Husky Bizon Vs. Baron 3 Kişilik Çadır

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan umitcatar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,057

Bizon vs. baron

• Bizon

Kullanılan: 2 40.0%
  • Baron

Kullanılan: 3 60.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

umitcatar

Yeni Üye
Yer
Ankara
Merhabalar,
Genellikle bahar aylarında olmak üzere arada sırada karda ve yazın ortasında eşim ile birlikte kamp yapma düşüncem var.
-thermarest z lite mat ve -husky army uyku tulumum var.
Çadır olarakta husky bizon ve baron düşünüyorum ancak arada 500 lira civarında fark var.
Sizlerinde düşüncesini almak istedim. nisan sonu askerden gelince alacağım.

Etiketler

Biraz ne istediğine bağlı. Fark yaratan özellikleri şu linklerden karşılaştırabilir ihtiyacın olup olmadığına karar verebilirsin.

HUSKY BIZON YESIL 3 KISILIK CADIR Fiyatı, HUSKY BIZON YESIL 3 KISILIK CADIR Özellikleri
HUSKY BARON YESIL 3 KISILIK CADIR Fiyatı, HUSKY BARON YESIL 3 KISILIK CADIR Özellikleri

Ebatlar aynı, ağırlık 200gr kadar fakr ediyor. Çeperlerde ve tabanda su direnci daha yüksek. Fiyat farkı su direncinden ve kullanılan çubuklardan kaynaklanıyor gibi.

Son düzenleme:

özellikleri arasındaki farkları biliyorum su direncidir polyester kaplaması falan, merak ettiğim konu aradaki farka değer mi?
mesela kar kampında baron soğuğu daha çok keser mi ? ya ne kadar fark eder?
mevcut indirim ile yarı yarıya fark olacak.

3 kişilik husky bizon aldım geçtiğimiz günlerden.
N11'de kampanya ile meydan av mağazasından 731,55 TL'ye denk geldi.

aradaki farka diğer kamp malzemelerini alabilirim, ki zaten uyku tulumu ve mat mevcut.

yakında yeni bir konuda aldıklarım ve fiyatlarını yazmayı düşünüyorum, yeni girişecekler için güncel fiyatlar olsun.

Bende her ikisi de mevcut. Hatta birkaç gün önce bununla ilgili küçük bir inceleme videosu çektim. Bizon modelini çok uzun süre bekledim. Bir türlü gelmeyince Baron modelini aldım. Birkaç yıl onu kullandıktan sonra Bizon modeli de geldi. Onu da aldım. Ancak Bizon modelini kullanıyorum. Aşırı yağmur altında kamp yapmayacaksanız Bizon modeli yeterlidir.

Bende her ikisi de mevcut. Hatta birkaç gün önce bununla ilgili küçük bir inceleme videosu çektim. Bizon modelini çok uzun süre bekledim. Bir türlü gelmeyince Baron modelini aldım. Birkaç yıl onu kullandıktan sonra Bizon modeli de geldi. Onu da aldım. Ancak Bizon modelini kullanıyorum. Aşırı yağmur altında kamp yapmayacaksanız Bizon modeli yeterlidir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.