım için Bluetooth desteği
Türkçe konuşan robot ile sesli yol tarifi
Taşınabilir Mp3 ve Mp4 oynatıcı
400 Mhz Samsung 2440 CPU ile yüksek işlemci hızı
Yeni nesil Sirfstar III dâhili GPS anteni ile daha hızlı uydu bağlantısı
2GB'ye kadar destekli dâhili SD kart okuyucu
Vidalama veya yapıştırma sorunu olmayan kolay monte vakumlu ayak
3D (üç boyutlu) harita görüntüsü alabilme
GPS koordinat konumlama
Kayıt gerektirmeyen doğrudan uydu bağlantısı (tak, kullan)
Gece sürüş modu, Yaya modu
Araç hızını gösterebilme
Windows tabanlı işletim sistemi
2 Farklı dil desteği (Türkçe, İngilizce )
Binlerce önemli nokta bilgisi (Otopark, benzin istasyonu, AVM, sinema, eczane, hastane, ATM banka, restoran, postane, vs.)
Yüksek kaliteli dâhili hoparlör
Kulaklık çıkışı ve harici anten girişi
2 Yıl garanti
Paket İçeriği
Cihaz
Vakumlu ayak
Seyahat şarj aleti
Araç içi çakmak şarj aleti
Torpido üstü yardımcı montaj aparatı
USB Kablo • Taşıma kılıfı • Yazılım CD • Türkçe kullanma kılavuzu ve garanti kartı

Ürün Özellikleri :
Bluetooh Araç Kiti Özelliği Var
Ekran Boyutu 4,3"
mp3 Çalma Özelliği Var
Arttırılabilir Hafıza Var
Garanti Süresi (Ay) 24
ürünün özellikleri bunlar yardımcı olursanız sevinirim

Etiketler

resmide aşağıda....

Otpirpathfinder9

yukarıdaki özellikler nasıl acaba bu cihazı almamı tafsiye edermisin,teşekkür ederim...

Selamlar,
benim nacizane fikrim.. ama unutmayın, herkesin ihtiyaçları "bendine özeldir".. Ben olsam..

1) 2 adet GPS cihazı, gereksizdir.. Bir de boşu boşuna bütçenizi bölmüş olursunuz
2) Araç içi cihaz tabii ki faideli bir eserdir.. Ama karadeniz yaylalarında
a) çok işinize yarar (gittiğiniz yereleri kayıt ve yorumda bulunabilmek açısından)
b) acil bir durumda "çok çok çok" işinize yarar (malum, bir anda kapkalın sis tabakası yer yanınızı örttüğünde??)
3) 400YTL civarında tracking gezilerinde kullanabileceğiniz GPS bulabilirsiniz.. (2.el cihazları incelemek istermiydiniz bilemiyorum, ama ben olsam birgöz atardım)
a) Tracking GPS'ini araç içinde kullanabilirsiniz.. (yukarıda bahsettiğiniz cihaz kadar kolay olmasa da)
b) Araç için alacağınız GPS, arazida/tracking de hiçbir işe yaramaz

Yukarıdaki cihaz ile ilgili olarak da,
1) fiyat güzel göründü, cihaz da tanınmış bir marka..
2) Piyasada bir sürü benzeri var
3) Maalesef, bu modelleri çok incelemedim, bu nedenle "bu modeli alın/almayın" diyemiyorum maalesef

umarım bir fikir verebilmişimdir... iyi günler dilerim, reha

teşekkürler çok yardımcı oldunuz..
size çay ve simit yanında peynir ısmarlamak isterim...

Cay simit

Arkadaşlar, Garmin Colorado 300 ürününde , Whereigo uygulaması diye bi özellik dikkatimi çekti, bu özellik hakkında bilgisi olan arkadaşlar ,açıklarlarsa çok sevinirim...

Reha bey,

Yazdıklarınızdan etkilenip Garmin 60 CSX siparişi verdim. :smiley:

Selamlar,

Efe

Reha bey,

60 CSX'i kampçılık, trekking ve motorsikletimde kullanmayı düşünüyorum. Motorsiklet için cradle var mıdır acaba?

Selamlar,

Efe

Baytekin'in sitesinde cradle buldum. Onu alacağım.

Selamlar

Efe

Efe bey,
ben cevap yazmaya firsat bulamadan probleminizi cozmussunuz.. Ben de Baytekin'İn web sitesini onerecektim.. Bu arada GPS'inizi iyi gunlerde kullanmanizi dilerim, umarim sizi yaniltmamisimdir.. Eger yardim edebilecegim birsey olur ise PM atin lutfen, reha

merhabalar yazılarınızı biraz okudum bende bu aletlere biraz mereklıyım ama şuan bütçem müsait olmadıgından alamıyorum yaza düşünüyorum ama ERTÜRK ün makınayaı gördüm beraber bi etkinlige gittimizde göstermişti şimdi ertürke seleniyorum ;D ;D ;D2.el alınır 2.el alınır ;D ;D ;D abi yanız 2.ele düştü alet, bakıyom seninde işine yaramıcak pert fiyatından alım nası ;D ;D ;D sen yenisini begen ben kredi kartımdan çektirim üstünüde sen tamamla ;D ;D eh işte işime yaramıcakta öle dursun :p karavanala giderken yoları şaşırmak bana baya pahalıya mal oluyo koca araçla filan dar sokaga girdimmi dönmesi sıkntı ertürk kiminin parası kimin duvası demişler sen ver ben sana bol bol duva ederim :D :Dçayla simitte ısmarlarım böle müşteriyi nerden bulcan hee ;D ;D görüşmek üzere herkeze selamlar

ilyasfb' Alıntı:
merhabalar yazılarınızı biraz okudum bende bu aletlere biraz mereklıyım ama şuan bütçem müsait olmadıgından alamıyorum yaza düşünüyorum ama ERTÜRK ün makınayaı gördüm beraber bi etkinlige gittimizde göstermişti şimdi ertürke seleniyorum ;D ;D ;D2.el alınır 2.el alınır ;D ;D ;D abi yanız 2.ele düştü alet, bakıyom seninde işine yaramıcak pert fiyatından alım nası ;D ;D ;D sen yenisini begen ben kredi kartımdan çektirim üstünüde sen tamamla ;D ;D eh işte işime yaramıcakta öle dursun :p karavanala giderken yoları şaşırmak bana baya pahalıya mal oluyo koca araçla filan dar sokaga girdimmi dönmesi sıkntı ertürk kiminin parası kimin duvası demişler sen ver ben sana bol bol duva ederim :D :Dçayla simitte ısmarlarım böle müşteriyi nerden bulcan hee ;D ;D görüşmek üzere herkeze selamlar
ilyas canın sağolsun senin....
iste kardeşim, bir yere giderken veriyim kullan....
ilyas bu hafta sonu bolu aladağlarda etkinlik var... gelmek istersen linli incele.. Link aşağıda... Görüşmek üzere...
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=23218.0

ertürk kardeşim mahcup ettin beni çok saol işallah alıcam zaman zaten senle iltibata geçicem senin aldıgın fiyatlarda uygun makul bişey istiyorum çokta dandik olmucak işte etkinlige gelince misafirlerim olmasa bişeyler yapardım ama bu aralar doluyum bide bizde artık senle 4x4 bi araç almamız farz oldu gibi ;D ;D abi yanış anlamsında kimse ben kendi aracım olmadan rahat edemiyom yani birine yük oluyomuş gibi hisediyom yada rahat hareket edemiyom bu yüzden ben bi suzuki alıcam abi yaza dogru allah kısmet ederse :smiley: sen benim içinde eylen eger bi camp mazemen eksik olursa ben sana veririm bende olan bişeyler varsa :smiley: etkinlikleri bildirdigin içinde eteşekür ederim işallah görüşürüz kısa zamanda k.i.b

Bana da öneri lütfen :smiley:

Bugün bir kaç cihaz baktım. konu hakkında yeterli bilgim olmadığından kararsız kaldım.
Sizlere danışmak en doğrusu.

Amaç : Araba ile Yer bulmak ( şehir içinde bir sokak da olabilir dağda bir yayla da.. )

Fiyat aralığı 0 - 600 TL civarı + / - olabilir.

Önerilerinizi bekliyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.