İki Haftalık İzmir-bodrum-datça-fethiye Turu (merhaba Mesajı:)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan alpertokgoz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,432

alpertokgoz

Starstuff.
Web
www.facebook.com
Merhabalar, foruma yeni üye oldum, bisikletçiyim. İlk mesaj olarak henüz döndüğüm turun yazısını paylaşayım dedim:smiley:

Yola çıkmadan evvelki bir fotoğraf:
IMG_20140823_005717~2.jpg

Güzergahın tamamı, sırasıyla: İzmir, Ahmetbeyli, Selçuk, Kuşadası, Dilek Yarımadası, Didim, Bodrum, Datça, Çamlı/Marmaris, Sedir Adası, Köyceğiz, Katrancı Koyu, Fethiye, Ölüdeniz.

Aşağıdaki linkdeki yazıda:
Turun gün be gün Strava kayıtları
Tur süresinde kaldığım kamp alanlarının kısa incelemeleri
Tur ekipmanları ile ilgili değerlendirmeler
Tur ile ilgili değerlendirmeler
Turun gün be gün anıları/fotoğrafları

nı bulabilirsiniz. Biraz uzunca bir yazı oldu, umarım bu güzergahı turlamayı düşünen arkadaşlara yardımcı olacaktır

https://medium.com/@tokgozalper/a4140382fa3b

Keyifli okumalar

Etiketler
Ynt: İki Haftalık İzmir-bodrum-datça-fethiye Turu (merhaba Mesajı:smiley:

Merhabalar. Yaklaşık 2 hafta önce bisiklete başlama kararı aldım ve bu konuda şu an gerçekten heycanlıyım. Fakat bu heycanın bana yanlış adımlar attırmaması için henüz hiç birşey almadan yoğun bir araştırma içersine girdim. Bu siteyi de bu şekilde keşfettim zaten. Belli bir kondisyon sağladıktan sonra çıkmayı düşündüğüm ilk tur tam da sizin rotanız, ve şans eseri yazınıza denk gelmiş olmam da benim açımdan oldukça iyi oldu. Gerçekten çok şeyi not aldım ve harika bir bilgi kaynağı oldu benim için. Teşekkürler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.