Honda Crv Mi Off- Roada Çevirdim. İşte Bayraktar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Bayraktarcrv Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,182

Bayraktarcrv

Yeni Üye
Merhaba Arkadaşlar,

2003 model honda crv mi 10 yıl normal kullandıktan sonra eşimle beraber off-road a çevirme kararı aldık. Çok araştırdım ve Türkiye hiç yapılmadığını gördüm. Bu form üzerinden paylaşılmış bir kaç yurtdışı örneklerini görünce yurtdışı yapımış araçları inceledim. Bir gün evimin yakınlarında YADiGAR'ı gördüm (dünyadaki tek 4x4 Off road Kartal kendisi) sahibi Muhammed usta ile böyle tanıştım ve durumu ona anlattım sağ olsun hallederiz abi dedi ve biz dönüşüm işine başladık. Tabi Honda CRV ye uygun hazır parcalr piyasa da olmadığından Muhammed usta 1 ay gibi bir sürede tamamen özel yapım bir araç ortaya cıkardı ve böylelikle BAYRAKTAR doğmuş oldu.
Yapılan İşlemler;
Yükseltme, -25 Offroad Jant, 245-70-16 AT2 Offroad Lastikler, Özel yapım çelik tampon, Özel yapım çelik boru yan basamak, Özel dodik uygulama, Sepet, Snorkel, Siyah yan cıtalar, Cam rüzgarlıklar, Pusula çıkartma, 113cm Bar led aydınlatma, Tampon altı beyaz led aydınlatma,Turuncu yan basamak ledler, Amerikan park, Led farlar, Beyaz led geri vites lambaları, Beyaz led içi aydınlatma, Mavi gösterge işıkları, Mavi dikiş deri direksiyon, mavi havuz paspaslar, kapılara ve konsola mavi şerit uygulam.

Sonuç aşağıda umarım beğenirsiniz. İşte Türkiyede İlk ve Tek Off-Road Honda CRV2 BAYRAKTAR ;

2
4
5
666
77
1

Video: https://youtu.be/D7mEc6FjRXE

Son düzenleme:

Etiketler

Nefis olmuş.. K20 için turbo kitleri var yurt dışında. Birde ondan konuldu mu enfes olur. Arka haldex ve şanzıman yağını da yenileyin ki o devasa tekerler nedeniyle daha fazla stres görecek aktarma organları ömürleri uzasın. Keyfini çıkarın

Nefis olmuş.. K20 için turbo kitleri var yurt dışında. Birde ondan konuldu mu enfes olur. Arka haldex ve şanzıman yağını da yenileyin ki o devasa tekerler nedeniyle daha fazla stres görecek aktarma organları ömürleri uzasın. Keyfini çıkarın
Çok teşekkür ederim motor için henüz birsey yapmadım tavsiyen için de teşekkür ederim.

Merhaba Arkadaşlar,

2003 model honda crv mi 10 yıl normal kullandıktan sonra eşimle beraber off-road a çevirme kararı aldık. Çok araştırdım ve Türkiye hiç yapılmadığını gördüm. Bu form üzerinden paylaşılmış bir kaç yurtdışı örneklerini görünce yurtdışı yapımış araçları inceledim. Bir gün evimin yakınlarında YADiGAR'ı gördüm (dünyadaki tek 4x4 Off road Kartal kendisi) sahibi Muhammed usta ile böyle tanıştım ve durumu ona anlattım sağ olsun hallederiz abi dedi ve biz dönüşüm işine başladık. Tabi Honda CRV ye uygun hazır parcalr piyasa da olmadığından Muhammed usta 1 ay gibi bir sürede tamamen özel yapım bir araç ortaya cıkardı ve böylelikle BAYRAKTAR doğmuş oldu.
Yapılan İşlemler;
Yükseltme, -25 Offroad Jant, 245-70-16 AT2 Offroad Lastikler, Özel yapım çelik tampon, Özel yapım çelik boru yan basamak, Özel dodik uygulama, Sepet, Snorkel, Siyah yan cıtalar, Cam rüzgarlıklar, Pusula çıkartma, 113cm Bar led aydınlatma, Tampon altı beyaz led aydınlatma,Turuncu yan basamak ledler, Amerikan park, Led farlar, Beyaz led geri vites lambaları, Beyaz led içi aydınlatma, Mavi gösterge işıkları, Mavi dikiş deri direksiyon, mavi havuz paspaslar, kapılara ve konsola mavi şerit uygulam.

Sonuç aşağıda umarım beğenirsiniz. İşte Türkiyede İlk ve Tek Off-Road Honda CRV2 BAYRAKTAR ;

Ekli dosyayı görüntüle 637250Ekli dosyayı görüntüle 637251Ekli dosyayı görüntüle 637252Ekli dosyayı görüntüle 637256Ekli dosyayı görüntüle 637254Ekli dosyayı görüntüle 637255

Muhammed ustaya nasıl ulaşım sağlayabiliriz yönlendirebilirmisiniz yardımcı olurmusunuz lütfen bana ulaşabilir isminiz instagram hesabım yunusemrekizilkaya0

Merhaba Arkadaşlar,

Yapılan İşlemler;

Ekli dosyayı görüntüle 637250Ekli dosyayı görüntüle 637251Ekli dosyayı görüntüle 637252Ekli dosyayı görüntüle 637256Ekli dosyayı görüntüle 637254Ekli dosyayı görüntüle 637255

Merhabalar öncelikle çok güzel olmuş emeği geçen herkesin eline yüreğine sağlık muhammed ustamıza nasıl ulaşım sağlarız bize bilgi verebilecek yardımcı olabilecek biri bana ulaşım sağlayabilirmi lütfen instagram: yunusemrekizilkaya0

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri