DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Igo 2016 Ülke Haritaları

'MOBİL GPS' forumunda utkubilal tarafından 2 Kasım 2016 tarihinde açılan konu 7167 kişi tarafından okunmuş, 180 cevap yazılmıştır

Bu Sayfayı Paylaş

1. ich_111

ich_111 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    5
    Utku bey kafama takılan bişi var, pna cihazımda orjinal Türkiye yüklü ömürboyu güncellemesi olan navitech marka cihazım var, daha önce sd kart takarak yurtdışı haritaları ve Türkiye haritasını kullanabiliyordum, geçen güncelleme gelmiş kartı çıkarıp cihazı güncelledim, sonrasında sd kartı görmeme başladı, sd karttan başlamıyor, ama arçtaki double din navide sd kart sorunsuz çalışıyor, ne yapabilirim bu konuda, Temmuzda motosiklet ile yunanistana gideceğiz, pna cihazı çalıştıramıyorum, normal flashtan çalışıyor ama flasha yurtdışı haritaları atınca yine çalışmıyor. teşekkürler.

2. utkubilal

utkubilal TB1BCL

Alınan Beğeni:
    56
    merhaba,
    sd kart yerine cihazın kendi hafızasına yurt dışı harita atıp deneyebilirmisiniz.

ich_111 bunu beğendi.

3. ich_111

ich_111 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    5
    Utku bey denedim olmuyor, sanırım son güncellemede cihaza kilit koydular :smiley: kendi yazılımıyla çalışıyor diğer haritaları kabul etmiyor, arabadaki double din teypte hiç sorun yok. ilginize teşekkürler.

4. troyefe

troyefe Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Utku bey iyi günler. Paylaşımlarınız için öncelikle tesekkur ederim. Balkan haritalarını yükledim ancak görmüyor. Lisans sorunu diye düşünüyorum. Ancak avrupa lisans linkleri hep kırık. Yeni link verebilir misiniz? Ayrıca Cihazım Next..

5. utkubilal

utkubilal TB1BCL

Alınan Beğeni:
    56
    Şunu bir deneyin bakalım açılacakmı?
    All_iGO_Licenses.rar

6. hakkimete

hakkimete Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Utku Bey İyi günler,

İtalya ve İsviçre haritalarını yollamanız mümkün mü?

Teşekkürler

7. utkubilal

utkubilal TB1BCL

Alınan Beğeni:
    56
    Size de iyi günler,
    İSVİÇRE.rar
    İTALYA.rar

8. troyefe

troyefe Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    utku bey verdiğiniz lisansları yükledim ama yine görmedi. Cihazım Next. en son güncellemeyi 5 gün önce bu site ile tanışmadan yaptım. Hatta Makedonya ve Arnavutluk haritaları ücretsizdi onları da yükledim. Sizin verdiğiniz linkleri gorunce balkan ülkelerinin hepsini yukledim. Ancak türkiye ve bedava gelen makedonya ve arnavutluk haritası dısında diğer buradan indirdiğim haritaları görmüyor. En son verdiğiniz lisansları da yükledim. Yine çare olmadı. Yardımcı olursanız cok sevinirim

9. utkubilal

utkubilal TB1BCL

Alınan Beğeni:
    56
    mesajınızdan sonra biraz araştırma yaptım fakat bulduğum tüm lisanslar elimdekilerle aynı, cihazınızın içinde .sys dosyası olması lazım onu kopyalayıp bana gönderebilirmisiniz?

10. troyefe

troyefe Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    dosya bu utku bey. ilginiz için teşekkurler

Ekli dosyalar:

• SYS.TXT
      Dosya Boyutu:
      972 byte
      Okunma:
      6

11. Sineichaq

Sineichaq Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Arkadaşlar yakında nasipse hac a gideceğim acil Arabistan haritası lazım. İlgilenirseniz memnun olurum teşekkürler

12. hijyenik

hijyenik Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Utku bey sizi tekrar yoracağım ama Gürcistan ve Azerbaycan haritalarini tekrar rica edebilir miyim.

13. hacimurat71

hacimurat71 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Utku bey merhaba,

Rica etsem, Hollanda haritasını tekrar yüklermisiniz? Eski mesajda linkler çalışmıyor maalesef.

Şimdiden çok teşekkür ederim. Kolay gelsin.

14. utkubilal

utkubilal TB1BCL

Alınan Beğeni:
    56
    kusura bakmayın iş yoğunluğundan dolayı yeni gördüm.
    buyrun; HOLLANDA.rar

15. utkubilal

utkubilal TB1BCL

Alınan Beğeni:
    56
    buyrun;
    AZERBEYCAN.rar
    GÜRCİSTAN.rar

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...